Neler yeni

Foruma hoş geldin, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Türkiye'nin İlk ve tek FiveM forum adresi

Forum adresimize hoş geldin FiveMTürk olarak amacımız siz değerli kullanıcılarımıza en aktif fikir ve paylaşım platformu sunmak bir yana en güvenilir şekilde alışveriş yapabileceğiniz bir platform sunmaktır.
DF DF
DF DF
DF DF

FiveM Nedenmi Böyle Okuyun Anlarsınız

Fivemde eski zamanlardı (tam 1.5 yıl önce) envanter hangi tuşla açılıyor hep unuturdum. o zamanlar esx_envanter kullanılırdı şu trrp v15 teki ?. Dupe nedir bilmezdik. Sadece farm yapar sonra kurtlar vadisi rollerine dönerdik( ne günlerdi). benim düşünceme göre şimdikiler o rolle gerçek hayatı karıştırmış ?

DF
sunucu isimlerinde + ne kadar modlu araç varsa ooo çok iyi diyip giriyoduk lan ne güzeldi kasaba sistemli :(

DF
Öncelikle Forumda Küfür Yasak Olduğu için Münasip Bir Dille Açıklayacağım

Bugün Sunucuma Gelen Trolün Haddi Hesabı Yok Henüz Açılmamış Bir Sunucunun Kaydına Gelip Trol Yapan Malesef Bazı Asalaklar Var

Sebbe Gelirsek

İnsanlar Aşırı Sakat Gerçekten (HERKES İÇİN DEĞİL)

Anlamsızca Kayda Gelip Ekran Açtırıp Sunucu Tanıttırıp Sonra Bass Açan İnsanlar Var Ne Yazıkki

Ve Fivem Bu Yüzden 2020 2021 Yılında Bitti Önceden Bu Tipler Yoktu Ve Fivem Gayet Sakin Sessiz Herkesin Rolünde Olduğu Bir Ortamdı

Dileğim eski Haline Dönmesi Yanında Ancak bu Tipler Bitmedikçe Bass Açınca Kendini Üstün Gördükçe Ne Yazıkki Eski Halimize Dönemeyeceğiz

Epic Games GTA V İ Ücretsiz Yaptığından Beridir Biz Sunucu Sahipleri Gerçekten Çok Yorulduk bu Tipler Yüzünden Sıkılıp Sunucu Kapatanlar Var

Değerli Yorumlarınızı Beklemekteyim Sayın Forum üyeleri
Çok Doğru Söyledin Eskiden 6 7 Çeken Sunucuda Bile Şuandan Daha Kaliteli Rol Döndüğünü Hatırlıyorum.

DF

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın yada üye olun!

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın veya kayıt olun!

Kayıt ol

Forumda bir hesap oluşturmak tamamen ücretsizdir.

Şimdi kayıt ol
Giriş yap

Eğer bir hesabınız var ise lütfen giriş yapın

Giriş yap

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Tema düzenleyici

Tema özelletirmeleri

Granit arka planlar

Lütfen Javascript'i etkinleştirin!Javascript'i etkinleştirin!