Neler yeni

Foruma hoş geldin, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Türkiye'nin İlk ve tek FiveM forum adresi

Forum adresimize hoş geldin FiveMTürk olarak amacımız siz değerli kullanıcılarımıza en aktif fikir ve paylaşım platformu sunmak bir yana en güvenilir şekilde alışveriş yapabileceğiniz bir platform sunmaktır.
DF DF
DF DF
DF DF

Sahte tasarımcılara ve Tasarım ihtiyacı duyan arkadaşlara.

• Konbuyu başlatan bazq
  • Başlangıç tarihi
  • Cevaplar 4
  • Görüntüleme 1K

bazq

Üye
FT Kullanıcı
Web sitesi
discord.gg
Öncelikle Merhabalar !
Paylaşım amacımda kimsenin işine son vermeye çalışmak veya emeğini çalmak vb. yoktur.
Son zamanlarda 50 TL'ye After Effects logo gif'i vs yapanlar sıkça karşıma çıkmaya başladı ...

Paylaştığım linklerde Awnish Parker yani after effects'ten anlayan , tutorial paylaşan birisi var .Video linki bıraktım , "Ateşli logo/Elektrik Logo" diye geçen gif/videoların tutorialıdır.
Saber Plugin ise frame frame ilerlemektense yapay zeka kullanılarak otomatik yaratılan elektrik/alev/reaktör(yaklaşık 20 tane var) efekt verilmekte,ücretliydi ücretsiz yapıldı kullanın.
SapphireAE ise 'a satılan bir after effects pluginidir , size v2020.52 yani son çıkan sürümü paylaşıyorum.İçerisinde s_shake gibi 250 özellik bulunmaktadır.
İyi kullanımlar dilerim , sahte tasarımcılara da başarılar :)
Yardıma ihtiyacı olan arkadaşlar discord sunucuma gelip bana yazabilirler , yardımda bulunurum.

iyi forumlar <3
yakında ücretli templateleri de paylaşacağım.Onlara erişebilmek için 'a gelmeniz gerekiyor.

DF
bazq abim paylaşior yine

DF

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın yada üye olun!

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın veya kayıt olun!

Kayıt ol

Forumda bir hesap oluşturmak tamamen ücretsizdir.

Şimdi kayıt ol
Giriş yap

Eğer bir hesabınız var ise lütfen giriş yapın

Giriş yap

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Tema düzenleyici

Tema özelletirmeleri

Granit arka planlar

Lütfen Javascript'i etkinleştirin!Javascript'i etkinleştirin!