Neler yeni

Foruma hoş geldin, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Türkiye'nin İlk ve tek FiveM forum adresi

Forum adresimize hoş geldin FiveMTürk olarak amacımız siz değerli kullanıcılarımıza en aktif fikir ve paylaşım platformu sunmak bir yana en güvenilir şekilde alışveriş yapabileceğiniz bir platform sunmaktır.
DF DF
DF DF
DF DF

Şikayetçiyim

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

alierenaltindag

Üye
FT Kullanıcı
Şikayetçi Olduğum Üye: murat06601
Şikayet Nedenim:
- Bu arkadaş öncelikle benden 01.10.2020 tarihinde Impeccably V1 paketini satın aldı. EFT işlemini göndermiş gibi göstererek beni kandırdı ve paketimi eline geçirdi. Ardından paket çalışmıyor, crash veriyor o oluyor bu oluyor bahanesiyle ücreti göndermemesine rağmen ücreti geri gönder seni şikayet edeceğim sabahtan beri kolpa yapıyorsun para gelmedi vs. dedi ve yalan olduğunu bildiği için paranın üzerine düşmedi direkt sunucudan ayrılıp iletişimi kesti. Ardından bu olaydan 3 gün sonra benden paketi satın almak için gelen müşterilerimin ikazı ile paketin ücretini bile vermeyip paketi benden çalarak satışa koyduğunu öğrendim. Bir de arkadaş şirket vs. kurmaya çalışmış tam nitelikli dolandırıcı anlayacağınız. sunucufırsatı.com diye bir site ve Discord kanalı oluşturulmuş bu kanal üzerinden de benim paketimi satmaya çalışıyor dolayısıyla bu ismi de duyarsanız kesinlikle uzak durmanız gerektiğini söyleyebilirim. Zaten aşağıdaki kanıtlarda da görüldüğü gibi kendi sunucusunda oynarken sağda Made By Impeccably yazıyor. Pakete 1-2 bir şey ekleyip belli etmemeye çalışarak satabileceğini ve anlamayacağımı düşünmüş olmuş ki bu yola başvurmuş. Ayrıca arkadaş dolandırıcılık işini saçma bir şekilde o kadar kötü yapıyor ki benim Fivemturk üzerinde paylaştığım konunun birebir kopyasını alıp yeni bir konu açmış zaten aşağıdaki kanıt resimlerinde bu da bulunuyor. Hem kişinin Fivemturk platformundan banlanması hem de bu kişiden paket satın alacak / paket satışı yapacak kişileri uyarmak için de buraya şikayette bulunmak istedim. Kanıt videosu ve resimleri detaylı bir şekilde aşağıda paylaşılmıştır. Lütfen bu ve bunun gibi dolandırıcılara dikkat ediniz. Arkadaşın güncel Discord hesabı єχтαzуcσναηι#3086 fakat bu olaydan sonra değiştireceğini düşünüyorum. Muhtemelen Fivemturk hesabını da değiştirecektir fakat bu yasal işlem başlatılmayacağı anlamına gelmiyor.

Kanıt Videoları Ve Resimleri:

30554
30555
30556
30557

DF
Arkadaşın Kendisi Bozuk Paket Satıyordur. Paylaştıgım Paket İle Arasında Dağlar Kadar Fark Vardır. Elinde Yeterince Kanıt Varsa Eğer Gerekli Makamlara Şikayete Bulunması Arz Edilir. İnsanlara Çamur Atarak Kötülemeye Calışmasıda Farklı Bişey.

DF
Çekilen videoda gerekli kanıtların ve benzerliklerin tamamı gösterilmiştir. Oynadığı test sunucusunun discordgameactivity'sinde bile Made By Impeccably yazması ve paylaştığı konunun bile benim konumun birebir kopyası olması da cabası. Bunun dışında Fivem'e gelen son güncellemeler nedeniyle paketin dosyalarında bozulma olduğu tarafımca belirlenmiş ve dün paketi satın alan başka bir arkadaşa para iadesi yapılmıştır. İlgili kişinin banlanmasını talep ediyorum

DF
Çekilen videoda gerekli kanıtların ve benzerliklerin tamamı gösterilmiştir. Oynadığı test sunucusunun discordgameactivity'sinde bile Made By Impeccably yazması ve paylaştığı konunun bile benim konumun birebir kopyası olması da cabası. Bunun dışında Fivem'e gelen son güncellemeler nedeniyle paketin dosyalarında bozulma olduğu tarafımca belirlenmiş ve dün paketi satın alan başka bir arkadaşa para iadesi yapılmıştır. İlgili kişinin banlanmasını talep ediyorum
Bozuk Paketi Aktif Bi Hale Getirip Nasıl İnsanlara Satabilirim Acaba :) İftiralarinzla Sizi Baş Başa bırakıyorum

DF
Gerek DEVS kullanıcı adlı arkadaşın attığı sayfada gerekse benim belirttiğim kanıtlarda bu şekilde dolandırıcılık yöntemlerine başvurduğun rahatlıkta görülüyor. Bu kadar ahlaksız ve terbiyesiz biri olman yetmiyormuş gibi bir de hala kendini aklamaya çalışıyorsun. Gerekli yetkililer kanıtları incelediğinde zaten nasıl bir dolandırıcı olduğunu anlayacaklar.

DF
Gerek DEVS kullanıcı adlı arkadaşın attığı sayfada gerekse benim belirttiğim kanıtlarda bu şekilde dolandırıcılık yöntemlerine başvurduğun rahatlıkta görülüyor. Bu kadar ahlaksız ve terbiyesiz biri olman yetmiyormuş gibi bir de hala kendini aklamaya çalışıyorsun. Gerekli yetkililer kanıtları incelediğinde zaten nasıl bir dolandırıcı olduğunu anlayacaklar.
devamke bozuk paketi milete kakalamaya ücretimi' de göndermedigin icin huhuksal yönlerden denk gelecegiz

DF
Konuyla alakası olmayan kişilerin yorumları silinmiştir. Konuyla ilgisi olmayan kişiler konuya dahil olmasın sizin isminiz herhangi bir şekilde geçmiyor. Konu incelenmeye alınmıştır.

DF
24 saat içeresinde detaylı bir şekilde açıklama yapınız kanıtlar ile birlikte, aksi takdirde forumdan süresiz olarak uzaklaştırılacaksınız. M murat06601

DF
Kişi 24 saat içeresinde açıklama yapmadığı için forumdan süresiz olarak uzaklaştırılmıştır.

DF
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın yada üye olun!

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın veya kayıt olun!

Kayıt ol

Forumda bir hesap oluşturmak tamamen ücretsizdir.

Şimdi kayıt ol
Giriş yap

Eğer bir hesabınız var ise lütfen giriş yapın

Giriş yap

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Tema düzenleyici

Tema özelletirmeleri

Granit arka planlar

Lütfen Javascript'i etkinleştirin!Javascript'i etkinleştirin!