Neler yeni

Foruma hoş geldin, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Türkiye'nin İlk ve tek FiveM forum adresi

Forum adresimize hoş geldin FiveMTürk olarak amacımız siz değerli kullanıcılarımıza en aktif fikir ve paylaşım platformu sunmak bir yana en güvenilir şekilde alışveriş yapabileceğiniz bir platform sunmaktır.
DF DF
DF DF
DF DF

FİVEM GLOBAL İP BAN YEDİM LÜTFEN YARDIM

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

YusufKaan74

Üye
FT Kullanıcı
200 SAATLİK FiveM oyuncusuyum global ban yedim lütfen yardımcı olunuz lütfen

Neden hile açtın? veya açmaya çalıştın

Neden hile açtın? veya açmaya çalıştın
hilelik bi durum yok . 500 saat fivem'im var . aylardır nasıl oynuyosam aynı şekilde oynuyorum . ekstradan yüklenilen bi dosya yok . hilelik bi durum olsa server discordundan ban yerdim ilk önce. direkt global ban yemişim 14 günlük.

14 gün sonra açılır tekrar hile kullanma kardeşim bu kendi ağzınla söylüyorsun 14 gün yemişim diye tamamen hile kullandığın için yemişsin işte 1 anlık heves değilmi :)

Bu arada bug abuse (item kopyalama gibi) yapılması durumunda da banlanabilirsiniz.

Bir şey injekte etmeye çalıştıysan FiveM bunu algılıyor ve 12 saat içinde 15 gün Global olarak banlıyor. Sistemin doğru çalıştığı yetkililer tarafından söyleniyor ve haklılar. Banı açmak kolay fakat burda bunu söylemek yasak.

200 SAATLİK FiveM oyuncusuyum global ban yedim lütfen yardımcı olunuz lütfen
bende 1 hafta önce bu banı yedim hatta konu açmıştım aynı zamanda fivem foruma yazdım hiçbir geri dönş yapılmadı ama 8 gün kala banım açıldı sanırım fivem in son zamanlarda her gün defalarca getirdiği güncellemeler birilerini banlıyor

kjhdjkasdlş yeni mi bu

Tanıdığım insanlar her zamanki gibi oyunu oynarken ban yemişti. Konuşup sorunun sebebini araştırırken tek bu durumu farkettik. Ondan dolayı banlanabilirsiniz diye ekledim. Server cmd komut satırında duplicate hatasını ortaya çıkarabiliyor. İkili karakter kullanımda aynı motel odasını kiralarsan da bu hatayı görebilirsin. Bunun sonucunda crash yaşanırsa Fivem rapor oluşturuyor ve iletiliyor. Böyle bir sistemin olma sebebi oyuncuların veyahut server'ların yaşadığı crashlar toparlanıp iletiliyor, geliştiriciler de bunun üzerine çalışmalar yapıyor. Bazı crash raporlarının sonucu da banlanabiliyorsunuz. Sistem bu şekilde. Anlayacağınız yeni bir şey değil.

Tanıdığım insanlar her zamanki gibi oyunu oynarken ban yemişti. Konuşup sorunun sebebini araştırırken tek bu durumu farkettik. Ondan dolayı banlanabilirsiniz diye ekledim. Server cmd komut satırında duplicate hatasını ortaya çıkarabiliyor. İkili karakter kullanımda aynı motel odasını kiralarsan da bu hatayı görebilirsin. Bunun sonucunda crash yaşanırsa Fivem rapor oluşturuyor ve iletiliyor. Böyle bir sistemin olma sebebi oyuncuların veyahut server'ların yaşadığı crashlar toparlanıp iletiliyor, geliştiriciler de bunun üzerine çalışmalar yapıyor. Bazı crash raporlarının sonucu da banlanabiliyorsunuz. Sistem bu şekilde. Anlayacağınız yeni bir şey değil.
eklenti bir script ile kopyalama yaparsan ban yemezsin

cros felan açtıysan da yiyebiliyorsun fivemden

belki farketmeden birşey yapmış olabilirsin bazen haksız yere yeme durumlarıda oluyor dostum yapacak birşey yok

hacı 3 ay geçmiş adam 14 gün ban yemiş konu kapansın bence ufatwopu7fwafşujfwfe

Konu tarafımca kapanmıştır.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın yada üye olun!

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın veya kayıt olun!

Kayıt ol

Forumda bir hesap oluşturmak tamamen ücretsizdir.

Şimdi kayıt ol
Giriş yap

Eğer bir hesabınız var ise lütfen giriş yapın

Giriş yap

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Tema düzenleyici

Tema özelletirmeleri

Granit arka planlar

Lütfen Javascript'i etkinleştirin!Javascript'i etkinleştirin!