Neler yeni

Foruma hoş geldin, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Türkiye'nin İlk ve tek FiveM forum adresi

Forum adresimize hoş geldin FiveMTürk olarak amacımız siz değerli kullanıcılarımıza en aktif fikir ve paylaşım platformu sunmak bir yana en güvenilir şekilde alışveriş yapabileceğiniz bir platform sunmaktır.
DF DF
DF DF
DF DF

Cevaplandı Fivem Lisans sistemi

Play4Win

Üye
FT Kullanıcı
Arkadaşlar herkese merhaba. Yaptığım paket için lisans sistemi kurmak istiyorum, Yardımıcı olurasanız sevinirim

tahmini 30 dakika sonra makine ele geçiren lisans sistemimin tanıtımını yayınlayacağım almaya ne dersin :D + kullanıcı adı şifre sistemi mevcut ve kod sürekli kendi kendini kolanlayıp paketin bütün kaynaklarına görünmez bir şekilde yayılıyor dolayısıyla kırmak mümkün değil ve 3 ayrı dil ile kodlandı. Dillerden biri c++ olduğu için kaynak kodlarına erişmek ve kırmak mümkün değil. dünya piyasasında benden öte kasan yok muhtemelen

49171

Son düzenleme:
tahmini 30 dakika sonra makine ele geçiren lisans sistemimin tanıtımını yayınlayacağım almaya ne dersin :D + kullanıcı adı şifre sistemi mevcut ve kod sürekli kendi kendini kolanlayıp paketin bütün kaynaklarına görünmez bir şekilde yayılıyor dolayısıyla kırmak mümkün değil ve 3 ayrı dil ile kodlandı. Dillerden biri c++ olduğu için kaynak kodlarına erişmek ve kırmak mümkün değil. dünya piyasasında benden öte kasan yok muhtemelen

Ekli dosyayı görüntüle 49171
Reis ne yaptın sen :D

güncel

c++ okuduğuma göre ollydbg veya x64dbg gibi programlarla eğer vmprotect gibi ekstra korumalar eklenmezse direk olarak kırılabiliyor (vmprotecti bile kırıyorlar) kırmak mümkün değil demek imkansızdır. Ayrıca dünya piyasasında cidden kırılmayacak derecede koruma sağlayabilecek birsürü insan var. Görülür yapmak için de klasör ayarlarından sadece görülmez dosyaları göster mi ne öyle bir seçenek var onu da aktif veya inaktif edince (hatırlamıyorum) gözükmeyen şeyleri görebiliyordunuz. Amacım reklamınızı baltalamak değil yanlış anlaşılmasın.

c++ okuduğuma göre ollydbg veya x64dbg gibi programlarla eğer vmprotect gibi ekstra korumalar eklenmezse direk olarak kırılabiliyor (vmprotecti bile kırıyorlar) kırmak mümkün değil demek imkansızdır. Ayrıca dünya piyasasında cidden kırılmayacak derecede koruma sağlayabilecek birsürü insan var. Görülür yapmak için de klasör ayarlarından sadece görülmez dosyaları göster mi ne öyle bir seçenek var onu da aktif veya inaktif edince (hatırlamıyorum) gözükmeyen şeyleri görebiliyordunuz. Amacım reklamınızı baltalamak değil yanlış anlaşılmasın.
hayır kırılmıyor sadece source kodlarına erişebiliyorsun (exe üzerinden herhangi bir değişiklilik yapamıyorsun sadece tekrar compile edersin : D) aynı şekilde bir makaleyi bende okudum sanırım yanlış anlamışsın

Sorununuz çözüme ulaştı mı?

Sanırım Bi Tık Tanıdık Geldi ?

Sanırım Bi Tık Tanıdık Geldi ?
webhook dizimi hoşuma gittiği için ordan aldığımı kabul ediyorum ancak webhook dışında bütün işeyiş mantığı ap ayrı
(ip adresini whatsmyip.com dan alan abidik gubidik bi lisans sisteminden webhook dizimi dışında hiçbirşey almam :D)
sistemim bu incele ve birdaha bok atmaya kalkışma webhook dizimini inceleyip dız diyecek kadar aciz birisisin

Son düzenleme:
webhook dizimi hoşuma gittiği için ordan aldığımı kabul ediyorum ancak webhook dışında bütün işeyiş mantığı ap ayrı
(ip adresini whatsmyip.com dan alan abidik gubidik bi lisans sisteminden webhook dizimi dışında hiçbirşey almam :D)
sistemim bu incele ve birdaha bok atmaya kalkışma webhook dizimini inceleyip dız diyecek kadar aciz birisisin
Kabul Ediyorumki yaptığın ilk sistemin güzel (şifreli başalt.bat mantığı) ancak bu sistemi ona entegre etmen ne zadar zor olabilir diye düşünüyorum

Kabul Ediyorumki yaptığın ilk sistemin güzel (şifreli başalt.bat mantığı) ancak bu sistemi ona entegre etmen ne zadar zor olabilir diye düşünüyorum
kardeş...
lisans sistemi makinenin şifresini değiştiryo kardeş sen baslat.bat a mı takıldın... bu ikincisi kardeş yenisi...

bişey başarmam senin gibi zerre **** bilmeyen bebelere niye bu kadar batıyo bilmiyorum

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın yada üye olun!

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın veya kayıt olun!

Kayıt ol

Forumda bir hesap oluşturmak tamamen ücretsizdir.

Şimdi kayıt ol
Giriş yap

Eğer bir hesabınız var ise lütfen giriş yapın

Giriş yap

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Tema düzenleyici

Tema özelletirmeleri

Granit arka planlar

Lütfen Javascript'i etkinleştirin!Javascript'i etkinleştirin!