Neler yeni

Foruma hoş geldin, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Türkiye'nin İlk ve tek FiveM forum adresi

Forum adresimize hoş geldin FiveMTürk olarak amacımız siz değerli kullanıcılarımıza en aktif fikir ve paylaşım platformu sunmak bir yana en güvenilir şekilde alışveriş yapabileceğiniz bir platform sunmaktır.
DF DF
DF DF
DF DF

Öneri Fivem Sunucu Firması

onurcengiz

Üye
FT Kullanıcı
Herkese merhaba uzun zamandır fivem camiasındayım hiçkimseyle kavgalı olmasam bile yeni sunucu açtım yükselmeye başlayınca son 4 gündür nefes aldırmıyor adam. Makineye koruma aldık bu sefer makineye bişey olmuyor fakat oyuncuların pingleri 10k ya felan çıkıyor benim anlamadığım ilk 10 sunucuya niye kimse bişe yapamıyor makineleri benim makinemden daha iyi değildir heralde 32 gb ram xenon L5630 2 işlemci fiziksel sunucu voxility korumalı. Velhasıl kelam önerebileceğiniz bir sunucu varmı dehost.com adlı bir firma sunucu düşerse para garanti diyor lütfen yardımcı olun önerebileceğiniz korumalı sunucu firması varmı.

Kesinlikle öneririm her hangibir düşme yaşamayacağınıza emin olabilirsiniz ÖTÜKEN ROLEPLAY burada barınıyor sizde barınabilirsiniz uygun bir fiyata kolay gelsin :)

Kesinlikle öneririm her hangibir düşme yaşamayacağınıza emin olabilirsiniz ÖTÜKEN ROLEPLAY burada barınıyor sizde barınabilirsiniz uygun bir fiyata kolay gelsin :)
Yarım saat önce 200 TL ye bir paket bakıyordum daha şimdi bakınca 250 tl oldu durduk yere normalmi Fivem newdeki amd perfonmans sunucusu

Merhabalar,

hızlıca o konuya açıklık getirmek isteriz. Fiyatların zamanında yüksek olması sebebiyle ana sitede güncelledik fakat panel’de kaldı. Onu da bugün halledeceğiz. Firmamızda “Ticarı zeka” adı altında para amaçlı yapılan hiç bir işlem bulunmamakta, 1. Ayını doldurmuş tüm müşterilerimize amd serisinde 25 TL indirim sağlamaktayız.

Saygılarımızla.

Merhabalar, konunuz yanlış yere açıldığı için taşınmıştır.

Merhabalar, söylemek gerekir ise Sizi ddos ile düşürmezler diye bir şey hiç bir zaman yoktur. Düşürmezler şöyle ki sağda solda bulduğu ücretsiz saçma sapan saldırı Scriptleri ile zaten düşmez bunda sorun yok ama sizi düşürmek isteyen biri sizinle uğraşmak isteyen biri zaten uğraşır.

Ddos ile düşürmez ise oyuna girer hile yapar datalarınızı siler.

Oda olmaz BOT saldırısı atarlar, farklı farklı onlarca saldırı şekli var.

Zarar vermek isteyen her türlü yapar.

Ufak tefek saldırılardan etkilenmemek için ise genede iyi bir firmada olmanızı öneririz.

Gerekli bilgileri Hosting Katagorisinde Bulabilirsiniz.

Arasından size en uygun olanı seçip kullanabilirsiniz.

İyi Forumlar..

Suana kadar bir sürü hosting firmasında bulundum ama içlerinden en kalitelileri spnhost ve de-host du ikisinede bir goz gezdirebilirsiniz.

Düşmicek Sunucu Yoktur Keşke Düşme olmuyor demeseydiniz :)
Eğer oluyorsa görmek isteriz, kücük sunuculara hizmet verip isim duyurmuş birinin bu tarz konuşması, bana biraz garip geldi, yani herkes kalitesiyle belli eder kendini, lafa gelince herkes konuşur ;)

Benim oyun sunucumda dehost.com.tr barınıyor bir problem yok.

Eğer oluyorsa görmek isteriz, kücük sunuculara hizmet verip isim duyurmuş birinin bu tarz konuşması, bana biraz garip geldi, yani herkes kalitesiyle belli eder kendini, lafa gelince herkes konuşur ;)
1 hafta öncesine kadar Girişlerin Kapanıyordu Engellesin Onuda Hosttun ?

Merhabalar, söylemek gerekir ise Sizi ddos ile düşürmezler diye bir şey hiç bir zaman yoktur. Düşürmezler şöyle ki sağda solda bulduğu ücretsiz saçma sapan saldırı Scriptleri ile zaten düşmez bunda sorun yok ama sizi düşürmek isteyen biri sizinle uğraşmak isteyen biri zaten uğraşır.

Ddos ile düşürmez ise oyuna girer hile yapar datalarınızı siler.

Oda olmaz BOT saldırısı atarlar, farklı farklı onlarca saldırı şekli var.

Zarar vermek isteyen her türlü yapar.

Ufak tefek saldırılardan etkilenmemek için ise genede iyi bir firmada olmanızı öneririz.

Gerekli bilgileri Hosting Katagorisinde Bulabilirsiniz.

Arasından size en uygun olanı seçip kullanabilirsiniz.

İyi Forumlar..
Kesinlikle katılıyorum.

Beyler birbirinize laf sokup kavga edicenize kardeş gibi takılıp birbirimizin sorunlarını çözsek çok daha iyi yerlere varırız. Benimde bir sunucum 4 5 gündür sürekli saldırı yiyor adam makineye vuramasa bile oyunculara vuruyor. Bu arkadaşları gün yüzüne çıkarıp gerekli işlemleri yapalım. Neden bu arkadaşlardan birlikte kurtulmuyoruzda kavga ediyoruz.

Beyler birbirinize laf sokup kavga edicenize kardeş gibi takılıp birbirimizin sorunlarını çözsek çok daha iyi yerlere varırız. Benimde bir sunucum 4 5 gündür sürekli saldırı yiyor adam makineye vuramasa bile oyunculara vuruyor. Bu arkadaşları gün yüzüne çıkarıp gerekli işlemleri yapalım. Neden bu arkadaşlardan birlikte kurtulmuyoruzda kavga ediyoruz.
Sağlam Bir Hosta Girip Saldıran Kişiden Kurtulabilirsiniz Zamanınad Bende Merdiven Altı Yerde Barınmıştım Kitlenin Yükselmesini İstiyorsan Başka Hostlara Geçmeni Öneririm.

Sağlam Bir Hosta Girip Saldıran Kişiden Kurtulabilirsiniz Zamanınad Bende Merdiven Altı Yerde Barınmıştım Kitlenin Yükselmesini İstiyorsan Başka Hostlara Geçmeni Öneririm.
Haklısın ama 6gb ramli bir makineye sırf korumalı diye 400 500 lira vermek istemiyorum.

Wow Makinanın Ödeme Günü Gelince Para Vereni Ortak Alan 13 Yaşında Rol Bilgisi 0 Çocuğu Sırf Para Verdidi Diye Üst Yönetime Alan Bir Arkadaşın Kalitesiyle Kendini Belli Etmesi Normal :D

Kankam Zaten Kitlen Yükseldikten Sonra İstediğin Hosttan İstediğin Makinayı Al Yine Düşersin Çünkü Hiçkimse Yüzde Yüz Dos Koruması Sağlayamaz Zaten Adam Akıllı Bir Bilişimden Alıcaksan Sana Bunu Söylerlerer Ama Merdiven Altı Daha Vergi Levhası Bile Olmayan Biryerden Alacaksan Adam Sana 30 TL Lik Makina İçin bile % 100 DDOS Korumalı Der :D

Wow Makinanın Ödeme Günü Gelince Para Vereni Ortak Alan 13 Yaşında Rol Bilgisi 0 Çocuğu Sırf Para Verdidi Diye Üst Yönetime Alan Bir Arkadaşın Kalitesiyle Kendini Belli Etmesi Normal :D
kankam bırak çoluk çoçukla yükseliceğime hiç yükselmem daha iyi zamanında harpa ortak olmak istemişti reddetmiştim :D xd

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın yada üye olun!

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın veya kayıt olun!

Kayıt ol

Forumda bir hesap oluşturmak tamamen ücretsizdir.

Şimdi kayıt ol
Giriş yap

Eğer bir hesabınız var ise lütfen giriş yapın

Giriş yap

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Tema düzenleyici

Tema özelletirmeleri

Granit arka planlar

Lütfen Javascript'i etkinleştirin!Javascript'i etkinleştirin!