Neler yeni

Foruma hoş geldin, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Türkiye'nin İlk ve tek FiveM forum adresi

Forum adresimize hoş geldin FiveMTürk olarak amacımız siz değerli kullanıcılarımıza en aktif fikir ve paylaşım platformu sunmak bir yana en güvenilir şekilde alışveriş yapabileceğiniz bir platform sunmaktır.
DF DF
DF DF
DF DF

Paylaşım Polis araçlarının çalınmasını engelleme QBCore

Serhat18

$erhat/18#6666
FT Kullanıcı
Web sitesi
dc.cfscripting.com
Başlıkta bahsettiğim gibi polis araçlarının çalınmasını engelleyen bir script boşta 00 ms kullanımda 01 ms tüketimi vardır
Config üzerinden araç ekleyebilirsiniz araca birden fazla yada polis harici meslekler tanımlayabilirsiniz configde bir kaç örnek ile var
Sistem ne kadar kullanılır bilmiyorum ama fivemde bazı sunucularda gördüğüm bir eksik polis aracı çalmak yasak bir non wh sunucuda insanlar bunun yasak olduğunu bilmediği için çalıyorlar bu şekilde engellenebilir discord logları bulunmaktadır

Boşta MS
bosta.png

Kullanımda MS

kullanimda.png

Notify

notify.png

Discord LOG

log.png

DF
hayatımda gördüğüm en low rp kuralı polis aracı çalamamak olabilir
buna kesinlikle katılıyorum ama çoğu sunuda yasak geçen bi sunucuda başıma geldi ve gereksiz yere uyarı aldım madem yasak bu tarz bi sistem yap engelle sunucuda 3 developer var 3 5 satır kodu yazamıyolarsa bıraksınlar bence :D

DF
buna kesinlikle katılıyorum ama çoğu sunuda yasak geçen bi sunucuda başıma geldi ve gereksiz yere uyarı aldım madem yasak bu tarz bi sistem yap engelle sunucuda 3 developer var 3 5 satır kodu yazamıyolarsa bıraksınlar bence :D
ıausgdıuasdıuasd sende bayağa haklısın fakat benim anlamadığım bu tarz kurallar ile sunucular nasıl tutuyor aklım almıyor :D

DF

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın yada üye olun!

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın veya kayıt olun!

Kayıt ol

Forumda bir hesap oluşturmak tamamen ücretsizdir.

Şimdi kayıt ol
Giriş yap

Eğer bir hesabınız var ise lütfen giriş yapın

Giriş yap

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Tema düzenleyici

Tema özelletirmeleri

Granit arka planlar

Lütfen Javascript'i etkinleştirin!Javascript'i etkinleştirin!