Neler yeni

Foruma hoş geldin, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Türkiye'nin İlk ve tek FiveM forum adresi

Forum adresimize hoş geldin FiveMTürk olarak amacımız siz değerli kullanıcılarımıza en aktif fikir ve paylaşım platformu sunmak bir yana en güvenilir şekilde alışveriş yapabileceğiniz bir platform sunmaktır.
DF DF
DF DF
DF DF

Çözüldü Fivem (Reliable network event overflow.) Hatası

namos

Üye
FT Kullanıcı
Merhabalar,

36525

Yeni Açtığım Sunuda Bu Hatayı Alıyorum Acaba Çözümü Varmıdır.

Eğer Varsa Ya Burdan Yada !ilnamos#9999 Discordundan Benim İle İletişime Geçerseniz Çok Sevinirim.

Son düzenleme:
Konu yanlış yere açıldığından tarafımca doğru kategoriye taşınmıştır. İyi forumlar

Resim büyütülemiyor rica etsem daha net bir screenshot atabilir misiniz?

aynı sorun bendede var bilen varsa yazarsa çok iyi olur

İnternetten yaptığım araştırmalar sonucunda sorun internetinizden veya sunucu kaynaklı olabilir

İnternetten yaptığım araştırmalar sonucunda sorun internetinizden veya sunucu kaynaklı olabilir

2019 Yılında Açtığım Sunucudada Aynı Hatayı Görüyodum ve Bunu tek ben yemiyorum herkes yiyo ve makine internetimizde iyi şuanlık bi scriptten ötürü olabilirmi çünkü ben baya bi paket denedim bu makinede ve hiçbirinde bu sıkıntı oluşmadı

Olabilir başka sunucuya girmeyi denediniz mi?

Evet Denedim Ve O Sunucularda Bu Hatayı Almadım Yani İnternetimden Dolayı Olduğunu Düşünmüyorum Bi Scriptle Alakalı Büyük İhtimal

Olabilir başka sunucuya girmeyi denediniz mi?
Evet Denedim Ve O Sunucularda Bu Hatayı Almadım Yani İnternetimden Dolayı Olduğunu Düşünmüyorum Bi Scriptle Alakalı Büyük İhtimal

Hangi scirptle alakalı olduğunu bulan varmu

konuyu çözüldü olarak kapatmışsınız ama çözüm göremiyorum

konuyu çözüldü olarak kapatmışsınız ama çözüm göremiyorum

Sunucun da bulunan bir kod muhtemelen server tarafına çok fazla istek atıyor.

FiveM Sürümünü Canary moduna al sunucuya gir -> f8 ->tools ->network ->network event log.
buradan hangi isteklerin gittiğini görürsün.

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın yada üye olun!

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın veya kayıt olun!

Kayıt ol

Forumda bir hesap oluşturmak tamamen ücretsizdir.

Şimdi kayıt ol
Giriş yap

Eğer bir hesabınız var ise lütfen giriş yapın

Giriş yap

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Tema düzenleyici

Tema özelletirmeleri

Granit arka planlar

Lütfen Javascript'i etkinleştirin!Javascript'i etkinleştirin!