Neler yeni

Foruma hoş geldin, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Türkiye'nin İlk ve tek FiveM forum adresi

Forum adresimize hoş geldin FiveMTürk olarak amacımız siz değerli kullanıcılarımıza en aktif fikir ve paylaşım platformu sunmak bir yana en güvenilir şekilde alışveriş yapabileceğiniz bir platform sunmaktır.
DF DF
DF DF
DF DF

Paylaşım Kullanıcı Adı Ve Şifre Girilebilen baslat.bat

Lisanslama, şifreleme hiç bir işe yaramıyor. lildopeee lildopeee adlı kişinin yaptığı ile alakası yok. Kendisinin eline sağlık, c++ ile kodlayarak application haline getirmiş, vaad ettiği şeyler güzel ve zor işler. Bu ise sadece .bat şeklinde, düzenleyerek kullanıcı adı bile değiştirilebiliyor. Sadece maskaralık, hiçbir baltalama veya art niyet yoktur. Kendisinin tekrar'dan eline sağlık.

Başarılar, iyi forumlar dilerim.

Lisanslama, şifreleme hiç bir işe yaramıyor. lildopeee lildopeee adlı kişinin yaptığı ile alakası yok. Kendisinin eline sağlık, c++ ile kodlayarak application haline getirmiş, vaad ettiği şeyler güzel ve zor işler. Bu ise sadece .bat şeklinde, düzenleyerek kullanıcı adı bile değiştirilebiliyor. Sadece maskaralık, hiçbir baltalama veya art niyet yoktur. Kendisinin tekrar'dan eline sağlık.
onaylıyorum. Benim yaptığım lisans sistemi ile ilgilisi yoktur benim yaptığım LİSANS sistemidir. bunda ise sadece kullanıcı adı ve şifre giriliyor. ve veriler .cmd içerisinden değiştirilebiliyor.
Sistemimizi BATCH değil C++ ile Kodladık ve .exe formatındadır. (Attığım SS deki kodları kırmak mümkün değil. .EXE nin kendi kodlarıdır bunlar. şifre ve kullanıcı adı gibi değerler attığım ss in içerisinde bulunuyor. Sadece main.cpp dosyasından değiştirilmesi mümkün. o dosyada birtek bizde mevcut.)
34664

ellerine sağlık

Son düzenleme:
peki kullanıcı adı şifre nerden değişiyor ?

onaylıyorum. Benim yaptığım lisans sistemi ile ilgilisi yoktur benim yaptığım LİSANS sistemidir. bunda ise sadece kullanıcı adı ve şifre giriliyor. ve veriler .cmd içerisinden değiştirilebiliyor.
Sistemimizi BATCH değil C++ ile Kodladık ve .exe formatındadır. (Attığım SS deki kodları kırmak mümkün değil. .EXE nin kendi kodlarıdır bunlar. şifre ve kullanıcı adı gibi değerler attığım ss in içerisinde bulunuyor. Sadece main.cpp dosyasından değiştirilmesi mümkün. o dosyada birtek bizde mevcut.)
Ekli dosyayı görüntüle 34664

ellerine sağlık
Ellerine sağlık.

Crypter'le şifreleyebilir...

Şifre ve kullanıcı adını değiştiremeyenler... 34732

Buyrun

Başarılar, iyi forumlar.

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın yada üye olun!

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın veya kayıt olun!

Kayıt ol

Forumda bir hesap oluşturmak tamamen ücretsizdir.

Şimdi kayıt ol
Giriş yap

Eğer bir hesabınız var ise lütfen giriş yapın

Giriş yap

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Tema düzenleyici

Tema özelletirmeleri

Granit arka planlar

Lütfen Javascript'i etkinleştirin!Javascript'i etkinleştirin!