Neler yeni

Foruma hoş geldin, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Türkiye'nin İlk ve tek FiveM forum adresi

Forum adresimize hoş geldin FiveMTürk olarak amacımız siz değerli kullanıcılarımıza en aktif fikir ve paylaşım platformu sunmak bir yana en güvenilir şekilde alışveriş yapabileceğiniz bir platform sunmaktır.
DF DF
DF DF
DF DF

Sunucu Arıyoruz PD EKİBİMLE Sunucu arıyoruz

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

mbkayikci

Üye
FT Kullanıcı
Grubum 8 Kişilik bir grup içerisinde yüksek rol bilgisine sahip kişiler ve az rol bilgisine sahip kişilerde daha önce ekibimle birlikte 3 sunucuda pd yönettik ancak bazı problemlerden dolayı bırakmak zorunda kaldık

Sunucuda 40 -60 arası oyuncu olmayan çok fazla copbait dönmeyen eğlenceli sosyal rp olan bir sunucu arıyoruz

Sunucusu ile ilgili bilgi verecek arkadaşlar discordum üzerinden bana ulaşsın KahpeRenqi#2158

DF
Buyrun sosyal rp dönüyor bekleriz Sunucumuz hakkında bilgi almak isterseniz diye arkadaşlık gönderdim ismim Mercury240#1846

DF
LRP paketi ve ilgili yönetimi ile siz değerli rol severlere kaliteli zaman geçirtmek için geliyor ! 7/24 aktif yetkili ekibi Amerikan RP ve Orta Seviye Ekonomisi ile Fivem Türkiye'de ! Yüksek FPS Garantili. Gerçekçi rol yapmayı seven her oyuncu davetlidir. ( Rol bilgisi olmayan arkadaşlara özel rol adminlerimiz eğitim vermektedir.) Birçok yeni geliştirilmiş legal ve illegal olmak üzere sıkılmayacağınız düzende tasarlanmış meslekler. Aile Çete ve ekip alımlarımız aktifdir. Gerekli yardımlar ve konular discord sunucumuza geldiğinizde tarafınıza aktarılır Ekip olarak gelenlere özel fırsatlarımız bulunmaktadır. Mülakatlarımız için Discord sunucumuza katılabilirsiniz.(Sesli Mülakat) Mülakatlarımız çok hızlı ve pratik bi şekilde yapılmaktadır sizleri hemen role sokmakla yükümlüyüz Sunucumuzda donate sistemi yok! NO P2W Düzenli çekiliş ve etkinlikler ( Yarışlar, illegal dövüşler, kenevir savaşları,Taco War,Madde X ) Discord sunucumuz :

DF
Öncelikle Selamın Aleyküm kardeşim sunucumuz günlük 20-25-30 aktiflik görmektedir pd ekibi olmak isterseniz pd yi komple size verebiliriz daha detaylı bilgi için discordumuza bekleriz

DF
Grubum 8 Kişilik bir grup içerisinde yüksek rol bilgisine sahip kişiler ve az rol bilgisine sahip kişilerde daha önce ekibimle birlikte 3 sunucuda pd yönettik ancak bazı problemlerden dolayı bırakmak zorunda kaldık

Sunucuda 40 -60 arası oyuncu olmayan çok fazla copbait dönmeyen eğlenceli sosyal rp olan bir sunucu arıyoruz

Sunucusu ile ilgili bilgi verecek arkadaşlar discordum üzerinden bana ulaşsın KahpeRenqi#2158
Merhabalar biz rol sonu destek ile biten ve adaletsizlikler ile dolu olan sunuculardan sıkıldık ve kendimizi bunlardan arındırarak bir sunucu açtık. Eğer sende bunlardan sıkıldıysan en azından 1 kere bakmanı öneririm

DF
OCEANV ROLEPLAY +70 FPS 7/24 AKTIF VE İLGİLİ YÖNETİM EKİBİ 12 ADET LEGAL MESLEK EĞLENCELİ LEGAL MESLEKLER BİR BİRİNDEN GÜZEL GELİŞMİŞ MESLEKLER TACO VE HOTDOG GİBİ GELİŞMİŞ MESLEK SCRİPTLERİ AİLE VE ÇETELERE ÖZEL MALİKANE VE HOODLAR AİLE VE ÇETELERE ÖZEL YARDIM PAKETLERİ DLC+MODLU+ÜCRETLİ ARAÇLAR KALİTELİ ROLLER ! HARD EKONOMİ HARD + SOSYAL ROLEPLAY %99 DDOS KORUMALI SUNUCU YETKİLİ EKİP ALIMI AÇIKTIR NON-GUN RP İLLEGALLER İÇİN KAPALI BLİPLER OCEANV ROLEPLAY, EN HARD RP'NİN ADRESİ SİZDE ARAMIZA KATILABİLİRSİNİZ...

51777

DF
HADES ROLEPLAY OLARAK SİZİ SUNUCUMUZDA GÖRMEKTEN MUTLULUK DUYARIZ GANGLER ÜZERİNE KURLUMUŞ OLAN SUNUCUMUZDA 1500 KİŞİ BULUNMAKTA STARTS COMMUNITY VE OLYMPOS COMMUNITY BÜNYESINDE BULUNAN SUNUCUMUZDA BARON SİSTEMİ YOKTUR THE FAMMİLİES BALLAS LOST MC BOŞTADIR

DF
HADES ROLEPLAY OLARAK SİZİ SUNUCUMUZDA GÖRMEKTEN MUTLULUK DUYARIZ GANGLER ÜZERİNE KURLUMUŞ OLAN SUNUCUMUZDA 1500 KİŞİ BULUNMAKTA STARTS COMMUNITY VE OLYMPOS COMMUNITY BÜNYESINDE BULUNAN SUNUCUMUZDA BARON SİSTEMİ YOKTUR THE FAMMİLİES BALLAS LOST MC BOŞTADIR

DF
Sunucumuzu gelerek sunucumuzun özelliklerini öğrenebilirsiniz, her türlü yardım yapılabilir. Sizi aramızda görmekten mutluluk duyarız.

DF
Selamlar, bizim yeni açılan HardRP ve SosyalRP konseptinde ilerleyen; Aile ve Mafya gibi oluşumların yerine, story çeteleri ve illegal ekiplerin bulunabildiği bir sunucumuz bulunuyor. Eğer sizde HardRP zevkini yaşamak istersen seni sunucumuza bekliyorum. Seni aramızda görmeyi çok isterim

DF
Selamun aleyküm X Role play olarak gerçekci ekonomiyle Siz değerli İnsanları aramızda görmeği çok isteriz detaylı bilgi için Adresimize gelerek bilgi sahibi olabilirsiniz

DF
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın yada üye olun!

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın veya kayıt olun!

Kayıt ol

Forumda bir hesap oluşturmak tamamen ücretsizdir.

Şimdi kayıt ol
Giriş yap

Eğer bir hesabınız var ise lütfen giriş yapın

Giriş yap

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Tema düzenleyici

Tema özelletirmeleri

Granit arka planlar

Lütfen Javascript'i etkinleştirin!Javascript'i etkinleştirin!