Neler yeni

Foruma hoş geldin, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Türkiye'nin İlk ve tek FiveM forum adresi

Forum adresimize hoş geldin FiveMTürk olarak amacımız siz değerli kullanıcılarımıza en aktif fikir ve paylaşım platformu sunmak bir yana en güvenilir şekilde alışveriş yapabileceğiniz bir platform sunmaktır.
DF DF
DF DF
DF DF

Ekip Üyesi Arıyorum LASD/LSSD Oluşumu - lasd.com.tr/tZ8aMz6mxu

LASDOnline

Üye
FT Kullanıcı
Discord
wackerr
Oluşum hakkında bilgiler ve vizyonumuz:

Oluşumumu kurmamızdaki temel amaçlar FiveM platformunda pek görülmeyen hard roleplay algısını tekrar getirebilmek, LEO rollerinde istenilirse ne kadar gerçeğe yakın olunabileceğini göstermek, bu tarz rolleri ve özellikle de LASD rollerini yapmak isteyen ancak öğrenmek için başlayacak bir yer bulamayan arkadaşlara keyifli bir akademi deneyimi sunarak elimizden geldiğince rehberlik etmek ve son olarak da beraberce eğlenebilmektir.

Divizyonlar ve telsiz kodları başta olmak üzere her sistemi oyunun izin verdiği kadar olabildiğince realistik uygulamaya çalışıyoruz. Halihazırda bir saha eğitim programımız var, yani daha önce deneyiminiz olmasına gerek yok. Deneyimi olan kişiler için de ayrı bir form ile akademi kısmını atlayabilme imkanı sunuyoruz.

Bize ulaşabileceğiniz bağlantılar:
  • Bilgilendirmeleri ve duyuruları görüntüleyebileceğiniz adresimiz.
  • Başvuru yapabileceğiniz, her türlü sorunuzu sorabileceğiniz ve bize en hızlı ulaşabileceğiniz alan olan adresimiz.

DF
Son düzenleme:
Merhaba,

Konunuzu yanlış kategoriye açtığınızdan dolayı tarafımca taşıma işlemi uygulanmıştır.

İyi Forumlar Dilerim , Saygılarımla..

DF
Merhaba,

Konunuzu yanlış kategoriye açtığınızdan dolayı tarafımca taşıma işlemi uygulanmıştır.

İyi Forumlar Dilerim , Saygılarımla..

Merhaba, açtığım kategoride benim konumla aynı tipte bir çok konu gördüğüm için oraya açtım. Topluluğumuzu tanıtma konusunu topluluk tanıtım kategorisinde açmamamız gerektiğini anlayamadım kusura bakmayın.
güncel

DF
Son düzenleme:

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın yada üye olun!

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın veya kayıt olun!

Kayıt ol

Forumda bir hesap oluşturmak tamamen ücretsizdir.

Şimdi kayıt ol
Giriş yap

Eğer bir hesabınız var ise lütfen giriş yapın

Giriş yap

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Tema düzenleyici

Tema özelletirmeleri

Granit arka planlar

Lütfen Javascript'i etkinleştirin!Javascript'i etkinleştirin!