Neler yeni

Foruma hoş geldin, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Türkiye'nin İlk ve tek FiveM forum adresi

Forum adresimize hoş geldin FiveMTürk olarak amacımız siz değerli kullanıcılarımıza en aktif fikir ve paylaşım platformu sunmak bir yana en güvenilir şekilde alışveriş yapabileceğiniz bir platform sunmaktır.
DF DF
DF DF
DF DF

! Juke#8888 Kişisinden şikayetçiyim

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

mustafabrave

Üye
FT Kullanıcı
Forum üzerinde sattığım paket var (Paketi İncele)

Bu paketi zamanında Q roleplay adlı sunucu benden satın aldı ve kullanmaya başladılar. Kendileri paketten memnunlardı zaten benim discordumda feedbackleri de bulunmakta

Q roleplay kurucuları Juke Juke - doguukaN doguukaN - Reâsy?#2892 - Siyaryakar#3034

! Monoᴳᴷ#0001 ve SOCR4T#2988 isimli iki arkadaş fivem paketi satın almak için Juke Juke ve aa Reâsy?#2892 adlı kişilere yazıyor ve arkadaş direk fiyat biçiyor

Yani benden paket alıp roleplay sunucusu açan bu şahıs, sonrasında benden habersiz bir şekilde üstüne kar koyarak başka kişilere satıyor.

Sattığına dair kanıt videosu

Paketin Q roleplaye ait olduğuna dair kanıt videosu

! Monoᴳᴷ#0001 arkadaşın şahıslara yaptığı ödeme 1000TL

NOT: Juke Juke adlı kişiye yazdığımda ise cevap alamadım - Arkadaşlara sorduğumda paketin kurulumunuda juke un yaptığını söylediler ve şuanda juke işlediği kabahati bildiğinden ve suçluluk psikolojisine girdiği için Mono kişisiyle yazdığı mesajları silmiş bulunmakta

Umarım envanter ve değerli bir kac scriptini korumaya almışşındır, böyleleri icin tam koruma değil ama calınmasını, zorlaştırabilirsin default halinden farklı ise aynı performansı elde edemeyecekler sonuçta.

Forum üzerinde sattığım paket var (Paketi İncele)

Bu paketi zamanında Q roleplay adlı sunucu benden satın aldı ve kullanmaya başladılar. Kendileri paketten memnunlardı zaten benim discordumda feedbackleri de bulunmakta

Q roleplay kurucuları Juke Juke - doguukaN doguukaN - Reâsy?#2892 - Siyaryakar#3034

! Monoᴳᴷ#0001 ve SOCR4T#2988 isimli iki arkadaş fivem paketi satın almak için Juke Juke ve aa Reâsy?#2892 adlı kişilere yazıyor ve arkadaş direk fiyat biçiyor

Yani benden paket alıp roleplay sunucusu açan bu şahıs, sonrasında benden habersiz bir şekilde üstüne kar koyarak başka kişilere satıyor.

Sattığına dair kanıt videosu

Paketin Q roleplaye ait olduğuna dair kanıt videosu

! Monoᴳᴷ#0001 arkadaşın şahıslara yaptığı ödeme 1000TL

NOT: Juke Juke adlı kişiye yazdığımda ise cevap alamadım - Arkadaşlara sorduğumda paketin kurulumunuda juke un yaptığını söylediler ve şuanda juke işlediği kabahati bildiğinden ve suçluluk psikolojisine girdiği için Mono kişisiyle yazdığı mesajları silmiş bulunmakta
Bizim 6 ay önce satın aldığımız paket ile bu arkadaşlara satışı yapılan paket arasında dağlar tepeler var a dan z ye her şey değişti pakette ve bunlar Juke Juke tarafından yapıldı . Neden bu arkadaşlar Mustafa'ya 400-500 lira vermek yerine gelip bizden bizim paketi istediler orası da ayrı bir muamma

Yaklaşık bir,iki saatli sesli görüşmeden sonra M mustafabrave 'e ait paketi bana sattıklarını,ben satın alırken sonradan satış yapabileceğimi söylediler.Bugun forumda konu açtıgımda MustafaBrave benimle iletişime geçti ve bu konu üzerinde görüştük.

Bizim 6 ay önce satın aldığımız paket ile bu arkadaşlara satışı yapılan paket arasında dağlar tepeler var a dan z ye her şey değişti pakette ve bunlar Juke Juke tarafından yapıldı . Neden bu arkadaşlar Mustafa'ya 400-500 lira vermek yerine gelip bizden bizim paketi istediler orası da ayrı bir muamma
dağlar ve tepeleri bize de gösterme şansın varmı peki?

Merhabalar,

Paketi 1000 TL olarak söyledim fakat o fiyata satılmamıştır, 1000 TL alındığı konusunda tereddütteyim çünkü bize öyle bir para verilmedi, paketi alan kişiler benim yakınım olduğundan dolayı içeride kalan parayı dahi almadık. Ortağım olan Juke Juke'n paket üzerinde 3.5 aylık çalışması sonrası satılmış olup, bizden ham hali istenmişti FİYAT'ın düşmesi için fakat @doguukaN paketin asıl sahibi olan @mustafabrave 'e ayıp olacağını düşündüğünden dolayı satışı dahi düşünülmedi.
BerkTUANA BerkTUANA kişisinin kim olduğuna dair bir bilgimde bulunmamakta

Öncelikle merhabalar, paket mustafabrave adlı şahıstan 19.11.2020 tarihinde ₺470'ye alınmıştır paket alındıktan 3.5 ay sonra Reasy adlı ortağım ile iletişime geçip bizden paketi almak istediler. Ortada ne kadar mustafabrave'nin emeği olduysa da 3.5 aylık süreçte paketteki log sistemi ve çoklu karakter haricindeki her şey değişmiştir benim paketin içine dahil ettiğim ücretli scriptler ve 3.5 aylık emeğimin karşılığını almak amacıyla paketin ilk ücretinin üzerine belirli bir miktar ücret eklendikten sonra sadece bir kişi adına satılmıştır. Paketin herhangi bir forumda satış konusu dahi açılmamıştır.
BerkTUANA BerkTUANA kişisinin kim olduğuna dair bir bilgimde bulunmamakta .

Son düzenleme:
Öncelikle merhabalar, paket mustafabrave adlı şahıstan 19.11.2020 tarihinde ₺470'ye alınmıştır paket alındıktan 3.5 ay sonra Reasy adlı ortağım ile iletişime geçip bizden paketi almak istediler. Ortada ne kadar mustafabrave'nin emeği olduysa da 3.5 aylık süreçte paketteki log sistemi ve çoklu karakter haricindeki her şey değişmiştir benim paketin içine dahil ettiğim ücretli scriptler ve 3.5 aylık emeğimin karşılığını almak amacıyla paketin ilk ücretinin üzerine belirli bir miktar ücret eklendikten sonra sadece bir kişi adına satılmıştır. Paketin herhangi bir forumda satış konusu dahi açılmamıştır.

Paketin herhangi bir forumda satış konusu dahi açılmamıştır.
Forumda satış konusudahi açılmamıştır diyosun fakat biraz önce konuyu kapattırdık:

Paketin herhangi bir forumda satış konusu dahi açılmamıştır.
Forumda satış konusudahi açılmamıştır diyosun fakat biraz önce konuyu kapattırdık:
Açılan satış konusunun benim ile bir alakası yoktur ve kendilerine paketi paylaşmak adı altında bir izin verilmemiştir.

Ressource´larin isimlerini degistirmek kolaydir.

Emek calmaniz çok üzücü.

Basit bir prop sorununu bile çözemeyen sen nasıl da, 3-5 ayda pakette dağlar kadar fark yaratabiliyosun, ve hangi hakla pakette ne kadar değişiklik yapmışsan bile satma hakkını elde ediyorsun bunu açıklayabilirmisin?

Paket satın alayım, resource isimlerini değiştireyim, paketi satayım kar yapayım, sunucumda paketi kullanayım, paketi aldığım kişiye haber vermeyeyim. Neden çünkü tek akıllı benim :cool:

Merhabalar,
Şikayet konusu, FiveM Türk Moderatörüne açıldığı için konu hakkında biraz konuşmanızı istedim. İki tarafta kendi görüşlerine göre haklılar, Juke ve MustafaBrave ile konuştum ve olaya objektif olarak bakmaya çalıştım. Brave kişisinin temel alt yapısını kullanarak, pakete kendi eklentilerini yahut özellikler ekleyerek içeriğini çoğaltmış ve bu paketi de diğer kullanıcılara satarak kar etmek istemiş veyahut bir amaçla satmak istemiş. Burada ki ince bir çizgi, paket üzerinde 3.5 ay gibi uzun bir süre zarfında uğraşılarak edit çekilmiş, paralı eklentiler alınmış ve özellikler eklenmiş.

22 Şubattan bu yana bir problem yokken, bir anda forma paylaşılan bir konu ile olayı tekrardan büyütmeye çalışıyorsunuz. Bu iki taraf için geçerlidir, şahsi veyahut bir taraf için konuşmuyorum. Bu olayı kendi aranızda çözüme kavuşturacağınızı ümit ediyorum, iki tarafın da saygılı ve hoşgörülü bakmasını istiyorum bu olaya ve KONUYU KİLİTLİYORUM.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın yada üye olun!

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın veya kayıt olun!

Kayıt ol

Forumda bir hesap oluşturmak tamamen ücretsizdir.

Şimdi kayıt ol
Giriş yap

Eğer bir hesabınız var ise lütfen giriş yapın

Giriş yap

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Tema düzenleyici

Tema özelletirmeleri

Granit arka planlar

Lütfen Javascript'i etkinleştirin!Javascript'i etkinleştirin!