Neler yeni

Foruma hoş geldin, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Türkiye'nin İlk ve tek FiveM forum adresi

Forum adresimize hoş geldin FiveMTürk olarak amacımız siz değerli kullanıcılarımıza en aktif fikir ve paylaşım platformu sunmak bir yana en güvenilir şekilde alışveriş yapabileceğiniz bir platform sunmaktır.
DF DF
DF DF
DF DF

Sunucu Arıyoruz Hard RP ve Ems rolüne değer veren sunucu arıyorum.

skylla

Üye
FT Kullanıcı
Merhaba ben uzun süredir sunucu arıyorum ve bulamadım Ems rolune değer veren ve hard RP olan bir sunucu arıyorum bilen varsa yazabilir mi?

DF
Merhaba incelemek isterseniz konumuz bıraktığım linkte.

DF
Merhaba ben uzun süredir sunucu arıyorum ve bulamadım Ems rolune değer veren ve hard RP olan bir sunucu arıyorum bilen varsa yazabilir mi?
🔥 SUNUCUMUZUN KISA VE GENEL TANITIMI :
🔥 Whitelist
🔥 %70 sosyal , %30 gun
🔥 Birbirinden kaliteli roller
🔥 Göz yormayan mlo ve ymapler
🔥 Birbirinden farklı scriptler
🔥 Ekip yardımları
🔥 En uygun donate sistemi
🔥 Kaliteli, işini bilen, her daim aktif yönetim ve yetkili kadrosu

🔥 WAXYRP olarak sizi aramızda görmekten mutluluk duyarız :) 🔥
Discord :
Kişisel discord : iremk67

DF
Tr de görülmeyen EMS scriptleri ve assentler mevcut discord bırakıyorum yaz konuşalım. discord : Gerowald

DF
Konu tarafımca doğru kategoriye taşınmıştır.

24 saat içerisinde kurallara uygun bir şekilde konunuzu düzenleyiniz.

DF
🌟 4/20 Roleplay Sunucu Tanıtımı 🌟

Hoş geldiniz, Roleplay tutkunları! 🎭🎮

🎉 4/20 Roleplay sunucusunda, rol yapma dünyasının kapılarını aralamaya hazır olun! Sunucumuz, Hard Ekonomi ve Eğlence odaklı yapısıyla size benzersiz bir deneyim sunuyor. Klasik roleplay deneyimlerinden sıyrılarak, detaylı ekonomi sistemi ve dinamik eğlence alanları ile fark yaratıyoruz. İşte neden 4/20'yi tercih etmelisiniz:

🔹 Hard Ekonomi: Ekonomi sistemimiz, gerçekçi bir finansal ortam sunar. Para kazanmak ve harcamak sadece bir oyun değil, gerçek bir strateji ve beceri gerektirir. İşletme kurabilir, ticaret yapabilir, emlak yatırımları gerçekleştirebilir ve daha fazlasını yapabilirsiniz. Pazarın nabzını tutun, ekonomik fırsatları değerlendirin ve zenginliğinizi artırmak için en iyi stratejiyi geliştirin!

🔹 Aktif ve Dostane Topluluk: 4/20 Roleplay, dostane ve destekleyici bir topluluğa sahiptir. Deneyimli yönetim ekibimiz ve ilgili oyuncularımız ile kendinizi hemen evinizde hissedeceksiniz. Sorularınızı sormaktan çekinmeyin ve topluluk içinde yerinizi alın!

🔗 Sunucu Adresi:

🎈 4/20 Roleplay – Gerçekçiliğin ve Eğlencenin Buluşma Noktası! 🎈

DF
Merhabalar, kendimde uzun bir süre EMS Rolü yapan biri olarak yetkilisi olduğum GalaxyV sunucusunda rolünüze sonuna kadar değer verileceğini temin ederim. Sunucumuz HardRP, Zor Ekonomi ve +18 yaş sınırındadır. Dilerseniz sunucumuza katılıp merak ettiğiniz konular hakkında sesli de konuşabiliriz. Ayrıca sunucumuzun sosyal rol ağırlıklı olduğunuda belirtmek isterim.

Sunucumuzun Adresi:

DF

Merhaba! Sosyal & Hard RP bir sunucu arıyorsanız tam anlamıyla sunucumuz size göredir. Yalnızca EMS mesleğine değil tüm mesleklere saygımız vardır. Sizleri aramızda görmekten mutluluk duyarız. Discord adresimiz;

DF
**RAVİEST ROLEPLAY OYUNCULARIMIZIN İSTEKLERİ DOĞRULTUSUNDA İLERLİYORUZ**
- Hard Ekonomi Düzeyi
- Ağırlıklı Sosyal , Yerinde GunRP ( %75 Sosyal - %25 Gun )
- Gelişmiş Scriptler
- Etkinlikler Ve Çekilişler
- Yeni Telefon Paketi
- İllegal Ve Legal Rol Şansları
- Uwu Cafe , Göl Bar , Disco Gibi Sosyal Alanlar
- Oyun İçi Parayla Alınan MODLU Araçlar
- FPS Optimizasyonu
- Gelişmiş YMAP Eklentileri
- Gelişmiş Meslekler
- 2020 FİVEM TOP 5 Sunucularındanız

**RAVİEST ROLEPLAY İLANLARIMIZ**
- EMS Aranıyor
- Holding Aranıyor
- Çete Aranıyor
- İllegal - Legal Oluşumlar Aranıyor
- Özelleştirilmiş Ekip Aranıyor
- LSSD Aranıyor
[COLOR=rgba(var(--xgtBirincil-m))]- PD Aranıyor [/COLOR]

**RAVİEST ROLEPLAY ŞEHİRDEKİ OLUŞUMLAR**
- Şehrimizde Mekanik-Emlak-Taksi Bulunmaktadır.
- 4 Aile Mevcuttur.
- Aktif Rol Döndüren Oyuncularımız Vardır.

**DETAYLI BİLGİ İÇİN SUNCUMUZA KATILIP BİLGİ ALABİLİRSİNİZ**

DF

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın yada üye olun!

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın veya kayıt olun!

Kayıt ol

Forumda bir hesap oluşturmak tamamen ücretsizdir.

Şimdi kayıt ol
Giriş yap

Eğer bir hesabınız var ise lütfen giriş yapın

Giriş yap

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Tema düzenleyici

Tema özelletirmeleri

Granit arka planlar

Lütfen Javascript'i etkinleştirin!Javascript'i etkinleştirin!