Neler yeni

Foruma hoş geldin, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Türkiye'nin İlk ve tek FiveM forum adresi

Forum adresimize hoş geldin FiveMTürk olarak amacımız siz değerli kullanıcılarımıza en aktif fikir ve paylaşım platformu sunmak bir yana en güvenilir şekilde alışveriş yapabileceğiniz bir platform sunmaktır.
DF DF
DF DF
DF DF

Yardım GCPHONE Nasıl Çalıştırabilirim ?

rhmnkls

Üye
FT Kullanıcı
Discord
LINCOLN#5555
İnternette araştırırken bulduğum bir gcphone var nasıl bayaaaa amatör olduğum için nasıl çalıştırıcağımı bulamadım . yardımcı olabilicek arkadaşlar için link bırakıcam bi el atın bee...

Ben bildiğim kadarıyla kurum sql'ini okuttum telefonu eline alıyor görüntü yok ....

KONUYU YANLIŞ YERE AÇTIYSAM DÜZELTEBİLİR MİSİNİZ ?

Öncelikle merhaba :) adımları sıralıyorum olmaz ise tekrardan belirtin yardımcı olalım
1 - Telefon scriptini Script kalsörüne atın
2 - server.cfg ye "start telefonscriptininisimi" şekilinde yazın
3 - Scriptin dosyasının içindeki SQL i okuttuğunuza emin olun
4 - Eğer hepsini yaptıysanız ve telefon elinize gelmiyorsa belirtin eğer geliyorsa ve beyaz ekransa oynadığınız diğer sunucuların wallpaperinden kaynaklı bir sorun vardır. hangi sorun ile karşılaştığınızı söyleyin yardımcı olmaya çalışayım

D
Öncelikle merhaba :) adımları sıralıyorum olmaz ise tekrardan belirtin yardımcı olalım
1 - Telefon scriptini Script kalsörüne atın
2 - server.cfg ye "start telefonscriptininisimi" şekilinde yazın
3 - Scriptin dosyasının içindeki SQL i okuttuğunuza emin olun
4 - Eğer hepsini yaptıysanız ve telefon elinize gelmiyorsa belirtin eğer geliyorsa ve beyaz ekransa oynadığınız diğer sunucuların wallpaperinden kaynaklı bir sorun vardır. hangi sorun ile karşılaştığınızı söyleyin yardımcı olmaya çalışayım
Dediklerini yaptım zaten dostum sorunum şu telefonu animasyon olarak eline alıyor fakat sağda açılan telefon ekranı hiç yok telefonda yok boşluk :D sorunum bu yüksek ihtimalle script çalışıyor fakat eksik bir şeyler var :D

attığın linkte scriptin html i ayrı bir dosyada onu da gcphone un içine attın mı

attığın linkte scriptin html i ayrı bir dosyada onu da gcphone un içine attın mı
Dostum dosyayı bi indirdiğimdeki adıyla çalıştırdım olmadı bide dosyanın adını html olarak değiştirdim fakat yine çalışmadı sebebi ne olabilir ?

discorddan destek vermiyorum sunucuyu resleyip tekrar girin ve kendi idnize telefon vermeyin deneyin

discorddan destek vermiyorum sunucuyu resleyip tekrar girin ve kendi idnize telefon vermeyin deneyin
Üstteki Hatayı Çözdüm Telefon Hatası çözülmedi Dediklerini yapmıştım zaten üstüme telefon verdim ama yemedi çalışmıyor hala

Afedersin sorununu tam anlayamadım fotoğrafmı çekemiyorsun telefonda beyaz ekranmı var ?

Afedersin sorununu tam anlayamadım fotoğrafmı çekemiyorsun telefonda beyaz ekranmı var ?
scripti indirdim server.cfg den start da verdim fakat telefonu cebinden çıkartıyor sağda açılan telefon penceresi hiç gelmiyor

scripti indirdim server.cfg den start da verdim fakat telefonu cebinden çıkartıyor sağda açılan telefon penceresi hiç gelmiyor
v2.2 gcphone'da bende yaşamıştım lisanslı olması durumundan olduğunu söylendi.

dostum o kadar bilgim yok o söylediğin ne onu bile bilmiyorum :D kendi çapımda eğlence amaçlı takılıyorum paylaşılmış scriptleri kullanıyodum kendi yaptığım en azından düzenlediğim bişey olsun istediğim için hep yabancı kaynaklardan bakıyorum burdakilerin çoğu bitmiş tamamlanmış scriptler alıp koyup start vermek kolaya kaçmak gibi birazcık en azından türkçeleştireyim bişey yapmış olayım yaparkende kafama bişeler girer diye takılıyorum işte ama saol yinede bilgilendirmen için.... eğer sorun buysa başka bakıcaz çare yok :D

dostum o kadar bilgim yok o söylediğin ne onu bile bilmiyorum :D kendi çapımda eğlence amaçlı takılıyorum paylaşılmış scriptleri kullanıyodum kendi yaptığım en azından düzenlediğim bişey olsun istediğim için hep yabancı kaynaklardan bakıyorum burdakilerin çoğu bitmiş tamamlanmış scriptler alıp koyup start vermek kolaya kaçmak gibi birazcık en azından türkçeleştireyim bişey yapmış olayım yaparkende kafama bişeler girer diye takılıyorum işte ama saol yinede bilgilendirmen için.... eğer sorun buysa başka bakıcaz çare yok :D
rica ederim iyi günler başka bir phone dene.

Arkadaşlar başka çözümü olan varmı acaba

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın yada üye olun!

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın veya kayıt olun!

Kayıt ol

Forumda bir hesap oluşturmak tamamen ücretsizdir.

Şimdi kayıt ol
Giriş yap

Eğer bir hesabınız var ise lütfen giriş yapın

Giriş yap

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Tema düzenleyici

Tema özelletirmeleri

Granit arka planlar

Lütfen Javascript'i etkinleştirin!Javascript'i etkinleştirin!