Neler yeni

Foruma hoş geldin, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Türkiye'nin İlk ve tek FiveM forum adresi

Forum adresimize hoş geldin FiveMTürk olarak amacımız siz değerli kullanıcılarımıza en aktif fikir ve paylaşım platformu sunmak bir yana en güvenilir şekilde alışveriş yapabileceğiniz bir platform sunmaktır.
DF DF
DF DF
DF DF

Sunucu Arıyoruz Kendime Uygun Sunucu Arıyorum..!

trsod

Üye
FT Kullanıcı
Öncelikle herkese merhabalar, iyi günler diliyorum.

Yaklaşık 2-3 yıl önce tam anlamıyla rol yaptığım sunucu çeşitli sebeplerle kapandı orada Sheriff rolünde bulunuyordum. Sonrasında kaç tane sunucu değiştirdiysem kesinlikle kafalar uyuşmadı. Oyun içi yetkilerini kullanan yöneticiler, belli bir yaşın altındakilere yetki verip sonrasında onların egoları ve oyunu eğlence aracı olarak görmeyen tamamen ona bağlanan insanlar derken bir şekilde dikiş tutmadı desem yeridir. Yaklaşık 1.5 yıldır da sunucu arayışımı bıraktım ve rol yapmak için sunucu arayışımı durdurdum.

Burada olma sebebim gerçekten oyunun eğlence temelli olduğunun farkında olan tabiri caizse stres atmak amaçlı olmaktan çıkmadığının farkında olan yönetime sahip bir sunucu arayışı içindeyim. Birçok yer ekipsiz vs. almayız diyorlar ancak kimse kimsenin oyun keyfine de kefil olmamalı. Birisi bir hata yapıyor ve bütün ekip o durumda mahçup duruma düşüyor. Kafamda çeşitli mesleki roller yapmak bulunuyor. Tek kişi olduğumu da belirtmekte fayda görüyorum.

İletişime discord üzerinden ekleyerek geçebilirsiniz. Bu yazdıklarımı okuyanlara sonsuz teşekkürlerimi iletiyorum. Herkese iyi işler, iyi roller diliyorum...

DİSCORD ADRESİM: trsod

DF
Merhabalar öncelikle sizi anlıyorum ve yaşadığınız olumsuz olayların sunucumuzda bulunmadığını bildirmek istiyorum ilginizi çekerse aşağıya sunucumuzu bırakıyorum detaylı bilgi içinde discord sunucumuza gelebilirsin.

JSRP

DF

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın yada üye olun!

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın veya kayıt olun!

Kayıt ol

Forumda bir hesap oluşturmak tamamen ücretsizdir.

Şimdi kayıt ol
Giriş yap

Eğer bir hesabınız var ise lütfen giriş yapın

Giriş yap

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Tema düzenleyici

Tema özelletirmeleri

Granit arka planlar

Lütfen Javascript'i etkinleştirin!Javascript'i etkinleştirin!