Neler yeni

Foruma hoş geldin, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Türkiye'nin İlk ve tek FiveM forum adresi

Forum adresimize hoş geldin FiveMTürk olarak amacımız siz değerli kullanıcılarımıza en aktif fikir ve paylaşım platformu sunmak bir yana en güvenilir şekilde alışveriş yapabileceğiniz bir platform sunmaktır.
DF DF
DF DF
DF DF

Sado

𝐅𝐈𝐕𝐄𝐌𝐓𝐔𝐑𝐊
Yönetici
Administrator
Web sitesi
sadicanozkaya.com.tr
Örnek Yorum;

BamBamHosting Firmasından teamspeak3 ve vds hizmeti kullanmıştım , teknik bilgileri pek yok fakat müşteri ilgileri çok iyiydi yardımcı olmaya çalıştılar ddos koruması kısmında bir garanti vermemişlerdi ona bağlı olarak ta sıkıntı yaşadık sürekli saldırı almıştık lakin söylemişlerdi zaten o yüzden bir şey diyemeceğim fiyatı ucuz destek taleplerine ortalama 3 saat içinde cevap veriyorlar benim yaşadığım tecrübelerim bunlardır.

Bölümün Amacı =

Server Kurma Firmasından vds hizmeti ve Teamspeak kullanmıştım , teknik bilgileri uzman denecek kadar iyiydi, ddos koruması olarak da koruması ortalamanın ütündeydi sadece 1 kere düştüğümü hatırlıyorum onun dışında hiç kesinti kopma olmadı. Network hızlıydı ve kaliteliydi. Destek taleplerine ortalama 12 saatte cevap geliyordu bu çok kötü bir etkendi. Yaşadığım tecrübeler bunlardır.

Yaklaşık farklı farklı zamanlarda 3 ay boyunca kullandık. Bir zamanlar zirve zamanında yüksek tutar alırdı fakat korumayı yapardı. Eline kimse su dökemezdi. Daha sonradan farklı işlere yöneldikleri için bilişim firması olarak kullanışsız bir yere dönüştüler. Şuan tercih edilmeyecek bir yerdir. Eğer tekrar ilgilenirlerse müşteri açısından problem yaşayacaklarını düşünmem. Güncel olarak ilgisizler

Katılıyorum. Kendilerinden bu sene şubat ayında bir Minecraft sunucusu aldım panel olarak. Fakat sunucu da bazı hatalar vardı desteklerine yazıyorum yardımcı vs. olmuyorlar. Discordlarına gidiyorum, ben anlamam diyip başkalarına yönlendiriyorlar. Ne hikmetse o da anlamıyor. Bir zamanlar zirvedeydiler ve kalite olarak çok iyiydiler fakat bu yıl memnuniyet olarak çok iyi geri dönüşler görmüyorum .

Serverkurma.com firmasını kullanan bir sunucunun yönetim ekibi içerisinde bulunuyordum ve bu işlerle hep beraber uğraşıyorduk. Donanım vb. konularda herhangi bir sorun yaşamadık fakat bir zaman aralığında sunucu internetiyle alakalı çok büyük bir sorun yaşamıştık, attığımız destek ticketına yaklaşık 1 buçuk ayda döndüler... Malesef çok büyük bir firma olduğu için daha büyük isimlere daha çok destek verdiğini düşünüyorum. Daha ilgili olmalılar.

berbat bir hosting serverbutik zamanlarında bigness roleplay de ilk başta serverkurma ile çalıştım sunucum 120 görünce laglanıyordu baki bide yüzsüz gibi gelip paketi yükseltelim diyordu hem pahalı hemde berbat.tabi sonrasında serverbutiğe geçmiştim şuanki ismi datafex rahatladım

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın yada üye olun!

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın veya kayıt olun!

Kayıt ol

Forumda bir hesap oluşturmak tamamen ücretsizdir.

Şimdi kayıt ol
Giriş yap

Eğer bir hesabınız var ise lütfen giriş yapın

Giriş yap

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Tema düzenleyici

Tema özelletirmeleri

Granit arka planlar

Lütfen Javascript'i etkinleştirin!Javascript'i etkinleştirin!