Neler yeni

Foruma hoş geldin, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Türkiye'nin İlk ve tek FiveM forum adresi

Forum adresimize hoş geldin FiveMTürk olarak amacımız siz değerli kullanıcılarımıza en aktif fikir ve paylaşım platformu sunmak bir yana en güvenilir şekilde alışveriş yapabileceğiniz bir platform sunmaktır.
DF DF
DF DF
DF DF

Script FİVEM SORUNSUZ DİSC-İNVENTORYHUD ( patex-disc )

pateks

Üye
FT Kullanıcı
Discord
᲼᲼᲼᲼᲼᲼᲼᲼᲼b a r a n ヤ#5091
Merhaba arkadaşlar başlıktan görüp haddii lan ordan demeyin, disc-inventoryhud sistemini hepiniz biliyorsunuz sıkıntılı bir tık maalesef fakat hataları anlayabiliyorsanız sıkıntıları çözebiliyorsunuz.
Bu disc'i bir forumda burasımıydı başka bir yer miydi hatırlamıyorum bildiğin bir disc bulup hatalarını bulup tek tek düzelttim elimden geldiğince yeni sunucu açıp yada paket yapmak isteyen arkadaşlara satmak istiyorum, bu discten farkı ne şu discten farkı ne demeden ben size neleri düzelttimiği bir kaçını yazayım

EnsureInv yapınca itemler çoğalıyordu, onu düzelttim.
Envanterde yavaşlık vardı, onu düzelttim elimden geldiğince
İtemler kaydetmiyordu, onu düzelttim
Bazı item alış-veriş'lerinde item gelip gitmiyordu çoğu zaman, onu da düzelttim.
Marketten item ver'e tıklayıp marketteki itemi arkadaşınıza verip para vermeden item çoğaltabiliyordunuz, onu da düzelttim.

Kimseyle burda sidik yarışına girmiyorum, zaten kimseye bişey demiyorum etmiyorum forum'un en sakin kullanıcısım o yüzden ters cevaplar yazmayınız .d

REFERANSLAR

Üzerinde oynamalar yapabilirsiniz, inventory.js'de vs. firstname, lastname fonksiyonları aktif onları düzenleyip F2'de Kişi yazan yere entegreleyebilirsiniz.
Müsait olmadığımdan onlara zamanım kalmadı.

( envanterdeki farklı komutlar, /f2fix "disc-inventoryhud>client>mani.lua dan değişebilirsiniz." /envanterkontrol "disc-inventoryhud>server>main.lua dan değişebilirsiniz." )

Şimdiden hepinize teşekkürler, Satın alan arkadaşlara iyi kullanımlar. :)

FİYAT İÇİN İLETİŞİME GEÇİN.

Fivem'de bir kişi bir scripti paralı sattığında nedense fiyat korkusu oluyor, İçinizde kuşku olmasın sadece biraz bana kafa yorduğu için emek karşılığını istiyorum fivem ortamı için ucuz bir fiyat zaten.

İletişim için > p a t e x#0001
İletişim için > [email protected]

DF
Son düzenleme:
Envanter'i satın alcak arkadaşlara discord'a çağırılıp yayın açılır, Ne isterlerse gösterilir. ( bilgileri yoksa kurulumdada ve sorun çıktığında yardımcı olabilirm. )

DF
Konu tarafımca doğru kategoriye çekilmiştir

DF
Teşekkür ederim

DF
Merhaba arkadaşlar başlıktan görüp haddii lan ordan demeyin, disc-inventoryhud sistemini hepiniz biliyorsunuz sıkıntılı bir tık maalesef fakat hataları anlayabiliyorsanız sıkıntıları çözebiliyorsunuz.
Bu disc'i bir forumda burasımıydı başka bir yer miydi hatırlamıyorum bildiğin bir disc bulup hatalarını bulup tek tek düzelttim elimden geldiğince yeni sunucu açıp yada paket yapmak isteyen arkadaşlara satmak istiyorum, bu discten farkı ne şu discten farkı ne demeden ben size neleri düzelttimiği bir kaçını yazayım

EnsureInv yapınca itemler çoğalıyordu, onu düzelttim.
Envanterde yavaşlık vardı, onu düzelttim elimden geldiğince
İtemler kaydetmiyordu, onu düzelttim
Bazı item alış-veriş'lerinde item gelip gitmiyordu çoğu zaman, onu da düzelttim.
Marketten item ver'e tıklayıp marketteki itemi arkadaşınıza verip para vermeden item çoğaltabiliyordunuz, onu da düzelttim.

Kimseyle burda sidik yarışına girmiyorum, zaten kimseye bişey demiyorum etmiyorum forum'un en sakin kullanıcısım o yüzden ters cevaplar yazmayınız .d

Üzerinde oynamalar yapabilirsiniz, inventory.js'de vs. firstname, lastname fonksiyonları aktif onları düzenleyip F2'de Kişi yazan yere entegreleyebilirsiniz.
Müsait olmadığımdan onlara zamanım kalmadı.

( envanterdeki farklı komutlar, /f2fix "disc-inventoryhud>client>mani.lua dan değişebilirsiniz." /envanterkontrol "disc-inventoryhud>server>main.lua dan değişebilirsiniz." )

Şimdiden hepinize teşekkürler, Satın alan arkadaşlara iyi kullanımlar. :)

FİYAT İÇİN İLETİŞİME GEÇİN.

Fivem'de bir kişi bir scripti paralı sattığında nedense fiyat korkusu oluyor, İçinizde kuşku olmasın sadece biraz bana kafa yorduğu için emek karşılığını istiyorum fivem ortamı için ucuz bir fiyat zaten.

İletişim için > p a t e x#0001
İletişim için > [email protected]

Dataları'da tek bir yere toplarsan ve mysql kullanımını düşürürsen satılmaya değer olucağını düşünüyorum. İyi satışlar.

DF
Teşekkür ederim, Önerinizi dikkate alacağım.

DF
ilgisi ve samimiyeti için çok teşekkürler adamsın gardaşm

DF
Ne demek abi, Memnun olduysan ve içine yattıysa ne mutlu bana

DF

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın yada üye olun!

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın veya kayıt olun!

Kayıt ol

Forumda bir hesap oluşturmak tamamen ücretsizdir.

Şimdi kayıt ol
Giriş yap

Eğer bir hesabınız var ise lütfen giriş yapın

Giriş yap

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Tema düzenleyici

Tema özelletirmeleri

Granit arka planlar

Lütfen Javascript'i etkinleştirin!Javascript'i etkinleştirin!