Neler yeni

Foruma hoş geldin, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Türkiye'nin İlk ve tek FiveM forum adresi

Forum adresimize hoş geldin FiveMTürk olarak amacımız siz değerli kullanıcılarımıza en aktif fikir ve paylaşım platformu sunmak bir yana en güvenilir şekilde alışveriş yapabileceğiniz bir platform sunmaktır.
DF DF
DF DF
DF DF

Soru fivem de ölünce /revive yazmadan direk yeniden doğuyor ve farklı karakter olarak canlanıyor

Nani7575

Üye
FT Kullanıcı
her öldüğünde değişik karakter olarak hiçbirşey yapmadan yeniden doğuyor nasıl çözebilirim

DF
Konu kategorisi değiştirilmiştir​

DF
ambulancejob düzgün çalışmıyorsa veya startlı değilse yaşanır genelde. Mevcut ambulancejobunu daha düzgün olanıyla değiştirirsen çözülür

DF
scripti değiştirdim gene olmadı elinde ambulans scripti varsa atabilirmisin deniyeyim
eğer pakette kullandığını direk değiştirdiysen ve paket disc ise sorun ondan kaynaklı eski ambulancejob kur.

DF
eğer pakette kullandığını direk değiştirdiysen ve paket disc ise sorun ondan kaynaklı eski ambulancejob kur.
paket disc direk değiştirmedim main klasörüne şu kodu ekleyin diyordu birisi ekledim olmadı değiştirdim gene olmadı

DF
paket disc direk değiştirmedim main klasörüne şu kodu ekleyin diyordu birisi ekledim olmadı değiştirdim gene olmadı
Eski ambulancejob dosyasını geri kuramyı denedinmi elinke paketin ilk hali varsa ordan alıp koy.

DF
temel paket kullanıyorum paketin ambulancejobu yoktu içinde

DF
temel paket kullanıyorum paketin ambulancejobu yoktu içinde
disc kullanırken bu ambulancejob gibi şeylerle fazla uğraşmadım fakat bir de disc-ambulancejob kurup onu dener misin? github üzerinden en sorunsuz halini indirip bi test etmen daha yararlı

DF
disc kullanırken bu ambulancejob gibi şeylerle fazla uğraşmadım fakat bir de disc-ambulancejob kurup onu dener misin? github üzerinden en sorunsuz halini indirip bi test etmen daha yararlı
1 tane indirdim maini düzenleyip deniyecem şimdi

DF
github 1 tane buldum disc ambulance job olmadı

DF
Sorunsuz olduğu kesin olan bir esx_ambulancejob'u startlayıp varsa cmdye veya f8'e yolladığı hatayı atar mısın?

DF
Paketi sıfırdan yapıyorsan esx_skin ve esx_society i eklemeyi unutmuş olabilirmisin?

DF

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın yada üye olun!

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın veya kayıt olun!

Kayıt ol

Forumda bir hesap oluşturmak tamamen ücretsizdir.

Şimdi kayıt ol
Giriş yap

Eğer bir hesabınız var ise lütfen giriş yapın

Giriş yap

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Tema düzenleyici

Tema özelletirmeleri

Granit arka planlar

Lütfen Javascript'i etkinleştirin!Javascript'i etkinleştirin!