Neler yeni

Foruma hoş geldin, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Türkiye'nin İlk ve tek FiveM forum adresi

Forum adresimize hoş geldin FiveMTürk olarak amacımız siz değerli kullanıcılarımıza en aktif fikir ve paylaşım platformu sunmak bir yana en güvenilir şekilde alışveriş yapabileceğiniz bir platform sunmaktır.
DF DF
DF DF
DF DF

FULL modlu araçlara sahip olan Sv

• Konbuyu başlatan vbayv
  • Başlangıç tarihi
  • Cevaplar 10
  • Görüntüleme 799

vbayv

Üye
FT Kullanıcı
FULL modlu araçlara sahip bir fivem sunucusu arıyorum,(ıc parayla alınabılen) gta v araçlarını görmekten bunaldım yok mu yüksek sistem isteyen güzel bir rp sunucusu ya

knk 1.5 iskender veriyorum yanına bide

FULL modlu araçlara sahip bir fivem sunucusu arıyorum,(ıc parayla alınabılen) gta v araçlarını görmekten bunaldım yok mu yüksek sistem isteyen güzel bir rp sunucusu ya
varrsa bende oynamak isterim arada sırada

knk 1.5 iskender veriyorum yanına bide
Kanka avrupa sv lerı gta v aracı olmasın dıye 40 takla atıyor bızımkiler donate de donate paraya da para dıye ağlıyor ? normal bi tartışma konusu değil mi sence ? neden mılletın yaptıgı lısanslı araca bınmek yerıne çakma elegy e bıneyım kı ?

Kanka avrupa sv lerı gta v aracı olmasın dıye 40 takla atıyor bızımkiler donate de donate paraya da para dıye ağlıyor ? normal bi tartışma konusu değil mi sence ? neden mılletın yaptıgı lısanslı araca bınmek yerıne çakma elegy e bıneyım kı ?
çok haklısın bu arada kanka , paralı olmayan sunucu yok diye b,iliyorum ama

çok haklısın bu arada kanka , paralı olmayan sunucu yok diye b,iliyorum ama
millet olarak oyun bile olsa birbirimize geçirmeyı çok sevıyoruz. kesınlıkle yapılmalı. fıveme lısanslı araç surmek için bile giren arkadaşlarım var :D bide rp oldugunu dusunsene Ya :D

millet olarak oyun bile olsa birbirimize geçirmeyı çok sevıyoruz. kesınlıkle yapılmalı. fıveme lısanslı araç surmek için bile giren arkadaşlarım var :D bide rp oldugunu dusunsene Ya :D
elbet bir güNN

Kankam modlu araç sürmek istiyorsan freeroam sunucularını tercih edebilirsin.

Aç bi local host bak keyfine

bi dönem sunucu açmıştım +40 çekiyordu normal gta araçları yerine modladım ve öyle devam ettik mesela asea bir toyota gibi :) ama değerimiz bilinmedi düştük ve sunucu 4-5 çekerken kapatma kararı aldık

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın yada üye olun!

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın veya kayıt olun!

Kayıt ol

Forumda bir hesap oluşturmak tamamen ücretsizdir.

Şimdi kayıt ol
Giriş yap

Eğer bir hesabınız var ise lütfen giriş yapın

Giriş yap

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Tema düzenleyici

Tema özelletirmeleri

Granit arka planlar

Lütfen Javascript'i etkinleştirin!Javascript'i etkinleştirin!