Neler yeni

Foruma hoş geldin, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Türkiye'nin İlk ve tek FiveM forum adresi

Forum adresimize hoş geldin FiveMTürk olarak amacımız siz değerli kullanıcılarımıza en aktif fikir ve paylaşım platformu sunmak bir yana en güvenilir şekilde alışveriş yapabileceğiniz bir platform sunmaktır.
DF DF
DF DF
DF DF

Script Hapishane ymap ve doorlockları olan varsa paylaşabilir mi?

caisy23

Üye
FT Kullanıcı
Başlıkta belirttiğim gibi, hapishane mapi ve doorlocklarına ihtiyacım var. Elinde olan lütfen paylaşabilir mi?

Başlıkta belirttiğim gibi, hapishane mapi ve doorlocklarına ihtiyacım var. Elinde olan lütfen paylaşabilir mi?
Öncelikle merhabalar. İstediğiniz hapishane ymapini bilmiyorum fakat aşağıya güzel bir tane ymap yazıyorum. Umarım hoşunuza gider :)

Map :
VT :

Doorlock :
VT :

NOT : Mape ait bir video bulunmaktaydı fakat Streamable videoyu kaldırmış. Ondan dolayı örnek bir video bulunmamaktadır.

Öncelikle merhabalar. İstediğiniz hapishane ymapini bilmiyorum fakat aşağıya güzel bir tane ymap yazıyorum. Umarım hoşunuza gider :)

Map :
VT :

Doorlock :
VT :

NOT : Mape ait bir video bulunmaktaydı fakat Streamable videoyu kaldırmış. Ondan dolayı örnek bir video bulunmamaktadır.
Bunu denedim fakat bazı kapıları kilitlenemediği için yada kapı kodlarını arattığımda bulamadığım için hapise gönderilen oyuncu elini kolunu sallayarak cıkabiliyor. Kilit eklemeyi denedim fakat asıl kilitli olması gereken kapının hash koduna ait bir kapı idsi bulamadım. Umarım kendimi anlatabilmişimdir.

Bunu denedim fakat bazı kapıları kilitlenemediği için yada kapı kodlarını arattığımda bulamadığım için hapise gönderilen oyuncu elini kolunu sallayarak cıkabiliyor. Kilit eklemeyi denedim fakat asıl kilitli olması gereken kapının hash koduna ait bir kapı idsi bulamadım. Umarım kendimi anlatabilmişimdir.
Şuan anlık olarak benim arkadaşım da denedi fakat herhangi bir hata bulamadık. Benim koyduğum linkte belki bir sıkıntı olabilir çünkü biz ymap'in kodlarında ve doorlocklarda biraz değişiklik yaptık. Elinde başka olan varsa paylaşırsa daha güzel olur. İyi forumlar.

Şuan anlık olarak benim arkadaşım da denedi fakat herhangi bir hata bulamadık. Benim koyduğum linkte belki bir sıkıntı olabilir çünkü biz ymap'in kodlarında ve doorlocklarda biraz değişiklik yaptık. Elinde başka olan varsa paylaşırsa daha güzel olur. İyi forumlar.
Yardımınız için teşekkür ederim yinede başka elinde olan varsa diye bekleyeyim.

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın yada üye olun!

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın veya kayıt olun!

Kayıt ol

Forumda bir hesap oluşturmak tamamen ücretsizdir.

Şimdi kayıt ol
Giriş yap

Eğer bir hesabınız var ise lütfen giriş yapın

Giriş yap

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Tema düzenleyici

Tema özelletirmeleri

Granit arka planlar

Lütfen Javascript'i etkinleştirin!Javascript'i etkinleştirin!