Neler yeni

Foruma hoş geldin, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Türkiye'nin İlk ve tek FiveM forum adresi

Forum adresimize hoş geldin FiveMTürk olarak amacımız siz değerli kullanıcılarımıza en aktif fikir ve paylaşım platformu sunmak bir yana en güvenilir şekilde alışveriş yapabileceğiniz bir platform sunmaktır.
DF DF
DF DF
DF DF

SONTÜRK ROLEPLAY|HTTPS://DİSCORD.GG/EzYBrVU| ŞEHİR SİSTEMİ | MAX FPS | YETKİLİ ALIMLARI AÇIK | P2W YOK |

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

OzzySonTurk

Üye
FT Kullanıcı
Açılma Tarihi; 31.03.20

Merhaba Değerli FiveM Topluluğu. SonTürk uzun bir süredir Unturned oyununda sunucu barınmaktadır ve şimdi SonTürk RolePlay'de! diyerekten FiveM oyun modunun üzerinde de kendimizi kanıtlama yolunda bir adım daha atmış bulunmaktayız! Siz değerli oyuncularımızın önerilerini & şikayetlerini dikkate alarak, yelkenlerimizi açmış bulunmaktayız.

Ne dersiniz, sunucumuzun özelliklerine gelelim mi? bence tam zamanı!

Özelliklerimiz;

- Tecrübeli geliştiriciler ve yönetim ekibi,
- Mafya ve Kartel yok,
- Herhangi bir sorunu olmayan Banka,Yat ve Mücevher soygunu,
- Gizli illegal yerleri,
- Yeni büyük polis karakolu,
- Çeşitli odaları barındıran hastane,
- Rol odaklı,
- Bitcoin,
- Eczane,
-Teknoloji marketi,
- Ucuz fiyatlı Motel odası kiralama,
- Taksicilik ve Mekanik sistemi,
- Oyuncu dostu ekonomi sistemi,
- Yüksek FPS,
- Anismasyonlu etkileşimler,
ve sizler tarafından keşfedilmesini bekleyen bir çok özellik...

Sunucumuz sadece rol'e odaklıdır. Discord adresimiz üzerinde ki feedback(geribildirim) kanalında sizin görüşleriniz, bizler için hassas konularımızdan biridir. Sizlerin görüşleriniz doğrultusunda gerekli güncellemeleri yapmaktayız. Unutmayın ki; Hayallerinizde ki hayat için buradayız!

için tıklayınız

Sunucumuzdan kareler;
unknown.png
unknown (1).png
unknown (2).png
unknown (4).png
teknoloji_marketleri.png
Yat soygunu;
tekne_-_yat_soygunu.png
tak_-_ckar_menusu.png
Kara para yıkama yeri;
kara_para_aklama_-_temizleme.png
Meth için;
meth_ici.png
k.satcs.png is_kur_meslekleri_ve_gorunumu.png
İllegal iş alma yeri;
illegal_gorev_almak.png
hrdavat_dukkan.png
Ev soygunu;
ev_soygunu.png

Son düzenleme:
discord adresinizin tam bağlantısını paylaşırsanız daha iyi olur caps olarak yazdığınız için bağlanılmıyor bilginiz olsun.

Sunucumuzundan kareler'in bir üstünde discord adresimizi eklemiş bulunmaktayım. Teşekkür ederim

Teşekkürler paylaşım için.

Güzel bir paylaşım. Sunucuyu beğendim.

Sunucuyu denedim ve aşırı kaliteli buldum bu kadar script olmasına rağmen diğer sunuculara göre aşırı derecede FPS farkı bulunuyor.

Teşekkür ederiz.

Sunucuyu denedim , gayet iyi bir sunucu , fps de çok iyi ama bir sıkıntısı oyuncu sayısı ve lspd sayısı az , biz de destek verirsek gayet iyi bir sunucu olup , güzel yerlere gelebilir.

Sunucu Aşırı Güzel Fps olsun patch ler olsun aşırı cok güzel lspd olsa aşırı daha güzel olur lütfen destek verin

Hayatımda gördüğüm en iyi serverlardan birisi FPS çok yüksek arkadaşlık ortamı bakımından gerek oyuncuları bakımından bu serverı herkese öneriyorum

Server'daki insanların yönelimi sosyal rp olduğundan baya keyif alıyorum açıkçası. Bilgisayarımın donanım özellikleri çok iyi olmadığından sunucularda fps sorunu yaşıyorum. Fakat buradaki optimizasyon çok çok iyi olmuş.

İllegal'de seçenekler çok fazla. Meth,ot,soygun çeşitliliği. Ekonomi çok ince ayarlanmış. Problemsiz bir şekilde aktif bir sunucu.
Stabil 8-10 oyuncusu var. Los Santos'un hikayesini kendi hikayeleriyle birlikte inşaa ediyorlar.

Discord sunucusunda da güzel bir arkadaşlık ortamı var ( ). Lspd'deki oyuncu azlığı hissediliyor. Onun dışında bir sorunla karşılaşmadım.

unknown.png

Sunucuyu denedim inceledim gayet iyi bu sunucu fps değeri olsun falan yani kısacası herkese tavsiye edebileceğim bir sunucu...

Sunucuyu denedim ve aşırı kaliteli buldum Fps kalitesi ve ortamı çok iyi bence bu sunucuyu bi deneyin derim...

Çok teşekkür ederiz. <3

Hayatımda gördüğüm en iyi sunucu çok iyi rpler dönüyo bence sizde bi gelin sunucuya

Sunucuyu denedim beğendim aşırı iyi çok emek veren bi ailesi var benim fikrim sunucuya gelin pişman olmicaksınız

En çok eğlendiğim sunucu burası o kadar kaliteliki maks FPS açısından falan gayet iyi herkese öneririm

Konu aktifliğini yitirdiği için tarafımca kilitlenmiştir.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın yada üye olun!

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın veya kayıt olun!

Kayıt ol

Forumda bir hesap oluşturmak tamamen ücretsizdir.

Şimdi kayıt ol
Giriş yap

Eğer bir hesabınız var ise lütfen giriş yapın

Giriş yap

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Tema düzenleyici

Tema özelletirmeleri

Granit arka planlar

Lütfen Javascript'i etkinleştirin!Javascript'i etkinleştirin!