Neler yeni

Foruma hoş geldin, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Türkiye'nin İlk ve tek FiveM forum adresi

Forum adresimize hoş geldin FiveMTürk olarak amacımız siz değerli kullanıcılarımıza en aktif fikir ve paylaşım platformu sunmak bir yana en güvenilir şekilde alışveriş yapabileceğiniz bir platform sunmaktır.
DF DF
DF DF
DF DF

Sunucu Arıyoruz LSPD Ekibiyiz sunucu arıyoruz

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Poro

Üye
FT Kullanıcı
LSPD rolü yapan bir ekibimiz var. Ekibimiz toplamda 20-30 kişi olacak şekilde topluca sunucu arıyoruz.
Hard LSPD rolü yapıyoruz, LAPD sistemini kullanıyoruz.
Aradığımız sunucu Hard RP, aile, mafya ve kartel gibi saçmalıklar olmayan, günlük min. 30 oyuncu çeken bir sunucu arıyoruz.
Girdiğimiz sunucudan eğer ki istediğimiz scriptler yoksa bir kaç tane istek scriptte bulunabiliriz yani çağıran sunucu isteklerimize önem verirse güzel olur.

Herhangi bir PD ye dahil olmak değil PD yönetimini almayı tercih ediyoruz.

DF
Kardeşim +120 açılacak bir sunucumuz var ve şuanta tam size göre eksiğimiz var LSPD olarak ve yönetimini vermek istiyoruz ekiple beraber. Dediğiniz saçmalıklar bize göre de aynı şekilde gereksiz ve sunucumuzda olmucak. Aynı zamanda istediğiniz scriptleri de devoloperlarımızla görüşürüz. Beni eklersen konuşalım galiba biz seni sen bizi arıyorsun haberimiz yok M.Ali Badur#8952

DF
Dostum, 5'inde sunucumuz açılacak. Eksiğimiz, insanları oyundan soğutmayan nerde lose alıp nerde win almasını bilen bilinçli bir lspd ekibi. Eğer ilgilenirsen, lspd'ye çok özenen bir yönetim ekibimiz mevcut. Discord dan ulaşabilirsin AYTACBEY#2749

DF
Görüşmek isteyen sunucular formda belirttiğim ekibimizin discorduna gelerek görüşme sağlayabilir, teşekkürler.
Dostum, 5'inde sunucumuz açılacak. Eksiğimiz, insanları oyundan soğutmayan nerde lose alıp nerde win almasını bilen bilinçli bir lspd ekibi. Eğer ilgilenirsen, lspd'ye çok özenen bir yönetim ekibimiz mevcut. Discord dan ulaşabilirsin AYTACBEY#2749
Kardeşim +120 açılacak bir sunucumuz var ve şuanta tam size göre eksiğimiz var LSPD olarak ve yönetimini vermek istiyoruz ekiple beraber. Dediğiniz saçmalıklar bize göre de aynı şekilde gereksiz ve sunucumuzda olmucak. Aynı zamanda istediğiniz scriptleri de devoloperlarımızla görüşürüz. Beni eklersen konuşalım galiba biz seni sen bizi arıyorsun haberimiz yok M.Ali Badur#8952

DF
Raven Roleplay güncel paketi ve değişen yönetimi ile siz değerli fivem severlere rolü doruklarda yaşatacak !

? 7/24 aktif yetkili ekibi

? HardRP ve Orta Seviye Ekonomisi ile Fivem Türkiye'de ! Yüksek FPS Garantili.

? Rol bilgisi olan veya olmayan herkes sunucumuza davetlidir. ( Rol bilgisi olmayan arkadaşlara özel rol adminlerimiz eğitim vermektedir).

? Birçok yeni geliştirilmiş legal ve illegal olmak üzere sıkılmayacağınız düzende tasarlanmış meslekler.

? Aile Çete ve ekip alımlarımız aktifdir. Gerekli yardımlar ve konular discord sunucumuza geldiğinizde tarafınıza aktarılır.

? Ekip olarak gelenlere özel fırsatlarımız bulunmaktadır.

⚡ Mülakatlarımız için Discord sunucumuza katılabilirsiniz.

⚡ Mülakatlarımız çok hızlı ve pratik bir şekilde yapılmaktadır sizleri hemen role sokmakla yükümlüyüz.

?Düzenli çekiliş ve etkinlikler ( Yarışlar, illegal dövüşler, kenevir savaşları )

Discord sunucumuz :

DF
Raven Roleplay güncel paketi ve değişen yönetimi ile siz değerli fivem severlere rolü doruklarda yaşatacak !

? 7/24 aktif yetkili ekibi

? HardRP ve Orta Seviye Ekonomisi ile Fivem Türkiye'de ! Yüksek FPS Garantili.

? Rol bilgisi olan veya olmayan herkes sunucumuza davetlidir. ( Rol bilgisi olmayan arkadaşlara özel rol adminlerimiz eğitim vermektedir).

? Birçok yeni geliştirilmiş legal ve illegal olmak üzere sıkılmayacağınız düzende tasarlanmış meslekler.

? Aile Çete ve ekip alımlarımız aktifdir. Gerekli yardımlar ve konular discord sunucumuza geldiğinizde tarafınıza aktarılır.

? Ekip olarak gelenlere özel fırsatlarımız bulunmaktadır.

⚡ Mülakatlarımız için Discord sunucumuza katılabilirsiniz.

⚡ Mülakatlarımız çok hızlı ve pratik bir şekilde yapılmaktadır sizleri hemen role sokmakla yükümlüyüz.

?Düzenli çekiliş ve etkinlikler ( Yarışlar, illegal dövüşler, kenevir savaşları )

Discord sunucumuz :
AİLE OLMAYAN SUNUCU ARAMAKTAYIZ

DF
Konu sahibi 24 saat içerisinde örnek konuya göre düzenlemeniz gerekmekte.

DF
**Selamlar, iyi günler dilerim. Size benzersiz bir sunucuda oynama fırsatı sunmak istiyoruz.** Bu bir reklam fakat sıradan reklamlar gibi max fps, vs. yazmak istemedik, size bu benzersiz sunucuyu benzersiz bir reklam ile tanıtmak istedik. ***Rahatsızlık verdiysek çok özür dileriz.***
```diff
- Modern ve güncel scriptleri 7/24 takip eden ve uygulayan.
- Kadın/Erkek oyunu sayısı ve eşitliğinin istenilen miktarda ve iyi olduğu.
- Ekonomi sisteminin gerçek Amerikan ekonomisi asgari ücreti üzerinden hesaplanarak oluşturulduğu ve gerçekçilikte zirve yaptığı.
- Silah almak için milyar dolarlar biriktirmenizi gerektirmeyen, gerçek Amerikan sisteminde olduğu gibi uygun fiyata alabileceğiniz.
- İstediğiniz aracı almak için bir ömür zaman harcamanız gerekmeyen, istediğinize çalışarak ve hakkınızla sahip olabileceğiniz.
- Pay to win gibi konuların olmadığı, para veren kişinin verdiği parayla sizden asla rolsel olarak üstün olamayacağı.
- PD' nin oyuncuyu yıldıran değil, oyuncunun halinden anlayan bir ekipten oluştuğu.
- Hakkınızı dava açarak arayabildiğiniz, adalet bakanlığı'nın ego vb. şeylerden uzak, gerçek adalet deneyimine sahip kişiler tarafından kurulduğu.
- F.I.B. gibi özel birimleriyle çetelerinizi ve ailelerinize sızma operasyonlarıyla sizleri zorlayacak dedektiflerin ve ajanların bulunduğu.
- Ailelerin sizin kafanıza sıkmak için ağzı sulanarak bakmadığı, Sosyal RP çerçevesinde sohbet edebileceğiniz.
- Yaş ortalaması yüksek ve kaliteli rp yapabileceğiniz.
- Sosyal RP, Fun RP vb. her konuda deneyimli oyunculara sahip.
- Adını büyük RP sunucularına kazımış olan ekiplerle kurulu legal düzene sahip
```
```fix
SİZE BÖYLESİNE İMKANLARI SUNMAK İÇİN VAR OLAN TÜRK YILDIZLARI RP E DAVET EDİYORUM!
```

**Türk Yıldızları Roleplay RP HOŞGELDİNİZ!**
***Aile, çete, lssd,lspd,lsms vb. alımlarımız hakkında detaylı bilgiler almak için discord sunucumuza katılabilir, en üst yetkililerimizden dahi bilgi alabilirsiniz.***

DF
ORCA ROLEPLAY

Orca Roleplay, sunucu fikrinin oluşmasından bu yana harcanan her emekte öncelikle oyuncularını daha sonra kendilerini düşünen bir yönetim kadrosuna sahiptir.
Özenle düzenlenmiş scriptler, farklı mekan olanakları, değişik meslek seçenekleri vb. gibi içerikleriyle fark oluşturacaktır. Bu saydığım özellikleri birebir deneyimlemek için sizleri Orca Roleplay Discord adresine davet ediyorum. Okuduğunuz için teşekkür ederim. Orca Roleplay Discord Adresi:

DF
**Selamlar, iyi günler dilerim. Size benzersiz bir sunucuda oynama fırsatı sunmak istiyoruz.** Bu bir reklam fakat sıradan reklamlar gibi max fps, vs. yazmak istemedik, size bu benzersiz sunucuyu benzersiz bir reklam ile tanıtmak istedik. ***Rahatsızlık verdiysek çok özür dileriz.***
```diff
- Modern ve güncel scriptleri 7/24 takip eden ve uygulayan.
- Kadın/Erkek oyunu sayısı ve eşitliğinin istenilen miktarda ve iyi olduğu.
- Ekonomi sisteminin gerçek Amerikan ekonomisi asgari ücreti üzerinden hesaplanarak oluşturulduğu ve gerçekçilikte zirve yaptığı.
- Silah almak için milyar dolarlar biriktirmenizi gerektirmeyen, gerçek Amerikan sisteminde olduğu gibi uygun fiyata alabileceğiniz.
- İstediğiniz aracı almak için bir ömür zaman harcamanız gerekmeyen, istediğinize çalışarak ve hakkınızla sahip olabileceğiniz.
- Pay to win gibi konuların olmadığı, para veren kişinin verdiği parayla sizden asla rolsel olarak üstün olamayacağı.
- PD' nin oyuncuyu yıldıran değil, oyuncunun halinden anlayan bir ekipten oluştuğu.
- Hakkınızı dava açarak arayabildiğiniz, adalet bakanlığı'nın ego vb. şeylerden uzak, gerçek adalet deneyimine sahip kişiler tarafından kurulduğu.
- F.I.B. gibi özel birimleriyle çetelerinizi ve ailelerinize sızma operasyonlarıyla sizleri zorlayacak dedektiflerin ve ajanların bulunduğu.
- Ailelerin sizin kafanıza sıkmak için ağzı sulanarak bakmadığı, Sosyal RP çerçevesinde sohbet edebileceğiniz.
- Yaş ortalaması yüksek ve kaliteli rp yapabileceğiniz.
- Sosyal RP, Fun RP vb. her konuda deneyimli oyunculara sahip.
- Adını büyük RP sunucularına kazımış olan ekiplerle kurulu legal düzene sahip
```
```fix
SİZE BÖYLESİNE İMKANLARI SUNMAK İÇİN VAR OLAN HEXA RP E DAVET EDİYORUM!
```

**HEXA RP HOŞGELDİNİZ!**
***Aile, çete, lssd,lspd,lsms vb. alımlarımız hakkında detaylı bilgiler almak için discord sunucumuza katılabilir, en üst yetkililerimizden dahi bilgi alabilirsiniz.***

DF
ANATOLİA RP Ön wh alımları aktif Cartel yok baron yok
yetkili ekip +20 yönetim ekibi +30 yaş
açılış için 60 70 kişi tahmin ediyoruz +100 fps herşeyi buraya yazamayacağımdan gelip bi görün isteriz :)

DF
selam ben odi belki tanıyosundur yayıncıyım lspd ekibi kuruyorum konuşmak isterseniz dc aresim odi#7624 yayınlarda 300 600 arası izleniyorum

DF
Meraba yeni sunucu açıyoruz gelmek isterseniz bi konuşalım Cenk#8317

DF
Merhabalar Hala Bir Sunucu Arıyorsanız Sizlere Uzun bir şekilde sunucumuzu anlatmak isteriz.
Discord Adresim : Nesquik#4687
Sunucumuzun Discord Adresi :

DF
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın yada üye olun!

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın veya kayıt olun!

Kayıt ol

Forumda bir hesap oluşturmak tamamen ücretsizdir.

Şimdi kayıt ol
Giriş yap

Eğer bir hesabınız var ise lütfen giriş yapın

Giriş yap

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Tema düzenleyici

Tema özelletirmeleri

Granit arka planlar

Lütfen Javascript'i etkinleştirin!Javascript'i etkinleştirin!