Neler yeni

Foruma hoş geldin, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Türkiye'nin İlk ve tek FiveM forum adresi

Forum adresimize hoş geldin FiveMTürk olarak amacımız siz değerli kullanıcılarımıza en aktif fikir ve paylaşım platformu sunmak bir yana en güvenilir şekilde alışveriş yapabileceğiniz bir platform sunmaktır.
DF DF
DF DF
DF DF

Paket KALİTELİ PAKET ARIYORUM

AGA25

Üye
FT Kullanıcı
Merhabalar arkadaşlar, ben Berkay Yılmaz. 2013 yılından beri roleplay dünyasında, 2018'den beri de Fivem platformunda tecrübeye sahibim. Bu süre zarfında çeşitli sunucular açıp kapattım. Şu anda aile konseptli ve kaliteli bir sunucu açmayı planlıyorum. Bu amaçla çok kaliteli bir pakete ihtiyacım var ve bütçe konusunda hiçbir sorun yaşamam, emeğinizin hakkını sonuna kadar vereceğim.

DF
Merhabalar arkadaşlar, ben Berkay Yılmaz. 2013 yılından beri roleplay dünyasında, 2018'den beri de Fivem platformunda tecrübeye sahibim. Bu süre zarfında çeşitli sunucular açıp kapattım. Şu anda aile konseptli ve kaliteli bir sunucu açmayı planlıyorum. Bu amaçla çok kaliteli bir pakete ihtiyacım var ve bütçe konusunda hiçbir sorun yaşamam, emeğinizin hakkını sonuna kadar vereceğim.
Merhaba https://www.fivemturk.com/threads/ucretli-qbcore-harcade-roleplay-paketi.50060/ konumuzu inceleyebilirsiniz

DF
Merhabalar ben 4 kişi'ye sattğım ve şuanda güncel olarak kullandıkları paketi sizlere sunmak istiyorum

TRV1 35 YMAP 200 SC 450 TL
TRV2 45 YMAP 230 SC 700 TL
TRV3 55 YMAP 250 SC 1250 TL
TRV4 70 YMAP 280 SC 2000 TL

BÜTÜN PAKET LERİMİZ DE 1 HAFTA DEVELOPMENT VERİLİR PAKET ÜCRETSİZ KURULUR SORUNLAR FİXLENENE KADAR İLETİŞİM BIRAKILMAZ SATIN ALIM ÖNCESİ BÜTÜN PAKETLERİ DENERSİNİZ PAKEY NEWQB ÜZERİNE KURULMUŞTUR UNUTMAYIN PİYASADAKİ GİBİ FREE MAPLERLE TOPLANMIŞ PAKET SATMIYORUZ
Merhabalar ben 4 kişi'ye sattğım ve şuanda güncel olarak kullandıkları paketi sizlere sunmak istiyorum

TRV1 35 YMAP 200 SC 450 TL
TRV2 45 YMAP 230 SC 700 TL
TRV3 55 YMAP 250 SC 1250 TL
TRV4 70 YMAP 280 SC 2000 TL

BÜTÜN PAKET LERİMİZ DE 1 HAFTA DEVELOPMENT VERİLİR PAKET ÜCRETSİZ KURULUR SORUNLAR FİXLENENE KADAR İLETİŞİM BIRAKILMAZ SATIN ALIM ÖNCESİ BÜTÜN PAKETLERİ DENERSİNİZ PAKEY NEWQB ÜZERİNE KURULMUŞTUR UNUTMAYIN PİYASADAKİ GİBİ FREE MAPLERLE TOPLANMIŞ PAKET SATMIYORUZ
Discord : mbakiy

DF
Discord : Rwaynex Konu linki V3 Beta'da isterseniz detayları görüşebiliriz.

DF

DF
Hakaret nedeniyle gerekli cezai işlem uygulanmıştır.
yukarıdkai // boşverip discord adresime ulaştırsan mutsuz etmem seni : winstonredlong

DF
Moderatör tarafında düzenlendi:
yukarıdkai lavukları boşverip discord adresime ulaştırsan mutsuz etmem seni : winstonredlong
Yukarıdaki lavuklar derken 2 kere sana etiket atsa ana avrat sövecek birisib ve insanlara lavuk diyorsun hatta bende ilk sunucu açacağım zaman senden apket istemiştim ve istenmeyen olaylar yaşanmıştı ben bu arkadaşı şahsen tavsiye etmem

DF
Yukarıdaki lavuklar derken 2 kere sana etiket atsa ana avrat sövecek birisib ve insanlara lavuk diyorsun hatta bende ilk sunucu açacağım zaman senden apket istemiştim ve istenmeyen olaylar yaşanmıştı ben bu arkadaşı şahsen tavsiye etmem

Discord ismin ne hocam bakayım

DF
Merhabalar, dilerseniz konumuza göz atabilir ve konumuzdaki iletişim seçenekleri üzerinden bizimle iletişime geçebilirsiniz.

DF
Merhabalar, premium roleplay bir paketine sahip olmak isterseniz +100 referans ile sizide aramızda görmek isteriz.
Konu Linki
Discord: viccdevz

DF
Son düzenleme:
Müşterilerine davranışların sanki birazcık ortaya çıkmış gibi?

Herkes hakettiği muameleyi görür herkese öyle davransam zaten birisi şikayet konusu açardı merak etme kalitem ve verdiğim hizmeti bayram günü sabahın onunda 5 kere etiket atıp dmden taciz eden bi lavuk yüzünden düşük görüyorsan buda senin sorunun 🤗

DF
Herkes hakettiği muameleyi görür herkese öyle davransam zaten birisi şikayet konusu açardı merak etme kalitem ve verdiğim hizmeti bayram günü sabahın onunda 5 kere etiket atıp dmden taciz eden bi lavuk yüzünden düşük görüyorsan buda senin sorunun 🤗
5 keremi 2 kere spam attım lavuk da deme ayrıca hiçmi edep saygı yok her gelene geçene lavuk demek

DF

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın yada üye olun!

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın veya kayıt olun!

Kayıt ol

Forumda bir hesap oluşturmak tamamen ücretsizdir.

Şimdi kayıt ol
Giriş yap

Eğer bir hesabınız var ise lütfen giriş yapın

Giriş yap

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Tema düzenleyici

Tema özelletirmeleri

Granit arka planlar

Lütfen Javascript'i etkinleştirin!Javascript'i etkinleştirin!