Neler yeni

Foruma hoş geldin, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Türkiye'nin İlk ve tek FiveM forum adresi

Forum adresimize hoş geldin FiveMTürk olarak amacımız siz değerli kullanıcılarımıza en aktif fikir ve paylaşım platformu sunmak bir yana en güvenilir şekilde alışveriş yapabileceğiniz bir platform sunmaktır.
DF DF
DF DF
DF DF

fiveme noldu?

ilk önce şu fake hesabından bi çıkta canım benim ben oluşan sorunları belirttim çoğu insanda kabullendi ve düzgünce çıktılar senin derdin ne? ah ah akıllanmayacaksınız dostum :rolleyes:
Fake hesap mı? :D Buraya ismimi soy ismimi yazıp profil fotoğrafımı mı koymamı bekliyorsun? Nerissa benim 15 yıldır kullandığım nickname'im. Discord'da kendi fotoğrafım bağlantılarımda Youtube kanalıma kadar da vardı neyin fake hesabından bahsediyorsun "canım benim"? Ayrıca aynen, herkesin kabullenmesini gördüm ben herkes -kendi yönetim ekibin dahil- anana söverek çıktı. Sana da söylediğim gibi, suç senin değil bizim. Velet olduğunu bile bile sana güvendik haftalarca ama yapmamamız lazımdı. 12 yaşındaki bir çocuk olmana veriyorum daha da üzerine gelmiyorum. Hayırlı forumlar ?

DF
Haftalardır, günlerdir oyaladığın insanlar mı kabullenip düzgünce çıktılar? Ahahaha güldürme beni kardeşim discord hesabının genel sohbetini ondan mı kilitledin? Madem çok düzgün karşıladı herkes bıraksaydın insanlar düşüncelerini yazsaydı. Sana küfürsüz bir şekilde memnuniyetsizliğimizi dile getirdiğimizde bile anamıza bacımıza sövüp discorddan engel attın. Birazcık yaşın ve hayat tecrüben olsa seni muhattap alıp işin peşine düşerdim ama sen bir veletsin. En basit hataları bile düzeltemeyip yönetim yetkili kanalında "boşverin yarın açıcaz deriz" deyip orda bekleyen 300 kişiyi salak yerine koydunuz mu koymadınız mı. Senden 10 yaş büyük adama bile evladım diyebilecek kadar velet ve saygısızsın. Neyse yorumlardan gördüğümüz gibi Fivem toplumunda mimlenmiş bir trollsün. 2-3 sen gibi velet arkadaşınla şehir serverı kurup gun rp yaparsın artık iyi roller.

DF
Epic Games bedava dağıttı, olan bu :)

DF
epc games gta'yı ücretsiz yaymadan önce hemen hemen hiçbirşey yoktu hatta 2018 başları 2017 de mükemmel ötesiydi çok zevkliydi roller epicten sonra banlanan herkes yeni hesapla geliyo troll çok fazla gunrp ci tayfa çok fazla hile, dd*s desen heryerde :/

DF
fivem bir zamanlar gerçekten güzel ve eğlenceli hatta keyifli hatta en önemliside DÜZGÜN bir yerdi sonrasında ne olduda bu gunrpler türedi nopixel arcade falan bir anda ne oldu? ula eskiden taksimetreyi açar gay taksici rolü yapıp manyak manyak sürüp svden ban yerdik ne olduda şimdi çarpışan arabalar oynayıp dupe yapıp çatışan bir yer oldu? ya ne bilim eski zamanların aile mafya rolleri bile güzeldi bişeylere şaşırabiliyoduk örneğin bir modlu araç olsun hemen böyle oha çok ii falan diyorduk şimdi ise adamlar herşeyini sıfırdan yazıyorlar insanlar ise hm güzelmiş oynarız diyor çok değiştik ya valla bu resmen zamanında facebook kullanıp şimdi ise instagrama geçmemiz gibi bişi neyse çok boş yaptım ama genede özledim o zamanları sizde özledinizmi ya açık konuşalüm
haklısın fakat insanlarda sıkılmış olabilir kanka artık

DF
Fake hesap mı? :D Buraya ismimi soy ismimi yazıp profil fotoğrafımı mı koymamı bekliyorsun? Nerissa benim 15 yıldır kullandığım nickname'im. Discord'da kendi fotoğrafım bağlantılarımda Youtube kanalıma kadar da vardı neyin fake hesabından bahsediyorsun "canım benim"? Ayrıca aynen, herkesin kabullenmesini gördüm ben herkes -kendi yönetim ekibin dahil- anana söverek çıktı. Sana da söylediğim gibi, suç senin değil bizim. Velet olduğunu bile bile sana güvendik haftalarca ama yapmamamız lazımdı. 12 yaşındaki bir çocuk olmana veriyorum daha da üzerine gelmiyorum. Hayırlı forumlar ?
Haftalardır, günlerdir oyaladığın insanlar mı kabullenip düzgünce çıktılar? Ahahaha güldürme beni kardeşim discord hesabının genel sohbetini ondan mı kilitledin? Madem çok düzgün karşıladı herkes bıraksaydın insanlar düşüncelerini yazsaydı. Sana küfürsüz bir şekilde memnuniyetsizliğimizi dile getirdiğimizde bile anamıza bacımıza sövüp discorddan engel attın. Birazcık yaşın ve hayat tecrüben olsa seni muhattap alıp işin peşine düşerdim ama sen bir veletsin. En basit hataları bile düzeltemeyip yönetim yetkili kanalında "boşverin yarın açıcaz deriz" deyip orda bekleyen 300 kişiyi salak yerine koydunuz mu koymadınız mı. Senden 10 yaş büyük adama bile evladım diyebilecek kadar velet ve saygısızsın. Neyse yorumlardan gördüğümüz gibi Fivem toplumunda mimlenmiş bir trollsün. 2-3 sen gibi velet arkadaşınla şehir serverı kurup gun rp yaparsın artık iyi roller.
haklı

DF

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın yada üye olun!

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın veya kayıt olun!

Kayıt ol

Forumda bir hesap oluşturmak tamamen ücretsizdir.

Şimdi kayıt ol
Giriş yap

Eğer bir hesabınız var ise lütfen giriş yapın

Giriş yap

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Tema düzenleyici

Tema özelletirmeleri

Granit arka planlar

Lütfen Javascript'i etkinleştirin!Javascript'i etkinleştirin!