Neler yeni

Foruma hoş geldin, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Türkiye'nin İlk ve tek FiveM forum adresi

Forum adresimize hoş geldin FiveMTürk olarak amacımız siz değerli kullanıcılarımıza en aktif fikir ve paylaşım platformu sunmak bir yana en güvenilir şekilde alışveriş yapabileceğiniz bir platform sunmaktır.
DF DF
DF DF
DF DF

Soru FİVEM VDS ÖZELLİKLERİ NASIL GÖRÜŞLERİNİZİ YAZAR MISINIZ ?

rolanneyg

Üye
FT Kullanıcı
Arkadaşlar elimde 2 (iki) seçenek var

1. paketin özellikleri
24 Gb DDR3 RAM
İNTEL XEON E5 2697 V2 9 CORE İŞLEMCİ
80 GB SSD DEPOLAMASI

2.PAKETİN ÖZELLİKLERİ
10 GB RAM DDR4
İ9 10850K 5 CORE
50 GB SSD + 20 GB EKLEME YAPARIM

ARKADAŞLAR BÜTÇEM BUNU ALABİLİYOR BİR SUNUCU AÇACAĞIM VDS FH BİLİŞİMDE BÖYLE BULABİLDİM UYGUN FİYATLI ÖNERİNİZ VARSA BEKLERİM SİZCE BURADAKİ HANGİ PAKET DAHA İYİ VE DDR3 DDR4 FARKI SUNUCUYA TAMAMEN YANSIR MI OYNANIŞ KONUSUNDA VB MESELA ANLIK 30 AKTİF OLDUGUNDA HERHANGİ BİR SORUNLA KARŞILAŞIR MIYIM BUNLARIDA CEVAPLARSANIZ TEŞEKKÜR EDERİM

DF
Fh dan aldıysan format vs panelde yok 2 gün beklersin

DF
Arkadaşlar elimde 2 (iki) seçenek var

1. paketin özellikleri
24 Gb DDR3 RAM
İNTEL XEON E5 2697 V2 9 CORE İŞLEMCİ
80 GB SSD DEPOLAMASI

2.PAKETİN ÖZELLİKLERİ
10 GB RAM DDR4
İ9 10850K 5 CORE
50 GB SSD + 20 GB EKLEME YAPARIM

ARKADAŞLAR BÜTÇEM BUNU ALABİLİYOR BİR SUNUCU AÇACAĞIM VDS FH BİLİŞİMDE BÖYLE BULABİLDİM UYGUN FİYATLI ÖNERİNİZ VARSA BEKLERİM SİZCE BURADAKİ HANGİ PAKET DAHA İYİ VE DDR3 DDR4 FARKI SUNUCUYA TAMAMEN YANSIR MI OYNANIŞ KONUSUNDA VB MESELA ANLIK 30 AKTİF OLDUGUNDA HERHANGİ BİR SORUNLA KARŞILAŞIR MIYIM BUNLARIDA CEVAPLARSANIZ TEŞEKKÜR EDERİM
Merhaba, Riosting Bilişim olarak, 1. Paket KDV Dahil 300 TL'ye yardımcı olabiliriz.

10 CPU
24 GB Ram
E5 2697v2
90 GB M2 SSD

Müşteri Panelinden Sanal Sunucunuza Format, Yedekleme, Açma, Kapatma, Restartlama ve daha fazla işlemleri saniyesinde yapabilirsiniz.

7/24 Destek ve 1 Ay FiveM sunucunuz için Discord bot developer hizmeti bu paketimize dahildir.

kısmından hesap oluşturup FivemTürk'den geliyorum diye ticket açarsanız seve seve yardımcı oluruz.

Yönetim Panelinden Kareler:

1725180205557.png
1725180222448.png

DF
Fh dan aldıysan format vs panelde yok 2 gün beklersin
almadım hocam başka yerlere bakıyorum keyubu ocean bilisim gibi
Merhaba, Riosting Bilişim olarak, 1. Paket KDV Dahil 300 TL'ye yardımcı olabiliriz.

10 CPU
24 GB Ram
E5 2697v2
90 GB M2 SSD

Müşteri Panelinden Sanal Sunucunuza Format, Yedekleme, Açma, Kapatma, Restartlama ve daha fazla işlemleri saniyesinde yapabilirsiniz.

7/24 Destek ve 1 Ay FiveM sunucunuz için Discord bot developer hizmeti bu paketimize dahildir.

kısmından hesap oluşturup FivemTürk'den geliyorum diye ticket açarsanız seve seve yardımcı oluruz.

Yönetim Panelinden Kareler:

Ekli dosyayı görüntüle 99207
Ekli dosyayı görüntüle 99208
güzelmis teşekkür ederim sizin sitenize de bakacağım etbis ve btk onaylı mısınız ?

DF
almadım hocam başka yerlere bakıyorum keyubu ocean bilisim gibi

güzelmis teşekkür ederim sizin sitenize de bakacağım etbis ve btk onaylı mısınız ?
Merhabalar, BTK Belgemiz onay aşamasındadır.

1725185219003.png

ETBİS Belgesi E-Ticaret yapan işletmeler için zorunludur. Hosting firmaları için bir zorunluluğu mevcut değildir fakat, Yer Sağlayıcı belgemiz bir hafta içerisinde onaylandıktan sonra ETBİS belgemizi de sitemize ekleyeceğiz. Firma bilgilerimizi iletebilirim.

Vegi Levhamız:
1725185608904.png

Saygılarımızla,

DF
Canlar fh falan hikaye ben yaklaşık 6 aydır çoğu bilindik hostingleri test ettim ve forumda bile konusunu binlerce kez konu açtım eski konulara baktım sorguladım soruşturdum müşteri gönderidim müşteri çektim şimdi birinci ana kural sunucu açıcaksan amd olucak bana göre ve orta derece bir vds alıcaksın şimdi benim önerdiğim firmalar datafex, kaves, adahost, sunucumnet, brolve, dehost bunlar önerdiklerim kaçınacağın firmalara ise kayizer, ocean, sunucumhost, fhbilişim daha gibi gibi firmalar kayizerde aslında iyi ama bi ara başıma benimde datacenterleri çökme olayı gledi Allahtan Dosyalarımı drive a atmıştım o yüzden kayizer önermiyorum bu aralar bu önerdiklerim arasından bana göre ve deli gibi müşteri gönderdiğim firma kavestir hem uygun hem kaliteli hem hızlı destek veriyorlar aha daha bu hafta 2 adet daha gönderdim müşteri kavese bence bilindik yerlerden ucuz senin işini görücek vds ler al ondna sonra makina özelliklerini yavaş yavaş yükselt çünkü senin sunucunun ne olucağı hiç belli olmaz belki bir ayda batarsın ekip gelmez belki yükeselirisn yani bilindik biryerden düşük bir vds al işini görücek fazla düşük olmaısn tabi ondan sonra yavaş yavaş yükselt benim tercihlerim böyle.

DF

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın yada üye olun!

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın veya kayıt olun!

Kayıt ol

Forumda bir hesap oluşturmak tamamen ücretsizdir.

Şimdi kayıt ol
Giriş yap

Eğer bir hesabınız var ise lütfen giriş yapın

Giriş yap

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Tema düzenleyici

Tema özelletirmeleri

Granit arka planlar

Lütfen Javascript'i etkinleştirin!Javascript'i etkinleştirin!