Neler yeni

Foruma hoş geldin, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Türkiye'nin İlk ve tek FiveM forum adresi

Forum adresimize hoş geldin FiveMTürk olarak amacımız siz değerli kullanıcılarımıza en aktif fikir ve paylaşım platformu sunmak bir yana en güvenilir şekilde alışveriş yapabileceğiniz bir platform sunmaktır.
DF DF
DF DF
DF DF

Paylaşım Fotoğraflı Kıyafet Mağazası

atac

Üye
FT Kullanıcı
Merhaba öncelikle belirtmek isterim ki script benim tarafımdan yapılmadı. Ben sadece scripti Türkçeleştirdim ve sizi az da olsa zahmetten kurtarmak istedim aynı zamanda scriptten haberi olmayan kişiler için de iyi olacağını düşündüm.

Scriptin işlevi fotoğraflarda da göreceğiniz gibi kıyafet mağazasını fotoğraflı hale getirip işinizi kolaylaştıracak.

UYARI : Eğer sunucunuzda modlu kıyafetler var ise (bkz. EUP) bunlar fotoğrafta gözükmeyecektir bu sebeple karışıklığa sebep olabilir sunucusnda modlu kıyafet kullananların kullanmasını önermiyorum.

----------------------
Gerekli Eklentiler:

• Skinchanger
  • esx_skin (or skincreator)
  • esx_datastore
  • esx_property

( Yenilendi başta menünün türkçe olmayan linkini atmışım bu sürüm full türkçe)

Ekli dosyalar

• Screenshot_3.jpg
    Screenshot_3.jpg
    261.9 KB · Görüntüleme: 1,501
Son düzenleme:
Nasıl kurulur ?

Eğer önceden sunucunda kıyafet mağazası ve aksesuar mağazası scripti kurmadıysan sql kur. Ancak emin olmak için yinede kurmak isteyebilirsin tekrardan sql kurmak database'ine bir sorun yaratmayacaktır.(Aynısı olduğu için error verecek ve durduracaktır)

Sonrasında bu iki dosyayı [esx] klasörüne at server.cfg de startlarını vermen yeterli olacaktır.
Ancak gerekli eklentiler kesinlikle sunucunda bulunması gerekmektedir aksi halde script çalışmayacaktır.

O EKLENTİLERİ NERDEN EKLEYEBİLİRİZ

sunucuya yükledim ama menü kısmındaki herşey başka bir dil

O EKLENTİLERİ NERDEN EKLEYEBİLİRİZ

Hangi eklentiler acaba

Gerekli Eklentiler:
  • Skinchanger
  • esx_skin (or skincreator)
  • esx_datastore
  • esx_property
bunlar ise linklerini tek tek atamam ancak google'da rahatça bulabilirsin zaten bunlar sunucun için temel dosyalar diyebilirim.

Merhaba iyi forumlar tüm eklentiler mevcut fakat menü açılıyor kıyafet değişmiyor ve geri kapanmıyor sebebi ne olabilir

Merhaba iyi forumlar tüm eklentiler mevcut fakat menü açılıyor kıyafet değişmiyor ve geri kapanmıyor sebebi ne olabilir
fn_clothes_ui
esx_eden_clotheshop
esx_accessories
Bunlar açıksa kapatınız.

Son düzenleme:
Beyler bu sistem çok kastırıyor ben çözememiş olabilirim ama sunucunuzu aktif etmeden test etmenizi tavsiye ederim, özellikle bu sistemi kurduktan sonra oyuncu kayıt ekranlarında problemler yaşanıyor

paylaşımın için teşekkürler, ancak anlamadığımdan soruyorum. bu scriptin esx_property ile alakası nedir? evlerdeki kıyafet dolabı vs mi?

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın yada üye olun!

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın veya kayıt olun!

Kayıt ol

Forumda bir hesap oluşturmak tamamen ücretsizdir.

Şimdi kayıt ol
Giriş yap

Eğer bir hesabınız var ise lütfen giriş yapın

Giriş yap

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Tema düzenleyici

Tema özelletirmeleri

Granit arka planlar

Lütfen Javascript'i etkinleştirin!Javascript'i etkinleştirin!