Neler yeni

Foruma hoş geldin, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Türkiye'nin İlk ve tek FiveM forum adresi

Forum adresimize hoş geldin FiveMTürk olarak amacımız siz değerli kullanıcılarımıza en aktif fikir ve paylaşım platformu sunmak bir yana en güvenilir şekilde alışveriş yapabileceğiniz bir platform sunmaktır.
DF DF
DF DF
DF DF

Soru Inventoryhud 2.3 ile police ve motel gibi mekanların actions menu item koyma almasını değiştirmek ?

alpysl

Üye
FT Kullanıcı
Herkese kolay gelsin, bir script üzerinde çalışıyorum ama bazı hata kodları alıyorum bu konuda bana yardımcı olabilirseniz çok sevinirim şimdiden teşekkür ederim.

Başlıkta da belirttiğim gibi inventoryhud 2.3 kullanıyorum ve bu envanteri F2 tuşuna bastığınızda çıkan görünümü ben kullandığım motel scripti veya polis scripti kısaca içine item koyabileceğimiz kasa özelliği bulunan scriptlere entegre etmeye çalışıyorum fakat bunu yaparken bazı sorunlar ile karşılaşıyorum. İlk başta kodu eklediğim zaman ve item koymayı açtığımda böyle bir hata alıyorum hata kodları F8 de böyle gözüküyor ve kullandığım kod dizini esx_policejob/client/main.lua 268-277 arası değiştirmemiz gerekiyor tabiki aynı zamanda esx_policejob/server/main.lua daki kodları değiştirmem gerekti bu dosyanın paylaşıldığı form'a yazdım ama daha cevap alamadım yardımcı olabilirseniz çok sevinirim.

DF
Herkese kolay gelsin, bir script üzerinde çalışıyorum ama bazı hata kodları alıyorum bu konuda bana yardımcı olabilirseniz çok sevinirim şimdiden teşekkür ederim.

Başlıkta da belirttiğim gibi inventoryhud 2.3 kullanıyorum ve bu envanteri F2 tuşuna bastığınızda çıkan görünümü ben kullandığım motel scripti veya polis scripti kısaca içine item koyabileceğimiz kasa özelliği bulunan scriptlere entegre etmeye çalışıyorum fakat bunu yaparken bazı sorunlar ile karşılaşıyorum. İlk başta kodu eklediğim zaman ve item koymayı açtığımda böyle bir hata alıyorum hata kodları F8 de böyle gözüküyor ve kullandığım kod dizini esx_policejob/client/main.lua 268-277 arası değiştirmemiz gerekiyor tabiki aynı zamanda esx_policejob/server/main.lua daki kodları değiştirmem gerekti bu dosyanın paylaşıldığı form'a yazdım ama daha cevap alamadım yardımcı olabilirseniz çok sevinirim.
Aynı konu hakkında çalışıyorum dostum eğer bilgi edinebilirsen cevap alamadan başa bir yerden yardımcı olursan sevinirim bende bi gelişme yakalarsam paslarım buraya iyi çalışmalar..

DF

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın yada üye olun!

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın veya kayıt olun!

Kayıt ol

Forumda bir hesap oluşturmak tamamen ücretsizdir.

Şimdi kayıt ol
Giriş yap

Eğer bir hesabınız var ise lütfen giriş yapın

Giriş yap

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Tema düzenleyici

Tema özelletirmeleri

Granit arka planlar

Lütfen Javascript'i etkinleştirin!Javascript'i etkinleştirin!