Neler yeni

Foruma hoş geldin, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Türkiye'nin İlk ve tek FiveM forum adresi

Forum adresimize hoş geldin FiveMTürk olarak amacımız siz değerli kullanıcılarımıza en aktif fikir ve paylaşım platformu sunmak bir yana en güvenilir şekilde alışveriş yapabileceğiniz bir platform sunmaktır.
DF DF
DF DF
DF DF

Cevaplandı FiveM düşük FPS sorunu

Elarwen

Üye
FT Kullanıcı
Discord
Ali Fidan#6669 (disc
Selamlar uzun süredir GTA V oynuyorum, şu sıralar FiveM'de ise non rp freeroam sunucularda takılıyorum. Lakin GTA V Single Player'daki FPS değerim 80-90 GTA Online modunda ise aynı ama FiveM'e girdiğim zaman FPS ciddi derecede düşüyor normalde RAM kullanımı 1200 MB iken FiveM'de RAM kullanımı 2700 MB falan bu sorun nasıl çözülür bir bilgisi olan var mı? Ve bir de grafik ayarı değiştirdiğim zaman şöyle bir sorun ile karşı karşıya kalıyorum;
52109
Yardım ve destekleriniz için şimdiden teşekkürler.

GTA V Fivem'e göre daha fazla fps alacağınız bir platform'dur. Fivem GTA V'e göre daha yüksek bir sistem gereksimini istiyor, ram kullanımı daha da önemlidir. Yani GTA V Online'da 70 80 alan biri Fivem'deki ortalam bir sunucuda 50 60 alır.

Merhabalar, bilgisayar özellikleriniz ve oyun içi özellikleriniz nelerdir?

2Uhp2i3ZffofBiHaVtNAcDJfzWT.png

Merhaba bazen pvp modlar için bu grafik modunu kullanıyorum ve fpsi ciddi derece de yükseltiyor. Oyun gerçekçi görünüşünü az da olsa kaybetse de gayet yararlı.

Merhaba bazen pvp modlar için bu grafik modunu kullanıyorum ve fpsi ciddi derece de yükseltiyor. Oyun gerçekçi görünüşünü az da olsa kaybetse de gayet yararlı.

Hmm aslında göze güzel geliyor. FiveM 'i silip baştan yükleyip bunu mutlaka deneyeceğim. Son durum raporunu buraya yazarım umarım işime yarar iyi forumlar destekleriniz için teşekkürler!

PvP Grafik modu kurarsan FPS Boost çok fazla alıyorsun. 15-20 FPS alırken şuan 35-40 FPS arası alıyorum. Arkadaşın attığı şey baya yararlı.

Hmm aslında göze güzel geliyor. FiveM 'i silip baştan yükleyip bunu mutlaka deneyeceğim. Son durum raporunu buraya yazarım umarım işime yarar iyi forumlar destekleriniz için teşekkürler!
fivemi silmene gerek yok eğer fivemi başa sarma gibi bir durum yapmak istiyorsan sadece fiveme sağ tıkla > cache > priv sil yeterli burada neredeyse 10gb gibi bir yer silebilirsin

Son durum; FPS Düzelmiş bulunmakta o araca binerken yaşadığım düşüler şimdi ise söz konusu değil lakin şöyle bir hata almaktayım konuda attığım ss'in videolu hali;
(Uploadlarken canım çıktı 0.80Upload)

Edit: Kulaklık takılı değildi müzik açık kalmış sorryyyyy

Son durum; FPS Düzelmiş bulunmakta o araca binerken yaşadığım düşüler şimdi ise söz konusu değil lakin şöyle bir hata almaktayım konuda attığım ss'in videolu hali;
(Uploadlarken canım çıktı 0.80Upload)
Reboot (oyunu kapatmak açmak) oyunu kapatıp açtığınızda bir sıkıntı kalmayacaktır.

Konuyu beklemeye aldım, sorun çözüme ulaşırsa tekrardan dönüş sağlarsanız sevinirim.

Sorun çözüldü FiveM'i silip baştan yükledim.

Konu ön eki tarafımca cevaplandı olarak değiştirilmiştir.

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın yada üye olun!

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın veya kayıt olun!

Kayıt ol

Forumda bir hesap oluşturmak tamamen ücretsizdir.

Şimdi kayıt ol
Giriş yap

Eğer bir hesabınız var ise lütfen giriş yapın

Giriş yap

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Tema düzenleyici

Tema özelletirmeleri

Granit arka planlar

Lütfen Javascript'i etkinleştirin!Javascript'i etkinleştirin!