Neler yeni

Foruma hoş geldin, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Türkiye'nin İlk ve tek FiveM forum adresi

Forum adresimize hoş geldin FiveMTürk olarak amacımız siz değerli kullanıcılarımıza en aktif fikir ve paylaşım platformu sunmak bir yana en güvenilir şekilde alışveriş yapabileceğiniz bir platform sunmaktır.
DF DF
DF DF
DF DF

Paylaşım Minigame'li Loading Screen

aa lunny loading screen

Aa kim yapmış bunu ya eline sağlık valla yapmış çocuk he :)Bu arada credit vermeden x forumdan alıp paylaşmak 10/10 hareket he :d
Google mantığı gibi minigame e sahip load screen.

not : test etmedim.

Aa kim yapmış bunu ya eline sağlık valla yapmış çocuk he :)Bu arada credit vermeden x forumdan alıp paylaşmak 10/10 hareket he :d
Foruma 5 dakika önce katılan bir insanın da bana bunu demesi bi garip xd kendin paylaş da görelim yiğidim

Son düzenleme:
Foruma 5 dakika önce katılan bir insanın da bana bunu demesi bi garip xd kendin paylaş da görelim yiğidim
önce x forumdan aldığın paylaşımı yapan kişinin profil resmine bak sonra benim istersen.ordan da yaz cevap veririm YİĞİDİM sıkıntı yok

Baktım ve sonuç ?

Komiksin gerçekten ya :d
Hayat bi komedi zaten ? script i paylaşırken ben yaptim gibi bir algı yaratmadım farkında isen yaptığın yorum ve yaptığımız bu konuşma çok boş laf söyleyeceğine bana özel mesaj atıp diyebilirsin benim yada şunun diye bende etiketlerdim olay bu. Ama laf söylemek varken neden yapasın ki? Her paylaşılan scriptin yapımcısına bakmıyoruz

Hayat bi komedi zaten ? script i paylaşırken ben yaptim gibi bir algı yaratmadım farkında isen yaptığın yorum ve yaptığımız bu konuşma çok boş laf söyleyeceğine bana özel mesaj atıp diyebilirsin benim yada şunun diye bende etiketlerdim olay bu. Ama laf söylemek varken neden yapasın ki?
Benim için sorun yok her insan gibi ilk görüşte tepkimi verdim yorumlar silinir ve credit verilir ise konu benim için kapanır.(Scripti ben yapmadım farklı versiyonlarını getirdim)

Benim için sorun yok her insan gibi ilk görüşte tepkimi verdim yorumlar silinir ve credit verilir ise konu benim için kapanır.(Scripti ben yapmadım farklı versiyonlarını getirdim)
Sonuç olarak yapan bile sen değilsin getirdiğin versiyonlar ise sadece image den kaynaklı yapımcı olarak seni credit niye vereyim ?

Merhaba, bu eklentiyi kurdum ve halihazırda kullanıyorum. Eklentinin yapılandırma dosyasından şarkı ekledim ancak giriş ekranında şarkıyı çalmıyor. Buna bir çözüm var mı yoksa eklenti de hata mı var ?

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın yada üye olun!

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın veya kayıt olun!

Kayıt ol

Forumda bir hesap oluşturmak tamamen ücretsizdir.

Şimdi kayıt ol
Giriş yap

Eğer bir hesabınız var ise lütfen giriş yapın

Giriş yap

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Tema düzenleyici

Tema özelletirmeleri

Granit arka planlar

Lütfen Javascript'i etkinleştirin!Javascript'i etkinleştirin!