Neler yeni

Foruma hoş geldin, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Türkiye'nin İlk ve tek FiveM forum adresi

Forum adresimize hoş geldin FiveMTürk olarak amacımız siz değerli kullanıcılarımıza en aktif fikir ve paylaşım platformu sunmak bir yana en güvenilir şekilde alışveriş yapabileceğiniz bir platform sunmaktır.
DF DF
DF DF
DF DF

lil.dopeee TARAFINDAN 10000 TL DOLANDIRILDIM

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Bütün konuşmaları okuyamayacağım için, bana açıklama yapman gerekiyor ? nasıl dolandırıldın ne verdin ne aldın ne alamadın ? olay nasıl yaşandı ?

DF
Bütün konuşmaları okuyamayacağım için, bana açıklama yapman gerekiyor ? nasıl dolandırıldın ne verdin ne aldın ne alamadın ? olay nasıl yaşandı ?

Mesajları böyle bir olay olduğuna dair kanıt için attım olay şu şekilde;
Arkadaş benden yaptığım iskele mapinin satış haklarını istedi okey dedim 10bin tl gibi miktarda anlaştık videoyu kanalımdan kaldırdım, fivemin kendi forumundan postumu silinmiş olarak ayarladım ve kendisi videoyu kanalına yükledi konusunu açtı tebexte satışa aldı daha sonra paramı vermedi verdiklerim;

Iskele Mapi, Iskele Sinematiği
Alamadıklarım: 10000TL

DF
Ödemeni almadan neden ürünü kişiye teslim ettin ?

DF
Ödemeni almadan neden ürünü kişiye teslim ettin ?

Daha önce ticaretimiz olmuştu ve aramızda ufak bir güven vardı o yüzdne problem etmedim mapin bana ait olduğunun kanıtları için forum içerisinde 2023'te açılmış bir adet satış konum hala bulunmaktadır

DF
Konu linkini iletin.

lildopess lildopess açıklamanız?

DF
Konu linkini iletin.

lildopess lildopess açıklamanız?
Merhabalar, Öncelikle bahsi geçen ödeme yapılmıştır. Dekont ektedir. İsterseniz sansürsüz halini iletebilirim.
1720781345823.png
Arkadaş ile Luxury Pier haritasının satış haklarıyla ve videosuyla beraber bana 10.000TL karşılığında satması için anlaştık.
Arkadaş bana Luxury Pier'i ödememin ardından teslim etti, videoyu kaldırmasını rica ettim videoyuda kaldırdı. ürünü kendi tebexinden discordundan heryerden temizledi. İlk başta yaptığımız ticaretten memnun görünüyordu.

Herşey tamamalandıktan sonra Luxury Pier'i satmak için cfx.re üzerinde konu açtım. Hatta arkadaş bu konuya olumlu yorum bile attı:

(bu ss'in kalitesiz olamsının sebebi, ss aldıktan sonra arkadaşın bana kazık atmasından sonra cfx.re de kendisiyle ilgili satış konumun altında uzun bir cevap yazdım. yazdığım cevap uzun olduğu için apporval'a düştü ve bende yazdığım tüm mesajları ss alarak arkadaş yorum attım. Konuyu cfx.re moderatörü TheIndra'dan rica ederek kapattırdım.)
1720781128923.png
It's looks perfect yazdığı görülebilir.

Ödememin ardından arkadaş bana kendi kanalıma yüklemem için orjinal youtube videosunu gönderdi.
1720781363751.png

Satış konum aktif iken, arkadaş ilk başta yazdığı olumlu yorumu değiştirip:
"Bu ürün bana ait kendisi beni dolandırdı" tarzı bir yorum yazdı.

Hemen sonrasında videoyu tekrar youtube kanalına yüklediğini, tebexte tekrar package oluşturduğunu ve ürünü tekrar satmaya başladığını gördüm.

Burda asıl kandırılan benim. Halbuki ürünü satış haklarıyla beraber almıştım bunu konuştuğumuz mesajlarda açıkça görünebilir. Arkadaş ilk başta yaptığımız ticaretten muhtemelen memnundu. Bunun ardından herhalde pişman olup tekrar luxury pier ürününden hakkı olmamasına rağmen para kazanmaya çalıştı.
Arkadaş cfx.re de linç yediği ve ürünün videosunu telif hakları bende olması sebebiyle halen kullanamamasından dolayı, sinir olup burda tamamen yalan ve iftira içeren bir konu açmış :) iyi günler jakrino bey, Ayrıca bende şikayetçiyim

DF

Ekli dosyalar

• 1720780929049.png
    1720780929049.png
    99.6 KB · Görüntüleme: 58
Sahte dekonttur belli oluyor zaten
Sorgu numarasını açık bıraktım :) merak eden buyursun sorgu numarasını kullanarak bankadan ödeme hakkında bilgi alabilir.

Arkadaş delil olsun diye attığı SS'te bile kendi ayağına sıkıyor. Muhtemelen Kerem adlı arkadaşa kendisinni yediği ... yı anlatmış.
Oda ona insanları mağdur etme diye tavsiye vermiş 🤣

1720782406339.png

DF

Ekli dosyalar

• 1720782400534.png
    1720782400534.png
    452.3 KB · Görüntüleme: 56
1720662455720.png

Orjinal dekont buradadir zatne kalitesindende anlayabilirsiniz buda önceki 2500TL muhabettidir arkaşada iadesi sağlanmıştır

DF
Arkadaşın burada gösterdiği dekont, aramızda geçen başka bir ticaretin dekontudur. İadem sağlanmadı beni ordada dolandırdı sado konuya hakim, lakin konuyu saptırmaya gerek yok

İadesi sağlandı sado aracı oldu bahsettiği konu: https://www.fivemturk.com/threads/jakrino-tarafindan-2500-tl-dolandirildim.52660/page-2 en alt mesajdada görüldüğü üzere sado bey iadenin sağlandığını onaylamıştır
Arkadaşın burada gösterdiği dekont, aramızda geçen başka bir ticaretin dekontudur. İadem sağlanmadı beni ordada dolandırdı sado konuya hakim, lakin konuyu saptırmaya gerek yok

başka bir ticaret dekontu olduğu doğrudur fakat kendisi bu dekont üzerinden oynama yaptığı için orjinali aslen budur

DF
İadesi sağlandı sado aracı oldu bahsettiği konu: https://www.fivemturk.com/threads/jakrino-tarafindan-2500-tl-dolandirildim.52660/page-2 en alt mesajdada görüldüğü üzere sado bey iadenin sağlandığını onaylamıştır

başka bir ticaret dekontu olduğu doğrudur fakat kendisi bu dekont üzerinden oynama yaptığı için orjinali aslen budur
iadenin yanlızca 720 TL si bunu sende biliyorsun dostum artık konuyu saptırmayı kes. Her köşeye sıkıştığında yaptığın şey bu önceki konudada böyle yaptın.

haksız olduğunda ya konuyu saptırıyorsun yada yalanlıyorsun artık susta Sado Sado karar versin
+ olarak iade sağlanmıştır değil "taraflar arasında uzlaşma sağlanmıştır." yazıyo insanları manipüle etmeyi bırak

DF
iadenin yanlızca 720 TL si bunu sende biliyorsun dostum artık konuyu saptırmayı kes. Her köşeye sıkıştığında yaptığın şey bu önceki konudada böyle yaptın.

haksız olduğunda ya konuyu saptırıyorsun yada yalanlıyorsun artık susta Sado Sado karar versin
+ olarak iade sağlanmıştır değil "taraflar arasında uzlaşma sağlanmıştır." yazıyo insanları manipüle etmeyi bırak

1720783059760.png

Burada gördüğünüz üzere onun gönderdiği dosya değiştirilen yerler yada oynanılan yerler gri olarak gözüküyor;​

1720783120198.png

Buda orjinal olan dekont aradaki farkı daha iyi anlamanız için kendiniz siteye girip kontrol edebilirsiniz;

DF
Ekli dosyayı görüntüle 97668

Burada gördüğünüz üzere onun gönderdiği dosya değiştirilen yerler yada oynanılan yerler gri olarak gözüküyor;​

Ekli dosyayı görüntüle 97669

Buda orjinal olan dekont aradaki farkı daha iyi anlamanız için kendiniz siteye girip kontrol edebilirsiniz;

benim attığım görseli kendin editleyip siteye yükleyip bunu kanıt olarak kullanıcak kadar çakalsın 16 yaşında bir beyine bu kadar şeytanlık fazla, bırakta Sado Sado bankayı arayıp durumu tastiklesin :p

DF
benim attığım görseli kendin editleyip siteye yükleyip bunu kanıt olarak kullanıcak kadar çakalsın 16 yaşında bir beyine bu kadar şeytanlık fazla, bırakta Sado Sado bankayı arayıp durumu tastiklesin :p

Kullanıcılar siteye girip senin attığın dekontu okutabilecek kadar akıllılar

1720783846707.png

Gördüğünüz üzere buradada hala iftira atmaya devam ediyor lütfen insanlar beni dolandırıcı olarak bilmesin arkadaşlar beni tanıyan seven insanlar biliyor beni zaten teşekkürler beni destekleyen herkese

1720784114875.png

Bide bana şeytan diyen adam kendisi şeytanı yalın ayak yürütüyor çok ilginç :d

DF
Son düzenleme:
Dekont doğrulatılacak boş uzatmışsınız aranızda , dekontu doğrulattıkan sonra her şey ortaya çıkar lildopess lildopess dekontun orjinalini gönder özelden bana karalama yapılmamış halini.

DF
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın yada üye olun!

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın veya kayıt olun!

Kayıt ol

Forumda bir hesap oluşturmak tamamen ücretsizdir.

Şimdi kayıt ol
Giriş yap

Eğer bir hesabınız var ise lütfen giriş yapın

Giriş yap

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Tema düzenleyici

Tema özelletirmeleri

Granit arka planlar

Lütfen Javascript'i etkinleştirin!Javascript'i etkinleştirin!