Neler yeni

Foruma hoş geldin, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Türkiye'nin İlk ve tek FiveM forum adresi

Forum adresimize hoş geldin FiveMTürk olarak amacımız siz değerli kullanıcılarımıza en aktif fikir ve paylaşım platformu sunmak bir yana en güvenilir şekilde alışveriş yapabileceğiniz bir platform sunmaktır.
DF DF
DF DF
DF DF

Cevaplandı Fivem 8 gb ram yeterli değil 16 yapsam donmalar düzelir mi ?

mutlukrall2

Üye
FT Kullanıcı
fivemde 8 gb ram var. belleğin %70 ini yiyor ilk açılışta. şehirde gezerken çok ağır droplar yiyorum şehir dışında bişey yok. biri yanıma geldiğinde çok kötü drop yiyorum. sunucu kalabalık olduğunda şehirde hareket bile etmek işkence oluyor. bunu 16 gb rame cıkartırsam sorun düzelir mi ?

işlemci intel pent. g4600 3.6 ghz
ekran kartı palit 1030 gt 2 gb
8 gb ram 2133 mhz
cevablarını bekliyorum.:rolleyes:

DF
Ekran kartın ne yazık ki kötü , ayrıca işlemcin de kötü , raminde kötü yani şuan sahip olduğun bilgisayar ne yazık ki FiveM için uygun değil parçalarını yükseltmelisin 16 gb yapsan bile düzelme görürsün lakin gene kasacaktır.

DF
Ekran kartın ne yazık ki kötü , ayrıca işlemcin de kötü , raminde kötü yani şuan sahip olduğun bilgisayar ne yazık ki FiveM için uygun değil parçalarını yükseltmelisin 16 gb yapsan bile düzelme görürsün lakin gene kasacaktır.
cevabınız için teşekkür ederim. Ayarlardan grafikleri en düşüğe aldığımda ekran kartı yeterli olmaz mı sizce?
ayarlar kısmında 1 gb a kadar düşürüyorum. yani full grafik oynamıyorum.

DF
cevabınız için teşekkür ederim. Ayarlardan grafikleri en düşüğe aldığımda ekran kartı yeterli olmaz mı sizce?
ayarlar kısmında 1 gb a kadar düşürüyorum. yani full grafik oynamıyorum.
Farketmez işlem gücü bilgisayarın çok düşük.

DF

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın yada üye olun!

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın veya kayıt olun!

Kayıt ol

Forumda bir hesap oluşturmak tamamen ücretsizdir.

Şimdi kayıt ol
Giriş yap

Eğer bir hesabınız var ise lütfen giriş yapın

Giriş yap

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Tema düzenleyici

Tema özelletirmeleri

Granit arka planlar

Lütfen Javascript'i etkinleştirin!Javascript'i etkinleştirin!