Neler yeni

Foruma hoş geldin, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Türkiye'nin İlk ve tek FiveM forum adresi

Forum adresimize hoş geldin FiveMTürk olarak amacımız siz değerli kullanıcılarımıza en aktif fikir ve paylaşım platformu sunmak bir yana en güvenilir şekilde alışveriş yapabileceğiniz bir platform sunmaktır.
DF DF
DF DF
DF DF

SECTWIST BOT SERVICE | AÇILIŞ

Sectwist

Üye
FT Kullanıcı
Merhaba Discord, Fivem topluluğu!

Sunucularınızın güvenliğini sağlamak, moderasyonunu kolaylaştırmak ve eğlencesini artırmak mı istiyorsunuz? Doğru yerdesiniz! Biz, Sectwist olarak, size en iyi çözümleri sunuyoruz. İşte sunduğumuz hizmetler ve özellikler:

DİSCORD: //

1. FiveM Botu

Fivem sunucunuzda moderasyon amaçlı kullanabileceğiniz bir bottur. Sunucunuzdaki akışı kolaylaştırmak ve kontrol altında tutabilmek için yapılmıştır.

- Sunucu Aktif, Bakım ve Restart: Sunucunuz aktif olduğunda, bakımda oldugunda veya restart atıldığında bu komutları kullanabilirsiniz.
1721806547427.png 1721806554056.png 1721806559400.png

- Ticket Sistemi: Sunucunuzda bir sorun, şikayet veya öneri için kullanabileceğiniz bir ticket sistemi de bulunmakta
1721806684843.png

- Başvuru Sistemi: Sunucunuza yetkili almak istediğiniz zaman başvuru sistemimiz ile kolay yoldan kişiyi yetkili alabilirsiniz.
1721806727825.png

- Mülakat Sistemi: Sunucunuza bir üye katıldığında mülakat odasına geçtiğinde butona basarsa yetkililere bildirim gönderen bir sistem.
1721806764575.png

- Whitelist Ceza: Sunucunuzda kural ihlalı yapan kişilere whitelist ceza verebilceğiniz bir sistem.
1721806796008.png 1721806801314.png

- Rol Al - Rol Ver - Rol Bilgi: Bu sistemler ile bir kişiye yönetici vermenize gerek kalmadan rol alıp rol verip rol bilgisine bakabilirsiniz.
1721806880424.png 1721806885226.png 1721806890167.png

- Uyarı Sistemi: Bir kişi bir sorun yarattığında uyarı verebileceğiniz bir sistem.
1721806920120.png

- Yetkili Bilgi: Yetkilinizin ne kadar iş yapıp yapmadığınıza bu sistem ile bakabilirsiniz.
1721806959944.png

2. Ekip Botu

Sunucunuzdaki düzeni sağlamak için kullanışlı ekip botumuz var. Bu bot sunucunuzdaki bir çoğu işinizi halletmenize işe yarar.

- Ekip Kontrol: Ekip kontrol komudu ile sunucunuzdaki aktif ve inaktif üyeleri görebilirsiniz.

1721803035985.png

- Ot Görevi: Bir kişiye ot görevi verdiğinizde bu kişinin kaç ot getirdiğini veya getirmediğini hesap edebilmeniz için kolaylaştırılmış bir komuttur.
1721803125296.png 1721803133526.png 1721803139813.png

- Başvuru: Ekibinize yeni bir üyenin katılabilmesi için başvuru sistemi.
1721803974670.png

- Etkinlik: Sunucunuzda herhangi bir etkinlik oldugunda veya Bir sunucuda etkinlik oldugunda Etkinlik başlatıp üyelerinizi bilgilendirmek için bir komut.
1721804037372.png

- Toplantı: Toplantı olacağı zaman üyelerinizi bilgilendirmek amacıyla yapılan bir komut. Aynı zamanda toplantı katılan kişilerin, toplantıya katılmayan kişilerin ve mazereti olan kişilerin logları tutan bir sistem.
1721804101417.png

DİSCORD: //

DF
Moderatör tarafında düzenlendi:
Bütün bot firmalarından birşeyler (ç)alarak yaptığınız bot güzelmiş. Ellerinize sağlık, umarım daha da gelişirsiniz. Emoji koyarken emojinin ismi değil, isim ve idsi giriliyor, bilginiz olsun. 1722417593930.png

DF
Bütün bot firmalarından birşeyler (ç)alarak yaptığınız bot güzelmiş. Ellerinize sağlık, umarım daha da gelişirsiniz. Emoji koyarken emojinin ismi değil, isim ve idsi giriliyor, bilginiz olsun.Ekli dosyayı görüntüle 98439
İlk öncelikle kimseden birşey çalmadığımız için biz kendimiz ile gurur duyuyoruz. En azından sizin gibi beş js moderasyon botu kullanıp diğer bot sunucularınada laf atmıyoruz

Onun dışında yeni açılan bir bot sunucusu oldugumuz için emoji hataları çokta normal karşılanıyo bizim gözümüzde sizin gözünüzde nasıl karşılanır bilmem iyi günler

DF
İlk öncelikle kimseden birşey çalmadığımız için biz kendimiz ile gurur duyuyoruz. En azından sizin gibi beş js moderasyon botu kullanıp diğer bot sunucularınada laf atmıyoruz

Onun dışında yeni açılan bir bot sunucusu oldugumuz için emoji hataları çokta normal karşılanıyo bizim gözümüzde sizin gözünüzde nasıl karşılanır bilmem iyi günler

beş-js olarak bahsettiğiniz kişi ile alakamız bulunmuyor. Lütfen moderasyon botunu kullandığımızı kanıtlayan bir ekran görüntüsü rica edebilir miyim?

Emoji ve kullandığınız görsel nasıl biri olduğunuzu zaten açıklıyor. Esenlikler! Umarım kendi üretkenliğinizi kullanarak insanların emek verdiği tasarımları veya textleri çalmazsınız 😚😚.

DF
Tabii ki inkar edeceksiniz beş js kullanmadığınızı ama zamanında kullandığınızı ikimizde biliyoruz onun dışında ang bots özentisi bir bot sunucu olmanızla birlikte kimsenin tasarımını veya textlerinide çalmıyoruz iyi günler

DF
Tabii ki inkar edeceksiniz beş js kullanmadığınızı ama zamanında kullandığınızı ikimizde biliyoruz onun dışında ang bots özentisi bir bot sunucu olmanızla birlikte kimsenin tasarımını veya textlerinide çalmıyoruz iyi günler

Peki ben neden iki bot arasında bir fark göremiyorum? Aldığınız emoji, kullandığınız text, reklam texti, bot biyografisi, bot durumu, kullandığınız bize ait her şey bizi daha çok gururlandırıyor. Diğer bot firmaları ne düşünür bilemem?

1722419379742.png 1722419395906.png

DF
Peki ben neden iki bot arasında bir fark göremiyorum? Aldığınız emoji, kullandığınız text, reklam texti, bot biyografisi, bot durumu, kullandığınız bize ait her şey bizi daha çok gururlandırıyor. Diğer bot firmaları ne düşünür bilemem?

Ekli dosyayı görüntüle 98440Ekli dosyayı görüntüle 98441
Zamanında sorp da reklam yaptırmak için kafayı yiyen insanlardınız ne zaman bu kadar çirkef insanlar oldunuz bilmiyorum he bide overseer ile autorazer arasındaki bağlantıyı çözemedim onun dışında hakkımdaki yazıda da bi bakınca benzerlik görünüyor tabiiki ama yazıyı okuyunca hiç bir bağlantı olmadıgını sizde görebilirsiniz belki inşallah sizinde bi ara bu kadar güzel sistemleriniz olur 1722419761889.png 1722419770917.png

DF
Zamanında sorp da reklam yaptırmak için kafayı yiyen insanlardınız ne zaman bu kadar çirkef insanlar oldunuz bilmiyorum he bide overseer ile autorazer arasındaki bağlantıyı çözemedim onun dışında hakkımdaki yazıda da bi bakınca benzerlik görünüyor tabiiki ama yazıyı okuyunca hiç bir bağlantı olmadıgını sizde görebilirsiniz belki inşallah sizinde bi ara bu kadar güzel sistemleriniz olurEkli dosyayı görüntüle 98442Ekli dosyayı görüntüle 98443

SORP isimli sunucuda istesem reklam yapabilirdim, 2 sezondur da bot yapmam için yalvarıyorsun. Ya da beraber bot yapmak için live share istemeni mi söyleseydim? Bot tasarımlarına gelince, emojiler alakasız, textler bağlantısız. Tek benzeyen şey destek sisteminin açık olması. Bu da bir durum mesajı olduğundan herkes koyabilir. Daha fazla prim vermeyeceğim. Hiçbir şey yapamayan insanlarsınız. Umarım yükselirsiniz, başarılar, esenlikler!

DF
SORP isimli sunucuda istesem reklam yapabilirdim, 2 sezondur da bot yapmam için yalvarıyorsun. Ya da beraber bot yapmak için live share istemeni mi söyleseydim? Bot tasarımlarına gelince, emojiler alakasız, textler bağlantısız. Tek benzeyen şey destek sisteminin açık olması. Bu da bir durum mesajı olduğundan herkes koyabilir. Daha fazla prim vermeyeceğim. Hiçbir şey yapamayan insanlarsınız. Umarım yükselirsiniz, başarılar, esenlikler!
Yazı bile yazmama gerek yok herşey ortada iyi günler

DF
Son düzenleme:
Merhabalar konunuzu hesabınızın onaylı olmaması sebebiyle yanlış kategoriye açtığınızı görüyorum 24 saat içinde hesabınızı onaylarsanız konunuzu doğru kategoriye taşıyabilirim aksi takdirde konunuz kapatılacaktır. Onay Sistemi Hakkında

Discord yönlendirmesi tarafımca kaldırılmıştır, lütfen discord nickinizi bırakınız.

24 saat içinde ürünün fiyatını konuya eklemelisin.

DF
Merhabalar konunuzu hesabınızın onaylı olmaması sebebiyle yanlış kategoriye açtığınızı görüyorum 24 saat içinde hesabınızı onaylarsanız konunuzu doğru kategoriye taşıyabilirim aksi takdirde konunuz kapatılacaktır. Onay Sistemi Hakkında

Discord yönlendirmesi tarafımca kaldırılmıştır, lütfen discord nickinizi bırakınız.

24 saat içinde ürünün fiyatını konuya eklemelisin.
Şuanlık dikkatli bakarsanız herhangi bir ücretli şey satmıyoruz 1 ay ücretsiz yapıyoruz

DF
Şuanlık dikkatli bakarsanız herhangi bir ücretli şey satmıyoruz 1 ay ücretsiz yapıyoruz
dostum konuda 1 ay ücretsiz yaptığınıza dair bir ibare yok aksine "hizmet veriyoruz" ibaresi mevcut + olarak burası bot paylaşım kategorisi eğer botu paylaşacaksanız paylaşmanız satacaksanız hesabı onaylayıp fiyat eklemelisiniz.

DF

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın yada üye olun!

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın veya kayıt olun!

Kayıt ol

Forumda bir hesap oluşturmak tamamen ücretsizdir.

Şimdi kayıt ol
Giriş yap

Eğer bir hesabınız var ise lütfen giriş yapın

Giriş yap

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Tema düzenleyici

Tema özelletirmeleri

Granit arka planlar

Lütfen Javascript'i etkinleştirin!Javascript'i etkinleştirin!