DARKDREAM arcade
boş supreme2h
lcsd JOTUN

Fivemturk FivemTürk Onaylanmış hesaplar hakkında ( Mavi Tik)

Hardware

𝐅𝐈𝐕𝐄𝐌𝐓𝐔𝐑𝐊
Administrator
23 Kas 2019
1,923
388
378
22
Discord
! Sado#9613
Merhaba değerli FivemTürk takipçileri , forum adresimizi her geçen gün daha güvenli ve kaliteli bir ortama dönüştürmeyi hedefliyoruz bu hedeflerimiz doğrultusunda bizim yanımızda olduğunuz için öncelikle teşekkür ederim.

Belki görmüşsünüzdür adımın kenarında bir Mavi bir rozet var nedir bu peki tick işareti diye soracak olursanız işte doğru yerdesiniz.

FivemTürk'deki onay rozeti kamuoyunun ilgisini çekebilecek bir hesabın orijinal olduğunun bilinmesini sağlar.

Rozet, hesap profilinde ismin yanında, Profil veya tema rengi özelleştirmelerine bağlı olmaksızın, her zaman aynı renktedir ve aynı konuma yerleştirilir.

Rozetin, ismin yanında değil de, örneğin profil fotoğrafı, başlık fotoğrafı veya kişisel bilgiler gibi başka bir yerde görüntülendiği hesaplar onaylanmış hesaplar değildir.

Onaylanmış rozetler, FivemTürk tarafından uygulanmalıdır; rozetin profil fotoğrafının veya arka plan fotoğrafının bir parçası olarak ya da onaylı olduğu hakkında şüphe uyandıracak herhangi bir şekilde kullanılması hesabın kalıcı olarak askıya alınmasına neden olur.


Hangi tür hesaplar onaylanır?

Kamuoyunun ilgisini çekebileceği belirlenen bir hesap onaylanabilir. Bu hesaplar genellikle tanınmış kişiler ve FivemTürk yönetimine kendisini doğrulatmış , veya lisans'a sahip olan kişilerdir.

Her atılan istek onaylanmaz.


Mavi Tik Almak Niye Önemlidir?

İnternet, yapısı gereği özgür bir ortamdır. Yani dileyen herkes istediği biri kişi yahut marka adına rahatlıkla profili, hesap, sayfa açabilmektedir. Diğer bir ifadeyle sosyal medyada; herhangi bir belge sunarak o kiş veya markanın temsilcisi olduğunuzu kanıtlamak zorunda değilsiniz. Bu yüzden sosyal medya kullanıcılarının bir hesabın gerçekten o kişiye ait olup olmadığını anlaması pek mümkün değildir. İşte, “mavi tik” bu nedenle önemlidir.

Avantajları Nelerdir?

Yeri gelmişken mavi tik almanın yani doğrulanmış profile sahip olmanın avantajlarını da sıralayalım. Buna göre onaylı profil kişi ya da işletmeye;

- Güvenilirlik
- Gerçeklik
- Prestij
- İtibar
- Forum üzerinde satış konusuna sahip olmadan tüm dosyalarınızın FivemTürk üzerinde korunması. (ör. Çalınıp paylaşılması durumunda anında müdahale ve ceza uygulanması gibi)
gibi avantajlar sağlar.


Onaylanma için ne gereklidir ?

Mavi tik almak sandığınız kadar kolay değil , öncelikle Mavi tik alabilmek için aşağıda verilen yazıyı bir not defterinde doldurmanız gereklidir.

Dosyalarınızın korunması için bir lisansa ihtiyacınız bulunmaktadır onu da
Linkleri görebilmek için Giriş yap veya Kayıt ol
linkte lisans oluşturabilirsiniz dosyalarınız için GitHub üzerinde.

Adınız:

Soyadınız:

Doğum Tarihiniz:

Neden Doğrulanmaya ihtiyaç duyuyorsunuz:

Bilinen Adınız(İnsanlar sizi kim diye biliyor):

Başvuru Sebebi(Gerçekçilik doğrulaması veya FivemTürk üzerinde dosyalarımın korunması şeklinde cevap verebilirsiniz.):

Talebini değerlendirebilmemiz için adını ve doğum tarihini gösteren bir devlet kurumu tarafından verilmiş kimliğin (ör. ehliyet ) veya resmi işletme belgeleri gereklidir.


Not: Resminizi göndermenize gerek yoktur. Sadece İsim soy isim ve doğrum tarihinizin görünmesi yeterlidir FivemTürk üzerinde doğrulanmanız için.
Daha sonrasında verdiğiniz bilgiler doğru ise onay rozeti almaya hak kazanacaksınız.


Peki başvuruyu nereden yapacağım ?


Linkleri görebilmek için Giriş yap veya Kayıt ol

Resimde alan gösterilmiştir.

Not: Birden fazla istek atmanız onaylanma isteğinize vereceğimiz cevabı kısaltmayacaktır. 
  • Beğen
Tepkiler: ugurakay

BU KONUYU GÖRÜNTÜLEYEN KULLANICILAR (Kullanıcı: 0, Ziyaretçi: 1)