Neler yeni

Foruma hoş geldin, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Türkiye'nin İlk ve tek FiveM forum adresi

Forum adresimize hoş geldin FiveMTürk olarak amacımız siz değerli kullanıcılarımıza en aktif fikir ve paylaşım platformu sunmak bir yana en güvenilir şekilde alışveriş yapabileceğiniz bir platform sunmaktır.
DF DF
DF DF
DF DF

Kayıtta Ekran Açtırma fln ?

enesmt

Üye
FT Kullanıcı
Merhaba,
Bayadır fivem'e girmiyordum, arkadaşlarla server bakıyorduk, bize ekran açtırıyorlar yok .lua yok şu bunu yaz bakalım diyorlar, belki lua developer'ım :) yani windows arama kısmında bunlara yazmakla bir şeylere ulaşılmıyor ki, biriside masaüstünde yeni not defteri aç yeni klasör aç onu görev çubuğuna sürükledikten sonra elleme hani orada son açtığın not defteri,son açtığın klasör gözüküyor ya :)
Hatta bilgisayarımda winrar yoktu bana yeni winrarda açtırmak için yükletti :) Discord'umda tüm roleplay serverlardan çıkartmalar falan.En az 3-4 servera kayıt olduk hepsi ekran açtırıyor.
Neden böyle oldu herkes ?
Bir ara çook eskiden minecraft sunucumda .stop yazdırıyordum - huzuni açıkken . yazıp komut yazılmıyordu - ama yaş 13 falandı :) bende farklı olsun diye .123 demiştim bu yayılmıştı herkes server sahipleri .123 yazdırıyordu, buda böyle yayılan bir şey mi acaba ?

Merhaba,
Bayadır fivem'e girmiyordum, arkadaşlarla server bakıyorduk, bize ekran açtırıyorlar yok .lua yok şu bunu yaz bakalım diyorlar, belki lua developer'ım :) yani windows arama kısmında bunlara yazmakla bir şeylere ulaşılmıyor ki, biriside masaüstünde yeni not defteri aç yeni klasör aç onu görev çubuğuna sürükledikten sonra elleme hani orada son açtığın not defteri,son açtığın klasör gözüküyor ya :)
Hatta bilgisayarımda winrar yoktu bana yeni winrarda açtırmak için yükletti :) Discord'umda tüm roleplay serverlardan çıkartmalar falan.En az 3-4 servera kayıt olduk hepsi ekran açtırıyor.
Bir ara çook eskiden minecraft sunucumda .stop yazdırıyordum - huzuni açıkken . yazıp komut yazılmıyordu - ama yaş 13 falandı :) bende farklı olsun diye .123 demiştim bu yayılmıştı herkes server sahipleri .123 yazdırıyordu, buda böyle yayılan bir şey mi acaba ?
Fivemde "dump" ve "hile" olayları çoğaldığı için böyle bir önlem almaya çalışıyorlar fakat ne kadar korur nafile ...

Ekran açtırma bana göre en boş şey hile açıcak olan adam zaten dosya tc ye atar kayıt olduktan sonra açar genelde ekran açtıran sunuculara hileler daha fazla giriyor :D

Gerçekten şaka gibi saçma bir olay :D Zaten kayıt almaya koyduklarının çoğu ne aradığını bile bilmiyor sadece kelime aratıyor.

Benim bilgisayarımda yüzlerce .lua dosyası var. Ya ben sanki onların bilgisayarımda olduğunu bilmiyor muyum niye aratıyım onlar hileyse :D

kayıttayken hilesi olmayan kayıttan sonra hile yüklüyor :D

Vergisini ödeyen Hosting firmaları server adına alınan bağışları vergili bir şekilde alıp eğer şirketine özel avukatı varsa discord'u öğretip telefon numarasıyla kayıt almaya başlanabilirse troll,reklamcı,hileci vb... arınmış olur. Gerçek şirketler FiveM Türkiye piyasasını ele geçirmiş olur.

Bunu yapabilecek sunucu sahiplerine yollarında başarılar dilerim.

Merhaba,
Sanırım Sizde Eskilerdensiniz Malesef Fivem Artık Bunu Gerektirmekte "hile","dump","troll","vdm" vb can sıkıcı olaylar çoğaldı ve server sahipleri bu şekilde önlem alıyor artık

epic bedava verdi
birde youtubeda troll videosu çok popüler oldu
Dün tam 30 kayıt geldi 20 tanesi troll çıktı adam içeri giriyor hile açmasa bike oyun zevkini baltalıyor birde bunu bir kaç saat sonra yapan var o yüzden dostum bu iş böyle ben tabi farklı yöntemle bakıyorum tek tek yazdırmak yerine

Bilgisyarımda lua var diye ban yedim bi sv den adam hile lua ile mi yazılıyor diyorum scriptler lua ise hile de lua diyor eulen alıp giricem o sunucuya lua ile mi yazılıyo görsün

Merhaba,

ulan parti kur oy verelim sanki hileleri falan kayıt olduktan sonra yeniden indiremiyoruz öyle zannediyolar

ulan parti kur oy verelim sanki hileleri falan kayıt olduktan sonra yeniden indiremiyoruz öyle zannediyolar
Yapıcak Bişi Yok Bu Durumlarda Anticheatlar Devreye Giriyor Ancak Trolcülere Karşı Yapılacak Çokda Bişi Yok Max Yapılabilecekler Araç Hasarlarını 0 a Çekip BanSql Kurmak :D

Yapıcak Bişi Yok Bu Durumlarda Anticheatlar Devreye Giriyor Ancak Trolcülere Karşı Yapılacak Çokda Bişi Yok Max Yapılabilecekler Araç Hasarlarını 0 a Çekip BanSql Kurmak :D

tabi onun içinde paketi es yapmak lazım

Dünyanın en boş şeyi valla bütün scriptleri luaları herşeyi D diskine atıyorum arama kısmında hiçbir şey gözükmüyor sadece boş yere zaman almış oluyorlar. Eğer sunucuna sağlam bir anticheat koyarsan tam olarak koruma sağlayamazsan bile en azından çoğu şeyi engellersin.

Yapcaklar ise bari düzgün bir şekilde yapsınlar. Mesela hiç buralara bakan bi yetkili görmedim. Hile çalıştırmış olsa asıl buralarda yazar ama bakan yok :) .
Dosya gezginine C:\Windows\Prefetch bunu yapıştırıp bakabilirler mesela. Bir nevi pc nin geçmişi gibidir. (Bu yöntemi .dll hileleri için kullanırdım eskiden)

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın yada üye olun!

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın veya kayıt olun!

Kayıt ol

Forumda bir hesap oluşturmak tamamen ücretsizdir.

Şimdi kayıt ol
Giriş yap

Eğer bir hesabınız var ise lütfen giriş yapın

Giriş yap

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Tema düzenleyici

Tema özelletirmeleri

Granit arka planlar

Lütfen Javascript'i etkinleştirin!Javascript'i etkinleştirin!