Neler yeni

Foruma hoş geldin, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Türkiye'nin İlk ve tek FiveM forum adresi

Forum adresimize hoş geldin FiveMTürk olarak amacımız siz değerli kullanıcılarımıza en aktif fikir ve paylaşım platformu sunmak bir yana en güvenilir şekilde alışveriş yapabileceğiniz bir platform sunmaktır.
DF DF
DF DF
DF DF

Soru RTX 3060 sistemde FiveM'de silah sıkınca CPU kullanımı yükseliyor ve FPS düşüyor

kaynzltew

Üye
FT Kullanıcı
FiveM silah sıkınca CPU yükseliyor FPS düşüyor.
Eskiden böyle olmuyordu 700 saat FiveM'im var ama bu sorunla karşı karşıyayım nasıl çözeceğimi bilmiyorum yardımcı olur musunuz?

Sistem özelliklerim.

Ekran kartı: RTX 3060 12 GB.
İşlemci: i5 13400F.
RAM: 16 GB.
Disk: 500GB SSD + 250GB HDD.

DF
FiveM silah sıkınca CPU yükseliyor FPS düşüyor.
Eskiden böyle olmuyordu 700 saat FiveM'im var ama bu sorunla karşı karşıyayım nasıl çözeceğimi bilmiyorum yardımcı olur musunuz?

Sistem özelliklerim.

Ekran kartı: RTX 3060 12 GB.
İşlemci: i5 13400F.
RAM: 16 GB.
Disk: 500GB SSD + 250GB HDD.
Sorunun senin siteminde oldugundan nasil bu kadar eminsin ?
Baska bir sunucuya girip denedinmi veya silah cektiginde sunucunun resmon degerlerine baktinmi ?
Belki yanlis yazilmis bir weapons scripti vardir sunucuda ve silah çektiginde resmon uçuyordur ?

DF
Sorunun senin siteminde oldugundan nasil bu kadar eminsin ?
Baska bir sunucuya girip denedinmi veya silah cektiginde sunucunun resmon degerlerine baktinmi ?
Belki yanlis yazilmis bir weapons scripti vardir sunucuda ve silah çektiginde resmon uçuyordur ?
Midnight roleplayde oynuyordum zigzag ile sıkınca fps drop giriyor sonra diav rp sunucusunda pdglock ile sıktım yine aynı sorunu yaşadım pcyi formatladım hala aynı sorun ile karşı karşıyayım çözmeme yardımcı olana bi yemek parası göndereceğim lütfen yardımcı olurmusunuz

DF
Midnight roleplayde oynuyordum zigzag ile sıkınca fps drop giriyor sonra diav rp sunucusunda pdglock ile sıktım yine aynı sorunu yaşadım pcyi formatladım hala aynı sorun ile karşı karşıyayım çözmeme yardımcı olana bi yemek parası göndereceğim lütfen yardımcı olurmusunuz
Sadece belirli bir silahla ates ettiginde mi fps drop oluyor ? Yoksa herhangi bir silahla mi oluyor ?
Eger sadece belirli silahlarla oluyorsa o zaman sorun silahta, sende degil.

DF
Sadece belirli bir silahla ates ettiginde mi fps drop oluyor ? Yoksa herhangi bir silahla mi oluyor ?
Eger sadece belirli silahlarla oluyorsa o zaman sorun silahta, sende degil.
bir sunucuda zigzagla bir sunucuda pdglock ile sıktım yani herhangi bi silahtada aynı sorunu yaşıyorum sorun benden. kaynaklı yapbileceğim ne olabilir

DF

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın yada üye olun!

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın veya kayıt olun!

Kayıt ol

Forumda bir hesap oluşturmak tamamen ücretsizdir.

Şimdi kayıt ol
Giriş yap

Eğer bir hesabınız var ise lütfen giriş yapın

Giriş yap

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Tema düzenleyici

Tema özelletirmeleri

Granit arka planlar

Lütfen Javascript'i etkinleştirin!Javascript'i etkinleştirin!