Neler yeni

Foruma hoş geldin, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Türkiye'nin İlk ve tek FiveM forum adresi

Forum adresimize hoş geldin FiveMTürk olarak amacımız siz değerli kullanıcılarımıza en aktif fikir ve paylaşım platformu sunmak bir yana en güvenilir şekilde alışveriş yapabileceğiniz bir platform sunmaktır.
DF DF
DF DF
DF DF

Launcher Yapımı [Dikkat] Doğuhan #1111

WeillCrew

Üye
FT Kullanıcı
Web sitesi
www.wlcgames.com
Discord
WeillCrew#0616
Merhaba arkadaşlar...

Konu : https://www.fivemturk.com/threads/ucretli-fivem-launcher.17409/#post-104702
Profil : https://www.fivemturk.com/members/doguhantskn.11791/
Discord : Doğuhan #1111

Kardeşimiz ile görüşmeleri ss atacağız zaten,

Adı : Doğuhan Taşkın falan sanırım doguhantskn diyo nicknamesi...

Kendisi tarafından her hangi bir dolandırılma vesayle muamelesi görmedik ve lakin yaptığı ticarete haykırıdır.
2 Adet ankarada fabrika işletiyorum tomarla paralar döndürüyoruz ticaretimizde fakat ne kuruşumuz geçiyor birisine nede bize başkasının kuruşu geçiyor...

Ticaret yapmanın bir adabı vardır. O adabı öğrenmeden ticarete atılan bu kardeşlerimiz yüzünden oyun piyasası değil 18-20 yaşlarında açılan tamirci dükkanları bile tüm sektörün adını çıkartır. En basiti babamın bir sözü vardı, Ankara Sitelerde 10.000₺ biriktiren dükkan açıp mobilyacı oluyor diye... Sitelerin alayı dolandırıcı dolu kime sorsanız aynısını der... İşte mevzu tam olarak bu. Bir hizmet sunuyorsanız her türlü sonuna kadar sunacaksınız. Eğer beceremeyip pes ediyorsanızda müşterinizin zamanını parasını aldığınız ve mağdur ettiğiniz için bir özür dileyebilir yada torpilli birşeyler yapabilirsiniz. Örneğin bugün çoğu bilgisayarcıdan parça aldığınızda bozuk çıkma durumunda bi üst kalitesiyle değişirler. Sebebi memnuniyet bırakmaktır.. !

Bu arkadaşımıza bir launcher yaptırdık, yaptığı launcherde basit hatalar mevcuttu
1 - Launcher oyna dediğimiz vakit tarayıcıyı açarak fivem sitesinden fivem uygulamasını aç butonu çıkıyordu.
2 - Oyun bilgisi bozuktu
3 - Piyasadaki tüm hile korumaları var demesine rağmen en basit hilelerde bile test ettiğimizde rahatca acabildiğimizi gördük.

---------

Kendisi parayı iade edeceğini söyledi ve artık bizden aldığı 50TL ile karekterini kişiliğini bize satarak ülkeyi terk ederek yurt dışında yeni bir hayat sürmeye gittiğini düşünüyoruz.. 50TL ile sürdürebiliyorsa ne mutlu :)

** 50TL peşine düşecek değilim yada bu arkadaşı burda 50TLmi aldı diye rezil edecek de değilim. Paylaşım maksatım beni mağdur etti ve bize dokunmayacak bir tutardı ama burada 50TL için 1 hafta ailesinden harçlık bekleyen kardeşlerimiz var birşeye heveslenip sunucu kurma çabasındalar ve bu kardeşlerimize o 50TL dokunur tabiki. Onların üzülmesini mağdur olmasını istemem...**

31090

31091

31092

31093

31094

31095

Arkadaşı tanımıyorum fakat aktif olarak launcher satışı yapmaktayım. Web tarayıcısı üzerinden girmesinin sebebi fivemin son güncelleme ile launcherler ile girişleri engellemesidir. Bende bu şekilde yapıyorum launcherlerimi. Hile konusunda arkadaşın garanti vermesi yanlış olmuş. Ücret iadesi konusunda kendisi programın arkasında dursa ticareti iyi yapmış olsa iade etmemesi, ortada emek olduğunu savunurdum fakat o konudada bir yorum yapamıyorum maalesef. Elimden birtek geçmiş olsun demek geliyor. Bu sektörde ticaretinizi referansı daha çok olan kişilerle veya yakından tanıdığınız birilerinin önerileriyle yapmanızı tavsiye ediyorum.

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın yada üye olun!

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın veya kayıt olun!

Kayıt ol

Forumda bir hesap oluşturmak tamamen ücretsizdir.

Şimdi kayıt ol
Giriş yap

Eğer bir hesabınız var ise lütfen giriş yapın

Giriş yap

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Tema düzenleyici

Tema özelletirmeleri

Granit arka planlar

Lütfen Javascript'i etkinleştirin!Javascript'i etkinleştirin!