Neler yeni

Foruma hoş geldin, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Türkiye'nin İlk ve tek FiveM forum adresi

Forum adresimize hoş geldin FiveMTürk olarak amacımız siz değerli kullanıcılarımıza en aktif fikir ve paylaşım platformu sunmak bir yana en güvenilir şekilde alışveriş yapabileceğiniz bir platform sunmaktır.
DF DF
DF DF
DF DF

Sunucu Arıyoruz Fivemde Venny gibi edv gibi hardrp sunucu varmı ?

masters57

Üye
FT Kullanıcı
Discord
Mertcan#1237
Hardrp sunucu aramaktayım güzel böyle gerçekten rollerin döndüğü sunucu var mı venny gibi edv gibi hardrp olan güzel rollerin döndüğü sunucu varmı

DF
haftalardır bende arıyorum ama henüz denk gelmedim eğer gelirsen banada haber verir misin dc: ramirezf

DF
buraya daha reklam atmadıklarına göre ya öyle bir sunucu yok ya da görmediler :D

DF
buraya daha reklam atmadıklarına göre ya öyle bir sunucu yok ya da görmediler :D
bence yok fivem kitlesi şöyle kaliteli sunucuları sevmiyorlar hardrp bir sunucu sevmiyorlar bence kaliteli ve hard sunucu açmak için ya yayıncı olmak gerek ya youtuber fivem kitlesi batmış

DF
kesinlikle bağımsız birisi böyle bir sunucuyu açsa bile tutturamaz gibi görünüyor fivem i silme vakti geldi sanırım

DF
kesinlikle bağımsız birisi böyle bir sunucuyu açsa bile tutturamaz gibi görünüyor fivem i silme vakti geldi sanırım
Fivem artık eskisi gibi değil eskiden ne güzel roller dönüyordu eskiden rol yaptığımızı anlıyorduk şimdiyse arcade sunucular sayesinde rol yaptığımızı anlamıyoruz aile sistemi vb bunlar nedir ya los santos da rol yapıyorsun aile sistemi getiriyorsun saçma aile yardımları yok ekip yardımları bunların hepsi saçma o yüzden fivem de adam akıllı sunucu kalmadı vennyv veya edv gibi sunucu kaldı bu sunuculara girersen rol yaptığını anlarsın onun dışında sunucu yok malesef

DF
maalesef öyle eğer düzgün bir sunucuya denk gelirsem haber veririm sanada

DF
Böyle düşünen bir sunucu sahibi olarak sizleri bekliyorum en azından gelin bi bakın istediğiniz gibimi değilmi, biz en azından böyle yapmaya çalışıyoruz
discord.gg/akaroleplay

DF
ekip alımlarını görene kadar umutluydum bireysel oyunculara önem veren bir sunucu sahibi varsa veya yakında açılacak bir proje varsa seve seve dahil olmak isterim

DF
Dostum sizleri sınırsız script opsiyonları ile kaliteli rolün döndüğü sunucumuza bekliyoruz discord.gg/exaltav :)

DF
🌟 4/20 Roleplay Sunucu Tanıtımı 🌟

Hoş geldiniz, Roleplay tutkunları! 🎭🎮

🎉 4/20 Roleplay sunucusunda, rol yapma dünyasının kapılarını aralamaya hazır olun! Sunucumuz, Hard Ekonomi ve Eğlence odaklı yapısıyla size benzersiz bir deneyim sunuyor. Klasik roleplay deneyimlerinden sıyrılarak, detaylı ekonomi sistemi ve dinamik eğlence alanları ile fark yaratıyoruz. İşte neden 4/20'yi tercih etmelisiniz:

🔹 Hard Ekonomi: Ekonomi sistemimiz, gerçekçi bir finansal ortam sunar. Para kazanmak ve harcamak sadece bir oyun değil, gerçek bir strateji ve beceri gerektirir. İşletme kurabilir, ticaret yapabilir, emlak yatırımları gerçekleştirebilir ve daha fazlasını yapabilirsiniz. Pazarın nabzını tutun, ekonomik fırsatları değerlendirin ve zenginliğinizi artırmak için en iyi stratejiyi geliştirin!

🔹 Aktif ve Dostane Topluluk: 4/20 Roleplay, dostane ve destekleyici bir topluluğa sahiptir. Deneyimli yönetim ekibimiz ve ilgili oyuncularımız ile kendinizi hemen evinizde hissedeceksiniz. Sorularınızı sormaktan çekinmeyin ve topluluk içinde yerinizi alın!

🔗 Sunucu Adresi:

🎈 4/20 Roleplay – Gerçekçiliğin ve Eğlencenin Buluşma Noktası! 🎈

DF
Hardrp sunucu aramaktayım güzel böyle gerçekten rollerin döndüğü sunucu var mı venny gibi edv gibi hardrp olan güzel rollerin döndüğü sunucu varmı
He bide sana şunu söyleyim şuanda bu açtığın konuya yazan sunuvuların yarısından çoğu reklam için geldi haberin olsun iyi akşamlar.

DF
Hocam merhabalar.Sunucumuz haftaya cuma açılıyor.Sosyal-Hard tabanlı olacak.Şuanda oyuncu kitlemiz +20 yaş ortalaması düzgün oyuncular.Gelip detaylı bilgi almak isterseniz: discord:foxv yazarak gelebilirsiniz.İyi günler

DF

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın yada üye olun!

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın veya kayıt olun!

Kayıt ol

Forumda bir hesap oluşturmak tamamen ücretsizdir.

Şimdi kayıt ol
Giriş yap

Eğer bir hesabınız var ise lütfen giriş yapın

Giriş yap

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Tema düzenleyici

Tema özelletirmeleri

Granit arka planlar

Lütfen Javascript'i etkinleştirin!Javascript'i etkinleştirin!