Neler yeni

Foruma hoş geldin, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Türkiye'nin İlk ve tek FiveM forum adresi

Forum adresimize hoş geldin FiveMTürk olarak amacımız siz değerli kullanıcılarımıza en aktif fikir ve paylaşım platformu sunmak bir yana en güvenilir şekilde alışveriş yapabileceğiniz bir platform sunmaktır.
DF DF
DF DF
DF DF

GTAGold Roleplay

• Konbuyu başlatan sh1no
  • Başlangıç tarihi
  • Cevaplar 1
  • Görüntüleme 729
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

sh1no

Üye
FT Kullanıcı
Discord
SH1NO#9996
6DLydP.png

o6R3Eb.png

Öncelikle Merhabalar, Sunucumuzun açılış tarihi 2019 , ilk proje sahibi olduğum sunucu ismi DarkDream Roleplay'dı zamanında baya başarılar katmıştık , şimdi GTAG oynayan veya oynamayan arkadaşlar olduğunu biliyorum , ilk başta güzel bir açılış yapsakta zamanında yönetimde olan kavga dolasıyla kapatıldı açıldı ve kapatıldı. İlk başlarda herkes adına ben özür dileyerek sunucumuzun kalitesini arttırmaya devam edeceğiz. Şuanda sunucu açılılalı 5 ay oluyor fakat 5 ayda cok iyi başaları yakaladık. Size bunları neden mi anlattım? Şu hani 1 ay , 2ay, 1 sene açılıp kapanan sunucular var ya hah işte.. O sunucuları unutun ve gerçekten bizimle azimle açaçağımız ve kapatmıyacağımız sunucumuzu tercih etmeyi yada en azından denemenizi önermek adına bunları sizlere anlattım. Neden mi GTAG? Emin olun belli bir süre oynadığınızda kaliteyi hissediceksiniz. Sunucumuzda çekilişler oluyor. Genellikle çekilen şeyler oyun içi değil oyun dışı şeyler oluyor. Pek kime ne verdiğimi dile getirmek istemem ama fakat en azından geçen bir arkadaşa RDR2 verdiğimiz oluyor diyebilirim ? Uzun lafın kısası.. Bu özel sunucumuza davetlisiniz.
Sevgilerimle , 'sh1no

By5P4v.png

Sunucu Adı: GTAGold Roleplay Website : [gta.gold]
Sunucu Maksimum Kişi Sayısı: 60
Günlük Ortalama Oyuncu Sayısı: +20-40
Sunucu Durumu: Kapalı
Ts3 IP: ts3.gta.gold

Ey48yg.png

Sunucumuzda araba modları kullanmıyoruz , Sunucumuzda bazı rollerden fotoğraf. Genellikle beni bilen bilir ben FPS çok dikkat eden birisiyim çok önemli bir sistem olsa bile FPS duşurduğu için onu test etmeden koymam bu yüzden FPS sorununda çok takmayın ve sizleride sunucumuza bekliyoruz. Sistemlerimizle ilgili olarak TR ilk ev soygununu biz getirdik ve ilk slotlu envanter sisteminide biz getirdik bunların videolarını bakarak görebilirsiniz.

Sadece birkaçı daha fazlası için
adresimize göz atabilirsiniz.

XbrPWD.png

Son düzenleme:
Daha yeni bir tanıtım oluşturduğunuz için bu ilk konunuzu kapatıyorum.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın yada üye olun!

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın veya kayıt olun!

Kayıt ol

Forumda bir hesap oluşturmak tamamen ücretsizdir.

Şimdi kayıt ol
Giriş yap

Eğer bir hesabınız var ise lütfen giriş yapın

Giriş yap

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Tema düzenleyici

Tema özelletirmeleri

Granit arka planlar

Lütfen Javascript'i etkinleştirin!Javascript'i etkinleştirin!