Neler yeni

Foruma hoş geldin, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Türkiye'nin İlk ve tek FiveM forum adresi

Forum adresimize hoş geldin FiveMTürk olarak amacımız siz değerli kullanıcılarımıza en aktif fikir ve paylaşım platformu sunmak bir yana en güvenilir şekilde alışveriş yapabileceğiniz bir platform sunmaktır.
DF DF
DF DF
DF DF

Ekip Üyesi Arıyorum Motor Kulübü Rolü İçin Ekip Üyeleri Arıyorum

bitokumi

Üye
FT Kullanıcı
Herkese merhabalar. Öncelikle MC rollerinin düzgün yapıldığında ne kadar tatlı ve farklı rollere doğurmaya açık bir rol konsepti olduğunu hepimiz biliyoruzdur. Bu kapsamda bu ekipte toplayacağım kişilerin Hard Rp kapsamında rol gerçekleştirmesini rica etmekteyim. Eğer Arcade Rp ya da sürekli Fun Rp döndürmek istiyorsanız size göre biri değilim demektir. Ben işin ciddiyetini, ciddi rollerden çıkan rolleri seviyorum. Motorla kaza yaptığımızda olay ne kadar önemli olursa olsun duralım kaza rolünü yapalım. Sadece bu örnekle değil Hard Rp yapmanız gereken her yerde rolünüzü yapın. Peki Fun Rp'e neden karşıyım? Aslında değilim, sadece gereksiz, aşırı ve motorcu ağırlığını zedeleyecek kadar olmasın yeter. Ayrıca karşı olduğum bir konsept daha varki o da Winrp kavramıdır. Rolde kaybedebiliriz de, kazanabiliriz de. Bunu kabullenecek kadar olgun karakterli, ooc kin gütmeyen, hile açmayan, toksik roller gerçekleştirmeyen arkadaşlarımı bekliyorum. Emin olun böyle çok daha güzel ve çok daha doyurucu roller gerçekleşicektir. Neredeyse 10 yıldır Fantastik Rol Yapma oyunları camiasında bulunan ve Storyteller, Gamemaster ve Dungeon Master'lık yapmış biri olarak tecrübelerim beni bunları istemeye itiyor. Eğer bunlara uygun biri değilseniz sorun yok, oralarda bi yerlerde binlerce motor kulübü dcsi bulunmakta. Hepinizi seviyorum, rolleriniz daimi keyifli olsun!

Kulübümüzün ismine şu anlık takılmayın. Duruma göre Hells Angels, Outlaws gibi gerçekte bulunan MC'lerin rollerini de yapabiliriz. Fakat onun için yüksek bir araştırma ve kültür bilgisi öğrenmek gerektiğini unutmayın.

Büyük ihtimalle Dark Roleplay sunucusunda oynayacağız. Sunucu ekibi tatlı ve samimi insanlar. Bir tanesi yakın bir arkadaşım. Motor kulübü ekiplerine donate motorları ücretsiz sağlamaktadırlar. Ayrıca MC'e özel yazılmış kurallar rollerinizi daha keyifli hale getirecektir.

Discord Sunucumuz :

DF
Son düzenleme:

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın yada üye olun!

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın veya kayıt olun!

Kayıt ol

Forumda bir hesap oluşturmak tamamen ücretsizdir.

Şimdi kayıt ol
Giriş yap

Eğer bir hesabınız var ise lütfen giriş yapın

Giriş yap

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Tema düzenleyici

Tema özelletirmeleri

Granit arka planlar

Lütfen Javascript'i etkinleştirin!Javascript'i etkinleştirin!