Neler yeni

Foruma hoş geldin, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Türkiye'nin İlk ve tek FiveM forum adresi

Forum adresimize hoş geldin FiveMTürk olarak amacımız siz değerli kullanıcılarımıza en aktif fikir ve paylaşım platformu sunmak bir yana en güvenilir şekilde alışveriş yapabileceğiniz bir platform sunmaktır.
DF DF
DF DF
DF DF

Soru mechanic

berkay2000ocal

Üye
FT Kullanıcı
sv mizde 1 adet mekanik var 2. açmak istiyorum bliplerini vs ayarlıyorum ama modifiye yapılmıyor ve diğer mekanik şirketine bağlanıyor sorunlarım için cevap verirseniz çok teşekkür ederim

DF
Tek mekanikte 2 ayrı şey çalıştıramassın çakışır ayrı ayrı yapman lazım ayriyetten kod bloklarından 2.mekaniğin bütün permlerini değişrmen gerek ve tabloları farklı kullanman gerekli

DF
Scripti sıfırdan düzenlemeniz lazım kod bloklarını bilginiz yoksa uğrasmayın.

DF
birisi donate ile mecanic açmak istiyor eğer satıyorsanız siz 30 tl m var alayım

DF
Kardeşim Mekanik dosyanın üzerine 1 kere tıkla çok ctrl+c yap masaüstüne dön kopyaladığın dosyayı yapıştır ve ismini değiştir sonuna sadece s ekle örnek esx_mecanojob du dosyan esx_mecanojobs yap bunu sora içlerine gir ve grade id lerini değiştir 1 den 4 e kadardır sende 5 ten 8 e kadar yap bunu oyun içinde meslek verirken meslek grade 5 ve üstü verirsen 2. Açmış olduğun dosyaya gidecektir son yapman gereken mesleğin iş location larını düzenlemek ama çok acemi isen bulaşma bana bir özel msj at ve mekanik şirketine vermek istediğin ismi belirt haritada görmek istediğin ve mekaniği nereye açacağını belirt yardımcı olurum

DF

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın yada üye olun!

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın veya kayıt olun!

Kayıt ol

Forumda bir hesap oluşturmak tamamen ücretsizdir.

Şimdi kayıt ol
Giriş yap

Eğer bir hesabınız var ise lütfen giriş yapın

Giriş yap

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Tema düzenleyici

Tema özelletirmeleri

Granit arka planlar

Lütfen Javascript'i etkinleştirin!Javascript'i etkinleştirin!