Neler yeni

Foruma hoş geldin, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Türkiye'nin İlk ve tek FiveM forum adresi

Forum adresimize hoş geldin FiveMTürk olarak amacımız siz değerli kullanıcılarımıza en aktif fikir ve paylaşım platformu sunmak bir yana en güvenilir şekilde alışveriş yapabileceğiniz bir platform sunmaktır.
DF DF
DF DF
DF DF

Cevaplandı Şu Tarz Minimap Nasıl Yapılır?

S1LVA

Üye
FT Kullanıcı
Arkadaşlar merhaba. Yeni server açtık ve üzerinde şuan oynama yapıyoruz. Çoğu sunucuda bulunan şu tarz bir map kullanmak istiyoruz.

Can-Çelik yelek-Açlık-Susuzluk-Ses bu 5 liyi minimapın altına koymak istiyoruz fakat bu konu hakkında hiçbir bilgi bulamadım. Eğer hazır kullanan var ise ilgilenebilir mi? Şimdiden teşekkürler..

İstersen paylaştığım Açlık susuzluk ve sesli konuşma barı konusuna bir göz at

Arkadaşlar merhaba. Yeni server açtık ve üzerinde şuan oynama yapıyoruz. Çoğu sunucuda bulunan şu tarz bir map kullanmak istiyoruz.

Can-Çelik yelek-Açlık-Susuzluk-Ses bu 5 liyi minimapın altına koymak istiyoruz fakat bu konu hakkında hiçbir bilgi bulamadım. Eğer hazır kullanan var ise ilgilenebilir mi? Şimdiden teşekkürler..

Teşekkürler. Birde şu araçta değilken minimap kapanıyorya onuda bulamadım elinizde varsa paylaşır mısınız? Arabada iken map var araçtan inince sadece barlar kalıyor harita kapanıyor.
Merhaba, bu araçtan inince minimap kapanma sorunu bende de var. Bu sorunu nasıl çözebiliriz?

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın yada üye olun!

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın veya kayıt olun!

Kayıt ol

Forumda bir hesap oluşturmak tamamen ücretsizdir.

Şimdi kayıt ol
Giriş yap

Eğer bir hesabınız var ise lütfen giriş yapın

Giriş yap

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Tema düzenleyici

Tema özelletirmeleri

Granit arka planlar

Lütfen Javascript'i etkinleştirin!Javascript'i etkinleştirin!