Neler yeni

Foruma hoş geldin, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Türkiye'nin İlk ve tek FiveM forum adresi

Forum adresimize hoş geldin FiveMTürk olarak amacımız siz değerli kullanıcılarımıza en aktif fikir ve paylaşım platformu sunmak bir yana en güvenilir şekilde alışveriş yapabileceğiniz bir platform sunmaktır.
DF DF
DF DF
DF DF

OutBreak RolePlay | Tamamen özgün kodlama | +60 FPS Garantisi | Açılış 01.01.2020 | ZOR WHİTELİST !

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

HtmlMaster

Üye
FT Kullanıcı
Hepiniz hoş geldiniz dostlarım öncelikle ben Emre Yaklaşık olarak 1 senedir Fivem'in içersinde bulunmaktayım bir çok yerde Developerlik yaptım uzun uğraşlar büyük emekler verdim scriptler yazdım sorunlarımı kendimce çözdüm sonra kendime dedim ki ben neden sunucu açmıyayım ? daha önceden ortak olarak böyle bir girişimde bulunmuştum yaptığım işten dolayı oyuncularım çok memnundu lakin ortaklık bozuldu. Şimdi kendime tamamen baştan yep yeni bir sunucu açıyorum kodlamalar bir çok şey bitti özgün güzel sade bir oyun yapma çabasındayım şuan Discord adresimizde 3 kişiyiz ve o 3 kişide gece gündüz çalışıyor reklamlarımız yapılmadı sadece buraya konu açıyorum şimdiden FİVEMTURK ailesinden herkes gelebilir yerlerini ayırta bilir reklam olarak 2 büyük yayıncaya reklam vermeyi planlıyorum internet sitelerinde ve instagrama kadar reklam vericeğim bütçe olarak büyük giriyoruz ve sizide aramızda görmek istiyoruz admin,developer,staff,rp guide gibi alımlarıda yapacağız hepinizi discord adresimize bekliyoruz gelin buyrun konuşalım ister oyuncu olarak gelin isterseniz iş başvurusu için şimdi genel olarak sunucuyu şu şekilde anlatacağım(Discord oyun içi bilgiler kanalında sunucuda ki scriptleri fotoğraflı bir şekilde görüceksiniz.)

Not:MADDİ OLARAK ORTAK ARANIYOR ! PİYASAYA BÜYÜK GİRMEK YATIRIM YAPMAK AKLINDA BU TARZ DÜŞÜNCESİ OLAN BENİMLE AYNI FİKİRDEDİR DEMEK GELİN HEP BERABER SAĞLAM BİR KADRO İLE GİRİŞİMİZİ YAPALIM !

01-01-2020 tarhinde açılış yapacağız
İlk hafta Whitelist olmadan 2. Hafta Zor diyebileceğimiz bir Wl sistemi olacak
2 Hafta içersinde Youtube, Twitch , İnstagram ve internet siteleri üzerinden vereceğimiz reklamlar başlayacaktır.
Bütün WL mesleklere giriş zor olacaktır.
Hard RP, Hard Ekonomi, Amerika usulü Polis , Sert çete kuralları
Oyuncuyu Sıkmayan ve oyundan soğutmayan kurallarımız.
Yapılacak Bütün güncellemerde Oyunculardan alacağımız fikirler.
Birbirinden farklı hiç bir yerde göremiyeceğiniz özellikler
Discord adresimiz-

DF
// 24 saat içeresinde konunuzu 'ya uygun düzenleyiniz. Aksi takdirde konunuz kapatılacaktır.

DF
// 24 saat içerisinde konu düzenlenmediği için tarafımca kapatılmıştır..

İyi forumlar..

DF
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın yada üye olun!

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın veya kayıt olun!

Kayıt ol

Forumda bir hesap oluşturmak tamamen ücretsizdir.

Şimdi kayıt ol
Giriş yap

Eğer bir hesabınız var ise lütfen giriş yapın

Giriş yap

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Tema düzenleyici

Tema özelletirmeleri

Granit arka planlar

Lütfen Javascript'i etkinleştirin!Javascript'i etkinleştirin!