Neler yeni

Foruma hoş geldin, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Türkiye'nin İlk ve tek FiveM forum adresi

Forum adresimize hoş geldin FiveMTürk olarak amacımız siz değerli kullanıcılarımıza en aktif fikir ve paylaşım platformu sunmak bir yana en güvenilir şekilde alışveriş yapabileceğiniz bir platform sunmaktır.
DF DF
DF DF
DF DF

Paket M3 Envanter Güncel Temel Paket [ExtendedMode]

Utinax

Üye
FT Kullanıcı
Discord
Utinax#2450
Bugün sizler için m3 envanterli güncel ExM temel paket hazırladım.

Server.cfg:
40624

Link:

VT:

Not: SQL içindedir.

Bazı arkadaşlar pakette trojan olduğunu zannettiği için Fivem'in son sürüm artifact'ini indirip tarattığım video:

Son düzenleme:
Gayet başarılı paylaşım herkesin işine yarayacaktır

Altyapıyı oluşturmayı bilmeyenler için gayet hoş bir paylaşım olmuş +rep

Adminlik verme olayı nasıl oluryor açıklama şansınız varmıdır?

m3_inventoryhud kullanmak isteyenlere büyük bir iyilikte bulunmuş oldun, gayet güzel paylaşım olmuş​

//

Son düzenleme:
m3_inventoryhud kullanmak isteyenlere büyük bir iyilikte bulunmuş oldun, gayet güzel paylaşım olmuş​
Teşekkürler.
Eline sağlık çok güzel bir temel olmuş.
Teşekkür ederim.
Trojan atıyor yauuw :mad:?
:D
İndirir indirmez pc siliyor virüsten dolayı
İçinde herhangi bir virüs yok gidip fivem'in kendi artifactlerini virüstotalde tarattığınızda dahi trojan var gibi gözüküyor.
Peki ya içinde trojan olması. d
Aynen.
Helal blood abim senin trojansiz 15 tllik paketlerini heyecanla bekliyorum tam destek güçlü Blood TÜRKJİ :cool: ? :oops:
:D
pakette admin yetkisinin server cfg ve database den verilmesine rağmen acces danied for command hatası alıyorum
Kendinize "superadmin" veriyorsanız yalnızca "admin" veriniz. ExM'de superadmin yok.

Bazı arkadaşlar trojanlı paket koyduğumu düşündüğü için Fivem'in son sürüm artifact'ini indirip tarattım. Videoda hiçbir kesinti yoktur. Video linki konuya eklenmiştir.

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın yada üye olun!

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın veya kayıt olun!

Kayıt ol

Forumda bir hesap oluşturmak tamamen ücretsizdir.

Şimdi kayıt ol
Giriş yap

Eğer bir hesabınız var ise lütfen giriş yapın

Giriş yap

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Tema düzenleyici

Tema özelletirmeleri

Granit arka planlar

Lütfen Javascript'i etkinleştirin!Javascript'i etkinleştirin!