Neler yeni

Foruma hoş geldin, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Türkiye'nin İlk ve tek FiveM forum adresi

Forum adresimize hoş geldin FiveMTürk olarak amacımız siz değerli kullanıcılarımıza en aktif fikir ve paylaşım platformu sunmak bir yana en güvenilir şekilde alışveriş yapabileceğiniz bir platform sunmaktır.
DF DF
DF DF
DF DF

ÖNEMLİ KONU Selamlar FivemTurk !

alpertrnn00

Üye
FT Kullanıcı
Öncelikle herkese bol kazançlar diliyorum. Ben FivemTurk'un eski kullanıcılarından biri olan alpertrnnn1 alpertrnnn1 Öncelikle dostlarım olsun düşmanlarım olsun sevmediklerim olsun herkesden helallik istiyorum. Herkese hakkım hep helaldir umarım dostlarım olur dusmanlarim olur çok daha iyi yerlere gelmiştir. Bir sorum olacaktı öncelikle, FiveM de developer olduğum zamanlar şu an ki sistemim ile 80-130 FPS almaktaydim, en kotu serverde bile bu değerleri almam çok normaldi o zamanlar 3-5 FPS ayarı pack felan kurmuştum, şu an pack kurduğum halde 40-60 FPS alıyorum boş yerler de ise 60-80 kadar alabiliyorum lakin şehir içi 20 kadar düşebiliyor bilgisayar ve oyun hakkında ciddi derecede sağlam bilgisi olan aşağıya discord iletişimini bırakabilir mi?

Sistem özellikleri
İ7 6700HQ
GTX 1060 Ekran kartı
16 Gb ram

Not: başlıkta önemli konu yazmamın sebebi uzun süredir piyasadan uzak durmam, dostlarımı burada görüp tekrardan bir araya gelmektir.

DF

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın yada üye olun!

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın veya kayıt olun!

Kayıt ol

Forumda bir hesap oluşturmak tamamen ücretsizdir.

Şimdi kayıt ol
Giriş yap

Eğer bir hesabınız var ise lütfen giriş yapın

Giriş yap

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Tema düzenleyici

Tema özelletirmeleri

Granit arka planlar

Lütfen Javascript'i etkinleştirin!Javascript'i etkinleştirin!