Neler yeni

Foruma hoş geldin, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Türkiye'nin İlk ve tek FiveM forum adresi

Forum adresimize hoş geldin FiveMTürk olarak amacımız siz değerli kullanıcılarımıza en aktif fikir ve paylaşım platformu sunmak bir yana en güvenilir şekilde alışveriş yapabileceğiniz bir platform sunmaktır.
DF DF
DF DF
DF DF

ŞİKAYETÇİYİM

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

elvancetin

Üye
FT Kullanıcı
Şikayetçi Olduğum üye : ryna
Şikayet nedenim : Öncelikle iyi forumlar. Biz developer olan arkadaşımızdan bir paket aldık bundan yaklaşık 1 ay önce. Bize verdiği ilk pakette bir kaç sıkıntı olduğundan dolayı, ve kendisinin de ilgilenmemesinden dolayı bazı eklemeler çıkarmalar yapıldı bizim tarafımızca, paket bozuldu ve kendisi gelip paketi düzeltti. Daha sonra tekrardan eklemeler ve çıkarmalar yapıldı paket tekrardan bozuldu. Kendisi ile sözlü olarak konuşmamız da bize bir paket vereceğinin sözünü verdi ve biz de kabul ettik. Aradan zaman geçti biz kendisini çağırmadıkça bize gelip paket ile ilgili durum vermiyordu. Biz kendisini çağırıp sorduğumuz da "Abi yarın halledeceğim, abi 2 gün sonra halledeceğim" tarzı cümleler kuruyordu. Bir akşam kendisini çağırdık ve paket hakkında bilgi almak istedik. Paketin az kaldığını bize logo vb. şeylerin hazırlanmasını söyledi. Ben ise kendisine merakımdan dolayı "Siz paketleri satarken lisans yapıyor musunuz?" diye sordum. Kendisi ise "Aaa evet, ben size söylemeyi unuttum ben bu pakete lisans yapacağım dedi" biz ise bunu istemedik. Kendisi ise bunu zorla yapmak istedi ama biz buna karşı çıktık. Çünkü bize sattığı ilk pakette lisans yoktu. Bu vereceği pakette de lisans olmamasını istedik. Aradan 3 ve ya 4 gün geçti bugün kendisi bana mesajlar attı. Paketin hazır olduğunu ve lisansladığını söyledi. Ben ise lisans istemediğimizi daha önceden bunu dile getirdiğimizi söyledim. Kendisi lisans üzerinde ısrar etti ben ise lisanslamaması konusunda ısrar ettim ve hararetli bir konuşma geçti. Biz 1 ay boyunca satın aldığımız sunucuya boşu boşuna para ödedik. Halen daha sunucu startını vermiş değiliz. Ona güvenerekten sunucumuzun 2. ay parasını dahi ödedik. Ayriyetten paketi satarken paket içeriğin de kendisinin bir aylık developer hizmeti sunduğunu bize açıkladı. Ancak biz ise bu hizmeti ne yazık ki göremedik.
Kanıtlar :

Ekli dosyalar

• 1.png
    1.png
    164.6 KB · Görüntüleme: 60
  • 2.png
    2.png
    186.8 KB · Görüntüleme: 61
  • 3.png
    3.png
    160.1 KB · Görüntüleme: 51
  • 4.png
    4.png
    177.6 KB · Görüntüleme: 50
  • 5.png
    5.png
    172.4 KB · Görüntüleme: 45
  • 6.png
    6.png
    176.3 KB · Görüntüleme: 43
  • 7.png
    7.png
    164 KB · Görüntüleme: 42
  • 8.png
    8.png
    166.2 KB · Görüntüleme: 37
  • 9.png
    9.png
    167.7 KB · Görüntüleme: 34
  • 10.png
    10.png
    167.9 KB · Görüntüleme: 31
  • 11.png
    11.png
    173.7 KB · Görüntüleme: 29
  • 12.png
    12.png
    172.4 KB · Görüntüleme: 26
  • 13.png
    13.png
    176.5 KB · Görüntüleme: 26
  • 14.png
    14.png
    169.8 KB · Görüntüleme: 23
  • 15.png
    15.png
    170.7 KB · Görüntüleme: 24
  • 16.png
    16.png
    175 KB · Görüntüleme: 26
  • 17.png
    17.png
    175.6 KB · Görüntüleme: 27
  • 18.png
    18.png
    187.8 KB · Görüntüleme: 26
  • 19.png
    19.png
    166.6 KB · Görüntüleme: 28
  • 20.png
    20.png
    170 KB · Görüntüleme: 25
  • 21.png
    21.png
    166.8 KB · Görüntüleme: 24
  • 22.png
    22.png
    166.1 KB · Görüntüleme: 23
  • 23.png
    23.png
    162.3 KB · Görüntüleme: 23
  • 24.png
    24.png
    163.1 KB · Görüntüleme: 25
  • 25png.png
    25png.png
    165.8 KB · Görüntüleme: 20
  • 26.png
    26.png
    163.2 KB · Görüntüleme: 21
  • 27.png
    27.png
    159.1 KB · Görüntüleme: 23
  • 28.png
    28.png
    164.7 KB · Görüntüleme: 25
  • 29.png
    29.png
    155.3 KB · Görüntüleme: 25
  • 30.png
    30.png
    172.9 KB · Görüntüleme: 26
  • 31.png
    31.png
    169.1 KB · Görüntüleme: 32
  • 32.png
    32.png
    164.8 KB · Görüntüleme: 32
Konuyla alakası olmayan kişilerin yorumları silindi. Öncellikle sunmuş olduğunuz kanıtları detaylı bir şekilde inceledim ve karşı tarafta ki kişiyle sadece lisans konusuyla ilgili konuşmuşsunuz. Paketlerde lisans yapılmasının sebebi paketin başkaları tarafından paylaşılmamasıdır. Satıcının paketi lisanslaması gayet normal bir şeydir ve tamamen ona kalmış bir şeydir şöyle bir şey diyemezsiniz "İlk sattığın pakette lisans yoktu bunda da olmayacak" bunu maalesef ki diyemezsiniz çünkü bu tamamen satıcının kararı. Konuşmaları incelediğimde çok fazla satıcıyla emir vaki bir şekilde konuşmuşsunuz fakat anlamadığınız nokta o size muhtaç değil siz ona muhtaç oluyorsunuz bu durumda ve siz her ne kadar para vermiş olsanızda satıcı sizin köpeğiniz olmuyor maalesef ki. Lisans istememe sebebinizde gerçekten çok komik. Karşı taraftaki kişide herhangi bir şekilde forum kurallarına aykırı bir davranış, söz verip yapmama, önceden lisans mevzusunun söylenmeyip sonradan söylenmesi gibi durumların yaşanmadığı için konu kapatılmıştır.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın yada üye olun!

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın veya kayıt olun!

Kayıt ol

Forumda bir hesap oluşturmak tamamen ücretsizdir.

Şimdi kayıt ol
Giriş yap

Eğer bir hesabınız var ise lütfen giriş yapın

Giriş yap

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Tema düzenleyici

Tema özelletirmeleri

Granit arka planlar

Lütfen Javascript'i etkinleştirin!Javascript'i etkinleştirin!