Neler yeni

Foruma hoş geldin, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Türkiye'nin İlk ve tek FiveM forum adresi

Forum adresimize hoş geldin FiveMTürk olarak amacımız siz değerli kullanıcılarımıza en aktif fikir ve paylaşım platformu sunmak bir yana en güvenilir şekilde alışveriş yapabileceğiniz bir platform sunmaktır.
DF DF
DF DF
DF DF

? Let's RP |➕ Yeni Scriptler - Max FPS | ☘️ Gang ?? LSPD ? EMS ? Aile Alımları Açık|

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Mozarch

Üye
FT Kullanıcı
AİLEMİZE KATILMAK İÇİN BU ALANA TIKLAYIN!

? Sunucu hakkında;?

? Gelişmiş LSPD Bürosu ve Kıyafetleri
? Gelişmiş FIB Bürosu ve Kıyafetleri
? Gelişmiş LSSD Bürosu ve Kıyafetleri
? Gelişmiş Şehir Hastanesi
? Gelişmiş Adalet Sarayı
? Gelişmiş Legal Meslek Araçları
? Gelişmiş TokoVoip Sistemi
? Gelişmiş Telefon Sistemi
? Gelişmiş Modlu Kıyafetler
? Gelişmiş Modlu Saçlar
? Gelişmiş Araç Selektör Sistemi
? Gelişmiş Obje/Prop Sistemi
? Yenilenmiş F2,F3 Menü sistemi
? Yenilenmiş Modlu Mekanikler
? Yenilenmiş Modlu Jant Sistemi
? Yenilenmiş Motel Sistemii
? Hızlı Yönetim Ekibi
? Dengeli Ekonomi
? Max FPS++
? Sorunsuz Market,Banka,Kuyumcu soygun sistemi

? Aile-Gang ALIMLARI;?
? Çeteler için 7 ila 13 kişi arasındadır.
? Ailelere özel 1 adet malikane verilecektir
? Aile için 8 ila 16 kişi arasındadır.
? Aktif olarak boşta olan "The Famillies - Vagos - Los Aztecas - Crips - Bloods - Lost MC" oluşumları bulunmaktadır. (Gang Sınırlaması Yoktur.)

Moderatör tarafında düzenlendi:
Gerçekten çok güzel bir sunucu,öncelikle şunu belirtmeliyim ki oyuncu kitlesi genellikle sosyal ağırlıklı ve çok güzel roller döndürüyorlar.Aynı zamanda hem script bakımından kusursuz ve eksiksiz (FPS sıkıntısı çekmediğim nadir sunuculardan.) hemde çok hızlı ve ilgili bir yönetim ekibi ile gerçekten gönlümü kazanan bir sunucu oldu.

Ellerinden geldiğince SosyalRP yeri geldiğinde de GunRP çevirmesini bilen sohbeti tatlı olup önüne gelen herkesi içine hapseden bir sunucudur katılmanızı öneririm gireli bir hafta oldu oldukça da memnun kaldım??

Yeni kayıt oldum Scriptler güzel oyuncular güzel rol yapıyor ve sosyal rp dönüyor ekonomide iyi eksiklerinden biri sunucuda sadece ballas var başka çete veya aile yok sanırım yeni ekip gelirse sunucuya çok güzel olur.

Gerçekten çok güzel bir sunucu,öncelikle şunu belirtmeliyim ki oyuncu kitlesi genellikle sosyal ağırlıklı ve çok güzel roller döndürüyorlar.Aynı zamanda hem script bakımından kusursuz ve eksiksiz (FPS sıkıntısı çekmediğim nadir sunuculardan.) hemde çok hızlı ve ilgili bir yönetim ekibi ile gerçekten gönlümü kazanan bir sunucu oldu.
Teşekkür ederiz.

Yeni kayıt oldum Scriptler güzel oyuncular güzel rol yapıyor ve sosyal rp dönüyor ekonomide iyi eksiklerinden biri sunucuda sadece ballas var başka çete veya aile yok sanırım yeni ekip gelirse sunucuya çok güzel olur.
Umarız LetsRP yakın zamanlarda başka çetelere de ev sahipliği yapacak :)

Fps sorunu yaşamadığım sayılı sunuculardan birisi.Rol kalitesi güzel,sosyal rp dönen bir sunucu.İlk defa bu kadar hızlı yetkili kadrosuna denk geldim.Hepinize bu sunucuyu öneririm

sosyal rp çok güzel roller çok tatlı aynı zamanda oc muahbbetlerde çok güzel gun rp yavaş yavaş artmaya başladı ama olması gerektiği gibi fazla değil en önemlisi burdan daha hızlı bir yönetim kadrosu görmedim çok seri şu ana kadar destekte en çok beklediğim süre 20 sn herkese öneririm

sosyal rp çok güzel roller çok tatlı aynı zamanda oc muahbbetlerde çok güzel gun rp yavaş yavaş artmaya başladı ama olması gerektiği gibi fazla değil en önemlisi burdan daha hızlı bir yönetim kadrosu görmedim çok seri şu ana kadar destekte en çok beklediğim süre 20 sn herkese öneririm
teşekkür ederiz sizleri aramızda görmek çok güzel

Konunuzun daha canlı, ilgi çekici ve interaktif gözükmesi için sunucunuzun içinden en az 3 adet görsel ekleyiniz.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın yada üye olun!

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın veya kayıt olun!

Kayıt ol

Forumda bir hesap oluşturmak tamamen ücretsizdir.

Şimdi kayıt ol
Giriş yap

Eğer bir hesabınız var ise lütfen giriş yapın

Giriş yap

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Tema düzenleyici

Tema özelletirmeleri

Granit arka planlar

Lütfen Javascript'i etkinleştirin!Javascript'i etkinleştirin!