Neler yeni

Foruma hoş geldin, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Türkiye'nin İlk ve tek FiveM forum adresi

Forum adresimize hoş geldin FiveMTürk olarak amacımız siz değerli kullanıcılarımıza en aktif fikir ve paylaşım platformu sunmak bir yana en güvenilir şekilde alışveriş yapabileceğiniz bir platform sunmaktır.
DF DF
DF DF
DF DF

Raider Log System Hakkında tüm gerçekler [Kanıtlarla]

• Konbuyu başlatan MIXAS
  • Başlangıç tarihi
  • Cevaplar 17
  • Görüntüleme 4K
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

MIXAS

Üye
FT Kullanıcı
öncelikle selamlar arkadaşlar kendi discordumda raiderin backdoor kullanarak fivemturk uyelerının sql bilgilerini çektiğini paylaşmıştım fakat arkadaş inkar etmiş ve bu bir oyundur demiş.
Scriptin decryption edilmiş server sidei budur :
Şimdi aklınızda bir soru var belki ben veya başkası bunun içine backdoor bıraktı ve akılları karıştırmaya çalışıyor. Evet bunu düşünmekte haklısınız. Alttaki videoda ise debugger ile raiderin forumda paylaştığı log sisteminin nerelere istek attığını gösterdim ve ikisini kıyasladığımda birebir aynı çıktı. Bu bir oyun değildir. Ücretsiz script paylaşıyorum ayağına herkesin cron ve mysql stringlerini almak tamamen acizliktir.

video:

Umarım aklınızı başınıza alırsınız

Raider Raider Adlı kullanıcıya 24 saat süre verilmiştir süreç boyunca konusu görünmez statüsüne çekilecektir.

Beni o kodu eklemekle suçladı yalancı cıkardı yıldızımız barısmasada MIXAS a tesekkür ederim 1 senedir sunucu yönetiyorum hic bi zaman haksız kazanc elde etmedim 200 tl içinde adımı lekelemem bu arkadaş beni dolandırmaya kalktıgını ögrendim anticheatinide dolandırmasına rahmen emegi var diye paylasmadım ailevi degerlerime küfür etti diye paylastım benden öneri arkadaşlar acil olarak log sistemini kunlanmayı bırakın

Başkaları bu hazırladığı dosyayı alıp kendi hazırlamış gibi paylaşmasın diye böyle bir önlem yapmış olabilir diye iyimser bir yaklaşımda var fakat bu konuda ücretsiz bir paylaşım olduğu için pek muhtemel gelmiyor.

Beni o kodu eklemekle suçladı yalancı cıkardı yıldızımız barısmasada MIXAS a tesekkür ederim 1 senedir sunucu yönetiyorum hic bi zaman haksız kazanc elde etmedim 200 tl içinde adımı lekelemem bu arkadaş beni dolandırmaya kalktıgını ögrendim anticheatinide dolandırmasına rahmen emegi var diye paylasmadım ailevi degerlerime küfür etti diye paylastım benden öneri arkadaşlar acil olarak log sistemini kunlanmayı bırakın
Mixas adlı kişi @flundar tarafından sadece bu konuyu kanıtlaması için yasağı kaldırılmıştır. Böyle bir kişinin forumumuzda yeri yoktur. Al birini vur ötekine

Başkaları bu hazırladığı dosyayı alıp kendi hazırlamış gibi paylaşmasın diye böyle bir önlem yapmış olabilir diye iyimser bir yaklaşımda var fakat bu konuda ücretsiz bir paylaşım olduğu için pek muhtemel gelmiyor.
gerçekten mi? dosyayı zaten başkalarının paylaşmasını istemiyorsa
if GetCurrentResourceName() == "xyz" then
ile sağlar rcon pw alarak dışarıdan komut yollamaz xd

gerçekten mi? dosyayı zaten başkalarının paylaşmasını istemiyorsa
if GetCurrentResourceName() == "xyz" then
ile sağlar rcon pw alarak dışarıdan komut yollamaz xd
Şöyle ki kimseye etik değerlerine göre yargılamak bana düşmez fakat bu yapılan bir abuse dur. Bunu bende yapıyorum açıkçası hatta direk ss atmam gerekirse php panelden sorgu bile çalıştırabiliyorum yaptığım scriptlerde bunu yapma sebebim dosya paylaşılırsa mağduriyete ben düşmeyeyim kişi silmez ise yaptırımı olsun diye ama bu bahsettiğim olay ücretli scriptlerimde kendimi korumak için bıraktığım arka kapıdır. Ücretsiz bir scriptte tuhaf karşılanır.

Şöyle ki kimseye etik değerlerine göre yargılamak bana düşmez fakat bu yapılan bir abuse dur. Bunu bende yapıyorum açıkçası hatta direk ss atmam gerekirse php panelden sorgu bile çalıştırabiliyorum yaptığım scriptlerde bunu yapma sebebim dosya paylaşılırsa mağduriyete ben düşmeyeyim kişi silmez ise yaptırımı olsun diye ama bu bahsettiğim olay ücretli scriptlerimde kendimi korumak için bıraktığım arka kapıdır. Ücretsiz bir scriptte tuhaf karşılanır.
Bu konuda size hak veriyorum fakat free paylaşıp bunu yapmak resmen dolandırıcılıktır

bende kullanıyorum akjdslşfjsd varmı böyle bişey yakmasın bizi

bence karalama kampanyası olabilir sonuçta dün kardeş olanlar insanlarla işleri bitince arkalarından vuruyolar
-ADEZTR

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın yada üye olun!

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın veya kayıt olun!

Kayıt ol

Forumda bir hesap oluşturmak tamamen ücretsizdir.

Şimdi kayıt ol
Giriş yap

Eğer bir hesabınız var ise lütfen giriş yapın

Giriş yap

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Tema düzenleyici

Tema özelletirmeleri

Granit arka planlar

Lütfen Javascript'i etkinleştirin!Javascript'i etkinleştirin!