Neler yeni

Foruma hoş geldin, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Türkiye'nin İlk ve tek FiveM forum adresi

Forum adresimize hoş geldin FiveMTürk olarak amacımız siz değerli kullanıcılarımıza en aktif fikir ve paylaşım platformu sunmak bir yana en güvenilir şekilde alışveriş yapabileceğiniz bir platform sunmaktır.
DF DF
DF DF
DF DF

Hizmeti Aldı Karışılığını Vermedi

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

DrenkModraof

Üye
Yasaklandı
FT Kullanıcı
Merhabalar bugün @G3VEZE Dostumun emek verdiği fakat emeğinin karşılığını vermeyen arkadaş hakkında bir şikayet konusu açıyorum arkadaş 5 gündür veri merkezinde olduğu için her saat discordda aktif fakat cevap falan verdiği yok yazıyoruz veri merkezindeyim diye geçiştiriyor makinalar kapalı diyor adamın makinası açık şifresini değiştirmiş şaka gibi böyle insanlar yüzünden Türklere birşey satılmıyor.İş yapılmıyor şaka gibi ama değil.

Bu Fotoğrafta Makinanın Bakımı Başlıyor (sahte bakım)

44796

Arkadaş ile tanışıyoruz :D

44809

Arkadaştan Ümidimi Kestiğimiz an :

44798

arkadaş 5 gündür veri merkezinde yatıp kalkıyor herhalde oyun falan oynuyor ama discorda baktığı yok kişiye gerekli işlemlerin uygulanmasını arz ederim.

Kişinin Forum Kullanıcı Adı : @brkalkn1907

Moderatör tarafında düzenlendi:
Not : Ben Makine Almadım Arkadaşın paketini fixledim makine kısmı olayı şu adam makinasının şifresini değiştiriyor makinem bakımda diye geçiştiriyor.

44801

Teşekkürler birisi paket çalar birisinin buglarını fixleriz ödemesini yapmaz falan yabancılarda bu sorunlar olmuyorken Türklerde hep aynı problemleri yaşıyoruz.
Yabancılar bir oluyor ve birşeyler yapmaya çalışıyorlar hani birde adamlarda emeğe saygı var. (Büyük bir çoğunlukta)
TR de herkes kendini düşünüyor aga kafayı yersin xD Günlük öğünümüz ihanet olmuş ve üstüne ihanet edilen taraf suçlu çıkıyor gülünç bir durumdayız :D

Kimseye güvenimiz kalmadı, fivem türkiye sağolsun.

Not : Ben Makine Almadım Arkadaşın paketini fixledim makine kısmı olayı şu adam makinasının şifresini değiştiriyor makinem bakımda diye geçiştiriyor.

Ekli dosyayı görüntüle 44801
Benzer birşeyi geçtiğimiz günlerde bizde yaşadık geçmiş olsun. 3 ay boyunca uğraştık paket ile fakat adam makinenin şifresini değiştirdi. Acı olan şey ise makineyi sıfırlattım demesi ve ardından bana pakete giriş logu düşmesi. Bunların soyu tükenmez.

Benzer birşeyi geçtiğimiz günlerde bizde yaşadık geçmiş olsun. 3 ay boyunca uğraştık paket ile fakat adam makinenin şifresini değiştirdi. Acı olan şey ise makineyi sıfırlattım demesi ve ardından bana pakete giriş logu düşmesi. Bunların soyu tükenmez.
maalesef :(

geçmiş olsun , klasik fivem tr piyasası

44842

Kişi ile konuştuk bu hafta içi gerekli ücreti ödeyeceğini söyledi anlaştığımız gibi olur ise şikayetimi geri çekeceğim.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın yada üye olun!

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın veya kayıt olun!

Kayıt ol

Forumda bir hesap oluşturmak tamamen ücretsizdir.

Şimdi kayıt ol
Giriş yap

Eğer bir hesabınız var ise lütfen giriş yapın

Giriş yap

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Tema düzenleyici

Tema özelletirmeleri

Granit arka planlar

Lütfen Javascript'i etkinleştirin!Javascript'i etkinleştirin!