Neler yeni

Foruma hoş geldin, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Türkiye'nin İlk ve tek FiveM forum adresi

Forum adresimize hoş geldin FiveMTürk olarak amacımız siz değerli kullanıcılarımıza en aktif fikir ve paylaşım platformu sunmak bir yana en güvenilir şekilde alışveriş yapabileceğiniz bir platform sunmaktır.
DF DF
DF DF
DF DF

SAMW-RP | YAKIN GERÇEKLIK | DENGELI EKONOMI | SOSYAL ROL

Kazska1441

Üye
FT Kullanıcı
Genel Bilgilendirme

discord.gg/samw

Merhabalar, SAMW (San Andreas Most Wanted) projesi 2021 yılında temeli atılmış olup fikir ayrılıklarından ötürü devamı getirilememiş bir proje idi. 2021 yılından bu yana farklı kitlelere hitap eden projelerle Fivem platformunda belirli bir yere gelen yönetim kadromuz ile bir araya gelerek daha genele hitap eden bir proje oluşturma kararı aldık ve sizlere gürültüsüz, daha kaliteli bir ortam yaratmak için tekrardan kolları sıvadık.

Projenin teması nedir?

SAMW:RP projesi genel hatları ile Fivem platformunda "sosyal" adı verilen temayı benimseyip belirli kurallar ile "gunrp" ile kasıt ettikleri rdm tarzı rolleri tamamen engellemeye yönelik oluşturulmuş bir projedir. Adından da belli olacağı üzere San Andreas eyaletinde geçmektedir.Proje legal kısımda tamamen gerçek sosyal yaşamı baz alıp illegal tarafta ise katı ve gizli illegal mantığını benimseyen bir tutum sergileyecektir.

Katı ve gizli illegalden kastınız nedir?

Katı ve gizli illegalden kastımız tam olarak günümüz amerikasında organize suç örgütleri ya da çetelerin tutumlarını baz alarak neler yapıp neler yapamayacağınızı belirleyen yönetim mentalitesine sahiptir.Hiç bir illegal faaliyet göz önünde yapılamaz, illegal faaliyetler gizli yapılır ve duyurulmaz mantığında ilerleyeceğiz.

Başvurular nasıl olacak?

Başvurular ekip ve normal olarak ikiye ayrılacak ve tamamen form mantığında olacaktır. Form başvurusundan onay alan kullanıcılar ses teyit için mülakata alınacaklar.Başvuru için +18 yaş sınırı ve olgunluk gerekmektedir.

Proje ne zaman açılacak?
Proje şuandan itibaren geliştirme aşamasındadır, sizler için en stabil ve kullanıma uygun scriptler ile alışılagelmişin dışında bir deneyim sağlamak için elimizden geleni yapıyoruz.Geliştirme aşamasından sonra tanıtım aşamasına geçeceğiz ve birçok platformda reklamlar ile projenin duyulmasını sağlayacağız. Bu süreçler kulağa zor ve uzun gelebilir fakat oldukça kısa bir süreçte bunların hepsini halletmiş olacağız.Beklemede kalın...

discord.gg/samw
image.png

DF
AAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUU

DF
Kaliteli polis ekipleri yerlerini aldi illegal ve sosyal arkadaslari bekliyorum
Başvurular aktif edildi.
100 Başvuru ile harika haftayı geride bıraktık.
İşletme yönetecek birilerine bakıyoruz... Lütfen iletişime geçin.

DF
Son düzenleme:

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın yada üye olun!

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın veya kayıt olun!

Kayıt ol

Forumda bir hesap oluşturmak tamamen ücretsizdir.

Şimdi kayıt ol
Giriş yap

Eğer bir hesabınız var ise lütfen giriş yapın

Giriş yap

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Tema düzenleyici

Tema özelletirmeleri

Granit arka planlar

Lütfen Javascript'i etkinleştirin!Javascript'i etkinleştirin!