Neler yeni

Foruma hoş geldin, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Türkiye'nin İlk ve tek FiveM forum adresi

Forum adresimize hoş geldin FiveMTürk olarak amacımız siz değerli kullanıcılarımıza en aktif fikir ve paylaşım platformu sunmak bir yana en güvenilir şekilde alışveriş yapabileceğiniz bir platform sunmaktır.
DF DF
DF DF
DF DF

Yetkili Arıyorum KATANA ROLE PLAY AÇILIYOR (YÖNETİM ALIMI AÇIKTIR....)

karangon

Üye
FT Kullanıcı
Yepyeni Bir Macera Başlıyor: [ KATANA ROLE PLAY] Fivem!

Merhaba dostlar! [ Katana Role Play ] olarak, sizlere heyecan dolu bir maceraya katılma fırsatı sunuyoruz. Fivem sunucumuzda sizi bekleyen birbirinden eğlenceli aktiviteler, samimi topluluk ve benzersiz deneyimlerle dolu bir dünya sizleri bekliyor.
Neden [ KATANA ROLE PLAY] ?

• Eşsiz Rol Oyunu Deneyimi: [ Katana Role Play ]'nda gerçekçi bir rol yapma deneyimi yaşayacaksınız. Kendi karakterinizi oluşturun, hikayenizi yazın ve bu dinamik dünyada diğer oyuncularla etkileşime geçin.
  • Çeşitli Aktiviteler: Sıkılmak yok! İster şehirde bir iş sahibi olun, ister araziye çıkıp macera dolu görevlere atılın, isterseniz de arkadaşlarınızla birlikte yarışlara katılın. Herkes için bir şeyler var!
  • Topluluk Odaklı Yaklaşım: Biz bir topluluğuz. [ Katana Role Play ] ailesinin bir parçası olun ve diğer oyuncularla arkadaşlık kurun, işbirliği yapın ve birlikte eğlenin.

• Nasıl Katılabilirsiniz?
    • Hemen Bağlanın: Discord sunucumuza katılarak topluluğumuza dahil olun ve en güncel duyuruları, etkinlikleri ve daha fazlasını takip edin.
    • Deneyimli Yönetim Ekibi: Her zaman size yardımcı olacak ve sorularınıza cevap verecek deneyimli bir yönetim ekibimiz var. Sorularınızı çekinmeden sorun,

Hadi, Maceraya Katılın!

[ Katana Role Play ] Fivem sunucusuna katılın ve unutulmaz bir rol yapma deneyimi yaşayın. Maceranın tadını çıkarın, yeni dostluklar kurun ve kendinizi keşfedin. Bekliyoruz!

Bağlantılar:

• Discord Sunucumuz: [ discord.gg/katanarp ]
Haydi, yeni maceranız [ Katana Role Play] ile başlasın!

DF

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın yada üye olun!

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın veya kayıt olun!

Kayıt ol

Forumda bir hesap oluşturmak tamamen ücretsizdir.

Şimdi kayıt ol
Giriş yap

Eğer bir hesabınız var ise lütfen giriş yapın

Giriş yap

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Tema düzenleyici

Tema özelletirmeleri

Granit arka planlar

Lütfen Javascript'i etkinleştirin!Javascript'i etkinleştirin!